Α' Κατηγορία 2016 - 2017
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/9/16,
16:00
Συνοικισμού ΠΑΣ Κόρινθος 3 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
24/9/16,
16:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 4 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
24/9/16,
16:00
Γεώργιος Βάσης Πανσολυγειακός 1 : 2 Ελλάς Βέλου
24/9/16,
16:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 0 : 0 Παννεμεατικός
24/9/16,
16:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 0 : 1 Πέλοπας Κιάτου
24/9/16,
16:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2 : 4 Ηρακλής Λεχαίου
24/9/16,
16:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 1 : 1 ΣΦΛ Ολυμπιακός
24/9/16,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 1 : 2 Κόρινθος '06
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/10/16,
16:00
Γεώργιος Βάσης Πανσολυγειακός 0 : 2 ΠΑΣ Κόρινθος
1/10/16,
16:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 1 : 1 Αστέρας Δερβενίου
1/10/16,
16:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 2 : 0 Θύελλα Πετρίου
1/10/16,
16:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 5 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
1/10/16,
16:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 4 : 1 Τενεάτης Αθικίων
1/10/16,
16:00
Νεμέας Παννεμεατικός 0 : 0 Κόρινθος '06
1/10/16,
16:00
Κιάτο Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 1 : 1 Ισθμιακός
1/10/16,
16:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 3 : 1 Πανκαμαριακός
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/10/16,
15:00
Κώστας Βύζας Αστέρας Δερβενίου 4 : 2 Ελλάς Βέλου
8/10/16,
16:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0 : 4 Πέλοπας Κιάτου
8/10/16,
16:00
Συνοικισμού ΠΑΣ Κόρινθος 3 : 1 Θύελλα Πετρίου
8/10/16,
16:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 1 : 1 Πανσολυγειακός
8/10/16,
16:00
ΔΑΚ Κορίνθου Κόρινθος '06 3 : 0 ΣΦΛ Ολυμπιακός
8/10/16,
16:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 1 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
8/10/16,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 3 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
8/10/16,
16:00
Νεμέας Παννεμεατικός 2 : 1 Ηρακλής Λεχαίου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/10/16,
16:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 0 : 2 ΠΑΣ Κόρινθος
15/10/16,
16:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 0 : 2 Κόρινθος '06
15/10/16,
16:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 1 : 1 Ισθμιακός
15/10/16,
16:00
Κιάτο Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 1 : 0 Πανκαμαριακός
15/10/16,
16:00
Γεώργιος Βάσης Πανσολυγειακός 1 : 0 Αστέρας Δερβενίου
15/10/16,
16:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 2 : 2 Ηρακλής Λεχαίου
15/10/16,
16:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 4 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
15/10/16,
16:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 2 Παννεμεατικός
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/10/16,
16:00
Συνοικισμού ΠΑΣ Κόρινθος 0 : 1 Ισθμιακός
22/10/16,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 1 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
22/10/16,
16:00
Κώστας Βύζας Αστέρας Δερβενίου 4 : 0 Τενεάτης Αθικίων
22/10/16,
16:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 2 : 3 Ελλάς Βέλου
22/10/16,
16:00
Νεμέας Παννεμεατικός 1 : 0 Πέλοπας Κιάτου
22/10/16,
16:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2 : 0 Θύελλα Πετρίου
22/10/16,
16:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 3 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
22/10/16,
16:00
ΔΑΚ Κορίνθου Κόρινθος '06 6 : 0 Πανσολυγειακός
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/10/16,
16:00
Κώστας Βύζας Αστέρας Δερβενίου 2 : 1 ΠΑΣ Κόρινθος
29/10/16,
16:00
Γεώργιος Βάσης Πανσολυγειακός 1 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
29/10/16,
16:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 2 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
29/10/16,
16:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 4 : 1 Παννεμεατικός
29/10/16,
16:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 0 : 2 Κόρινθος '06
29/10/16,
16:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 1 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
29/10/16,
16:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 1 : 2 Πανκαμαριακός
29/10/16,
16:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 3 : 0 ΣΦΛ Ολυμπιακός
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/11/16,
15:00
Συνοικισμού ΠΑΣ Κόρινθος 5 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
5/11/16,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός 1 : 1 Θύελλα Πετρίου
5/11/16,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Κόρινθος '06 3 : 0 Αστέρας Δερβενίου
5/11/16,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 4 : 0 Πανσολυγειακός
5/11/16,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 1 : 2 Ισθμιακός
5/11/16,
15:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 0 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
5/11/16,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 1 Τενεάτης Αθικίων
5/11/16,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 0 : 1 Πέλοπας Κιάτου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/11/16,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 1 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
12/11/16,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Κόρινθος '06 1 : 1 ΠΑΣ Κόρινθος
12/11/16,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 0 : 0 ΣΦΛ Ολυμπιακός
12/11/16,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0 : 3 Πανκαμαριακός
12/11/16,
15:00
Γεώργιος Βάσης Πανσολυγειακός 1 : 5 Πέλοπας Κιάτου
12/11/16,
15:00
Κώστας Βύζας Αστέρας Δερβενίου 2 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
12/11/16,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 3 : 1 Παννεμεατικός
12/11/16,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 3 : 3 Ελλάς Βέλου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/11/16,
15:00
Συνοικισμού ΠΑΣ Κόρινθος 2 : 0 Πανκαμαριακός
19/11/16,
15:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 0 : 4 Ισθμιακός
19/11/16,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 4 Κόρινθος '06
19/11/16,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 1 : 0 Τενεάτης Αθικίων
19/11/16,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός 1 : 2 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
19/11/16,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 1 : 0 Θύελλα Πετρίου
19/11/16,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 5 : 5 Αστέρας Δερβενίου
19/11/16,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 3 : 0 Πανσολυγειακός
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/11/16,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 1 ΠΑΣ Κόρινθος
26/11/16,
15:00
Κώστας Βύζας Αστέρας Δερβενίου 1 : 3 Πέλοπας Κιάτου
26/11/16,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 3 : 3 Παννεμεατικός
26/11/16,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 1 : 0 Ελλάς Βέλου
26/11/16,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Κόρινθος '06 2 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
26/11/16,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 1 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
26/11/16,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1 : 1 ΣΦΛ Ολυμπιακός
26/11/16,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 1 : 0 Πανσολυγειακός
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/12/16,
15:00
Συνοικισμού ΠΑΣ Κόρινθος 1 : 0 Παννεμεατικός
3/12/16,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 2 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
3/12/16,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 3 : 1 Ηρακλής Λεχαίου
3/12/16,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 0 Αστέρας Δερβενίου
3/12/16,
15:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 0 : 3 Πανκαμαριακός
3/12/16,
15:00
Γεώργιος Βάσης Πανσολυγειακός 0 : 0 Ισθμιακός
3/12/16,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 0 : 0 Κόρινθος '06
3/12/16,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 1 : 0 Τενεάτης Αθικίων
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/12/16,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 3 ΠΑΣ Κόρινθος
10/12/16,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Κόρινθος '06 4 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
10/12/16,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός 1 : 0 ΣΦΛ Ολυμπιακός
10/12/16,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2 : 2 Πανσολυγειακός
10/12/16,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 3 : 0 Πέλοπας Κιάτου
10/12/16,
15:00
Κώστας Βύζας Αστέρας Δερβενίου 2 : 0 Θύελλα Πετρίου
10/12/16,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 2 : 0 Ελλάς Βέλου
10/12/16,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 1 : 1 Τενεάτης Αθικίων
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/12/16,
15:00
Συνοικισμού ΠΑΣ Κόρινθος 1 : 0 ΣΦΛ Ολυμπιακός
17/12/16,
15:00
Γεώργιος Βάσης Πανσολυγειακός 2 : 0 Πανκαμαριακός
17/12/16,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 2 : 3 Κόρινθος '06
17/12/16,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 6 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
17/12/16,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 2 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
17/12/16,
15:00
Ζευγολατιού Ελλάς Βέλου 6 : 1 Παννεμεατικός
17/12/16,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 1 : 2 Αστέρας Δερβενίου
17/12/16,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 1 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/1/17,
15:00
Συνοικισμού ΠΑΣ Κόρινθος 3 : 3 Ελλάς Βέλου
14/1/17,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 1 : 1 Παννεμεατικός
14/1/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 4 Πέλοπας Κιάτου
14/1/17,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 1 : 2 Ηρακλής Λεχαίου
14/1/17,
15:00
Γεώργιος Βάσης Πανσολυγειακός 1 : 0 ΣΦΛ Ολυμπιακός
14/1/17,
15:00
Κώστας Βύζας Αστέρας Δερβενίου 1 : 3 Πανκαμαριακός
14/1/17,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 0 : 3 Ολυμπιακός Άσσου
14/1/17,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0 : 2 Κόρινθος '06
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/1/17,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 1 : 0 ΠΑΣ Κόρινθος
18/1/17,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 1 Θύελλα Πετρίου
18/1/17,
15:00
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός 0 : 1 Ελλάς Βέλου
18/1/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 3 : 0 Τενεάτης Αθικίων
18/1/17,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
18/1/17,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Κόρινθος '06 6 : 0 Ισθμιακός
18/1/17,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός 0 : 1 Πανσολυγειακός
18/1/17,
15:00
Κλένιας Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0 : 4 Αστέρας Δερβενίου
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/1/17,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 0 Ισθμιακός
21/1/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 1 ΠΑΣ Κόρινθος
21/1/17,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός 1 : 0 Αστέρας Δερβενίου
21/1/17,
15:00
Ζευγολατιού Ελλάς Βέλου 1 : 1 Πανσολυγειακός
21/1/17,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 3 : 1 Θύελλα Πετρίου
21/1/17,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 2 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
21/1/17,
15:00
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός 1 : 1 Τενεάτης Αθικίων
21/1/17,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Κόρινθος '06 0 : 1 Πανκαμαριακός
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/1/17,
15:00
Συνοικισμού ΠΑΣ Κόρινθος 3 : 1 Πανσολυγειακός
28/1/17,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 0 : 0 ΣΦΛ Ολυμπιακός
28/1/17,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 1 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
28/1/17,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
28/1/17,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 1 : 1 Ελλάς Βέλου
28/1/17,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Κόρινθος '06 1 : 0 Παννεμεατικός
28/1/17,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 2 : 3 Πέλοπας Κιάτου
28/1/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 3 : 1 Ηρακλής Λεχαίου
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/2/17,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 0 : 3 ΠΑΣ Κόρινθος
4/2/17,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 7 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
4/2/17,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 1 : 0 Τενεάτης Αθικίων
4/2/17,
15:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 0 : 3 Κόρινθος '06
4/2/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 2 : 1 Ισθμιακός
4/2/17,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 2 Πανκαμαριακός
4/2/17,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 5 : 1 Παννεμεατικός
4/2/17,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 2 Αστέρας Δερβενίου
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/2/17,
15:00
Συνοικισμού ΠΑΣ Κόρινθος 4 : 0 Τενεάτης Αθικίων
11/2/17,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Κόρινθος '06 2 : 0 Ελλάς Βέλου
11/2/17,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 2 : 1 Θύελλα Πετρίου
11/2/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 1 Πέλοπας Κιάτου
11/2/17,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 2 : 0 Πανσολυγειακός
11/2/17,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 3 : 1 ΣΦΛ Ολυμπιακός
11/2/17,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
11/2/17,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός 1 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/2/17,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 0 : 3 ΠΑΣ Κόρινθος
18/2/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 0 Πανκαμαριακός
18/2/17,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 3 : 1 Αστέρας Δερβενίου
18/2/17,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 1 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
18/2/17,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 6 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
18/2/17,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 4 : 0 Παννεμεατικός
18/2/17,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 0 : 3 Κόρινθος '06
18/2/17,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 3 : 0 ΣΦΛ Ολυμπιακός
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/2/17,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 4 : 0 Πανσολυγειακός
25/2/17,
15:00
Συνοικισμού ΠΑΣ Κόρινθος 4 : 0 Αστέρας Δερβενίου
25/2/17,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός 3 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
25/2/17,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0 : 1 Ισθμιακός
25/2/17,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 3 Ελλάς Βέλου
25/2/17,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Κόρινθος '06 1 : 1 Τενεάτης Αθικίων
25/2/17,
15:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 0 : 4 Πέλοπας Κιάτου
25/2/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 1 : 0 Θύελλα Πετρίου
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/3/17,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0 : 6 ΠΑΣ Κόρινθος
4/3/17,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 2 : 0 Παννεμεατικός
4/3/17,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 1 : 2 Κόρινθος '06
4/3/17,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 3 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
4/3/17,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 1 : 3 Πανκαμαριακός
4/3/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 2 : 0 ΣΦΛ Ολυμπιακός
4/3/17,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 0 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
4/3/17,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 6 : 1 Ελλάς Βέλου
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/3/17,
15:00
Συνοικισμού ΠΑΣ Κόρινθος 3 : 2 Κόρινθος '06
11/3/17,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 0 Τενεάτης Αθικίων
11/3/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 3 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
11/3/17,
15:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 0 : 1 Θύελλα Πετρίου
11/3/17,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 2 : 1 Αστέρας Δερβενίου
11/3/17,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 5 : 0 Πανσολυγειακός
11/3/17,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός 1 : 1 Ισθμιακός
11/3/17,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 1 : 3 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/3/17,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 2 : 5 ΣΦΛ Ολυμπιακός
18/3/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 4 : 4 ΠΑΣ Κόρινθος
18/3/17,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Κόρινθος '06 4 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
18/3/17,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 1 : 4 Πέλοπας Κιάτου
18/3/17,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1 : 2 Παννεμεατικός
18/3/17,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 1 : 1 Ελλάς Βέλου
18/3/17,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 2 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
18/3/17,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 1 : 3 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/3/17,
15:00
Συνοικισμού ΠΑΣ Κόρινθος 4 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
25/3/17,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 3 : 1 Αστέρας Δερβενίου
25/3/17,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός 2 : 1 Πανκαμαριακός
25/3/17,
15:00
Ζευγολατιού Ελλάς Βέλου 2 : 1 Ισθμιακός
25/3/17,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 1 Κόρινθος '06
25/3/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 1 : 0 Τενεάτης Αθικίων
25/3/17,
15:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 2 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
25/3/17,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 0 : 0 Θύελλα Πετρίου
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/4/17,
16:00
Νεμέας Παννεμεατικός 0 : 2 ΠΑΣ Κόρινθος
1/4/17,
16:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1 : 3 Ελλάς Βέλου
1/4/17,
16:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 4 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
1/4/17,
16:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 1 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
1/4/17,
16:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 2 : 5 Πανσολυγειακός
1/4/17,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 2 : 1 ΣΦΛ Ολυμπιακός
1/4/17,
16:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 2 : 1 Θύελλα Πετρίου
1/4/17,
16:00
ΔΑΚ Κορίνθου Κόρινθος '06 1 : 0 Πέλοπας Κιάτου
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/4/17,
16:00
Συνοικισμού ΠΑΣ Κόρινθος 2 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
8/4/17,
16:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 4 Κόρινθος '06
8/4/17,
16:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 2 : 0 Παννεμεατικός
8/4/17,
16:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 4 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
8/4/17,
16:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 7 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
8/4/17,
16:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 2 : 1 Αστέρας Δερβενίου
8/4/17,
16:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 1 Πανκαμαριακός
8/4/17,
16:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 4 : 3 Ισθμιακός
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/4/17,
16:00
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός 0 : 4 ΠΑΣ Κόρινθος
22/4/17,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 2 : 1 Πανσολυγειακός
22/4/17,
16:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 2 : 3 Πέλοπας Κιάτου
22/4/17,
16:00
ΔΑΚ Κορίνθου Κόρινθος '06 2 : 1 Θύελλα Πετρίου
22/4/17,
16:00
Νεμέας Παννεμεατικός 2 : 2 Ελλάς Βέλου
22/4/17,
16:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2 : 1 Τενεάτης Αθικίων
22/4/17,
16:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 3 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
22/4/17,
16:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 8 : 0 Ισθμιακός
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/4/17,
16:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 3 : 1 Ηρακλής Λεχαίου
29/4/17,
16:00
Συνοικισμού ΠΑΣ Κόρινθος 0 : 1 Πέλοπας Κιάτου
29/4/17,
16:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 1 : 0 Πανκαμαριακός
29/4/17,
16:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 1 : 1 ΣΦΛ Ολυμπιακός
29/4/17,
16:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 3 : 3 Ολυμπιακός Άσσου
29/4/17,
16:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 2 : 6 Κόρινθος '06
29/4/17,
16:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 1 : 1 Παννεμεατικός
29/4/17,
16:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 6 : 2 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/5/17,
17:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 2 ΠΑΣ Κόρινθος
6/5/17,
17:00
Νεμέας Παννεμεατικός 0 : 1 Τενεάτης Αθικίων
6/5/17,
17:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 4 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
6/5/17,
17:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 4 : 0 Ισθμιακός
6/5/17,
17:00
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός 1 : 2 Πανσολυγειακός
6/5/17,
17:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 3 : 2 Αστέρας Δερβενίου
6/5/17,
17:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 3 Θύελλα Πετρίου
6/5/17,
17:00
ΔΑΚ Κορίνθου Κόρινθος '06 4 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου