Γ1' Κατηγορία 2016 - 2017
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/10/16,
16:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης 3 : 1 ΑΟ Σολομού
16/10/16,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Αίας Κορίνθου 1 : 4 Ποσειδών Κ. Βρύσης
16/10/16,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΣ Λουτρακίου 1 : 2 ΑΠΣ Αγιάννης
16/10/16,
16:00
Γεώργιος Βάσης Αετός Αγγελοκάστρου 3 : 1 Απέσσας
16/10/16,
16:00
Συνοικισμού Αστέρας Κορίνθου 2 : 1 Σοφικό '05
 
2η Αγωνιστικη
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/10/16,
10:00
Ζευγολατιού Απέσσας 2 : 6 ΑΣ Λουτρακίου
23/10/16,
11:00
Σολομού ΑΟ Μαψού 5 : 0 Αίας Κορίνθου
23/10/16,
11:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 0 : 2 Αστέρας Κορίνθου
23/10/16,
16:00
Γεώργιος Βάσσης Σοφικό '05 1 : 1 Εθνικός Ξυλοκερίζης
23/10/16,
16:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης 2 : 1 ΑΟ Σολομού
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/10/16,
11:00
Σολομού ΑΟ Σολομού 6 : 7 Απέσσας
30/10/16,
11:00
Αρχ.Κορίνθου Αίας Κορίνθου 0 : 2 Αστέρας Κορίνθου
30/10/16,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Αετός Αγγελοκάστρου 6 : 0 ΑΟ Μαψού
30/10/16,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης 2 : 1 Ποσειδών Κ. Βρύσης
30/10/16,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης 4 : 1 Σοφικό '05
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/11/16,
11:00
Σολομού ΑΟ Μαψού 3 : 2 ΑΣ Λουτρακίου
6/11/16,
11:00
Ζευγολατιού Απέσσας 2 : 4 Σοφικό '05
6/11/16,
11:00
Συνοικισμού Αστέρας Κορίνθου 0 : 1 Εθνικός Ξυλοκερίζης
6/11/16,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Αετός Αγγελοκάστρου 1 : 3 Αίας Κορίνθου
6/11/16,
15:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 1 : 0 ΑΠΣ Αγιάννης
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/11/16,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΣ Λουτρακίου 2 : 0 Αετός Αγγελοκάστρου
13/11/16,
11:00
Σολομού ΑΟ Σολομού 1 : 2 ΑΟ Μαψού
13/11/16,
11:00
Ζευγολατιού Απέσσας 2 : 3 Ποσειδών Κ. Βρύσης
13/11/16,
15:00
Αρχ.Κορίνθου Αίας Κορίνθου 1 : 0 Εθνικός Ξυλοκερίζης
13/11/16,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης 2 : 1 Αστέρας Κορίνθου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/11/16,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης 1 : 0 ΑΠΣ Αγιάννης
20/11/16,
11:00
Σολομού ΑΟ Μαψού 0 : 4 Σοφικό '05
20/11/16,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΣ Λουτρακίου 2 : 3 Αίας Κορίνθου
20/11/16,
11:00
Συνοικισμού Αστέρας Κορίνθου 2 : 0 Απέσσας
20/11/16,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Αετός Αγγελοκάστρου 0 : 0 ΑΟ Σολομού
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/11/16,
11:00
Γεώργιος Βάσσης Σοφικό '05 0 : 2 Αετός Αγγελοκάστρου
27/11/16,
11:00
Αρχ.Κορίνθου Αίας Κορίνθου 1 : 1 ΑΠΣ Αγιάννης
27/11/16,
11:00
Σολομού ΑΟ Σολομού 0 : 0 ΑΣ Λουτρακίου
27/11/16,
11:00
Ζευγολατιού Απέσσας 1 : 0 Εθνικός Ξυλοκερίζης
27/11/16,
15:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 6 : 1 ΑΟ Μαψού
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/12/16,
11:00
Συνοικισμού Αστέρας Κορίνθου 1 : 1 ΑΟ Μαψού
4/12/16,
11:00
Σολομού ΑΟ Σολομού 0 : 4 Αίας Κορίνθου
4/12/16,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΣ Λουτρακίου 4 : 0 Σοφικό '05
4/12/16,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης 1 : 2 Απέσσας
4/12/16,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Αετός Αγγελοκάστρου 0 : 4 Ποσειδών Κ. Βρύσης
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/12/16,
11:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού 0 : 0 Εθνικός Ξυλοκερίζης
11/12/16,
11:00
Συνοικισμού Αστέρας Κορίνθου 2 : 1 Αετός Αγγελοκάστρου
11/12/16,
11:00
Αρχ.Κορίνθου Αίας Κορίνθου 7 : 1 Απέσσας
11/12/16,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Σοφικό '05 1 : 2 ΑΟ Σολομού
11/12/16,
15:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 3 : 0 ΑΣ Λουτρακίου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/12/16,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΣ Λουτρακίου 0 : 4 Αστέρας Κορίνθου
18/12/16,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης 2 : 2 ΑΟ Μαψού
18/12/16,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης 4 : 0 Αετός Αγγελοκάστρου
18/12/16,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Σοφικό '05 1 : 2 Αίας Κορίνθου
18/12/16,
15:00
Σολομού ΑΟ Σολομού 2 : 5 Ποσειδών Κ. Βρύσης
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/1/17,
11:00
Συνοικισμού Αστέρας Κορίνθου 7 : 1 ΑΟ Σολομού
15/1/17,
11:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 3 : 0 Σοφικό '05
15/1/17,
11:00
Σολομού ΑΟ Μαψού 1 : 1 Απέσσας
15/1/17,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης 5 : 1 ΑΣ Λουτρακίου
15/1/17,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Αετός Αγγελοκάστρου 1 : 4 ΑΠΣ Αγιάννης
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/1/17,
11:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης 4 : 1 ΑΣ Λουτρακίου
22/1/17,
11:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 1 : 0 Αίας Κορίνθου
22/1/17,
11:00
Ζευγολατιού Απέσσας 4 : 1 Αετός Αγγελοκάστρου
22/1/17,
11:00
Σολομού ΑΟ Σολομού 1 : 8 Εθνικός Ξυλοκερίζης
22/1/17,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Σοφικό '05 0 : 2 Αστέρας Κορίνθου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/1/17,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης 3 : 0 Σοφικό '05
29/1/17,
11:00
Σολομού ΑΟ Σολομού 0 : 5 ΑΠΣ Αγιάννης
29/1/17,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΣ Λουτρακίου 0 : 2 Απέσσας
29/1/17,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Αίας Κορίνθου 0 : 1 ΑΟ Μαψού
29/1/17,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Αστέρας Κορίνθου 1 : 1 Ποσειδών Κ. Βρύσης
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/2/17,
10:00
Ζευγολατιού Απέσσας 2 : 0 ΑΟ Σολομού
5/2/17,
11:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού 3 : 2 Αετός Αγγελοκάστρου
5/2/17,
11:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 1 : 0 Εθνικός Ξυλοκερίζης
5/2/17,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Αστέρας Κορίνθου 1 : 0 Αίας Κορίνθου
5/2/17,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Σοφικό '05 0 : 5 ΑΠΣ Αγιάννης
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/2/17,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης 5 : 1 Αστέρας Κορίνθου
12/2/17,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΣ Λουτρακίου 1 : 1 ΑΟ Μαψού
12/2/17,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Σοφικό '05 2 : 2 Απέσσας
12/2/17,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Αίας Κορίνθου 4 : 2 Αετός Αγγελοκάστρου
12/2/17,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης 1 : 1 Ποσειδών Κ. Βρύσης
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/2/17,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης 0 : 3 Αίας Κορίνθου
19/2/17,
11:00
ΚΛΕΝΙΑΣ ΑΟ Μαψού 2 : 0 ΑΟ Σολομού
19/2/17,
11:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 3 : 1 Απέσσας
19/2/17,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Αστέρας Κορίνθου 3 : 1 ΑΠΣ Αγιάννης
19/2/17,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Αετός Αγγελοκάστρου 0 : 1 ΑΣ Λουτρακίου
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/3/17,
11:00
Ζευγολατιού Απέσσας 0 : 6 Αστέρας Κορίνθου
5/3/17,
11:00
Σολομού ΑΟ Σολομού 0 : 5 Αετός Αγγελοκάστρου
5/3/17,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Σοφικό '05 0 : 5 ΑΟ Μαψού
5/3/17,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης 2 : 0 Εθνικός Ξυλοκερίζης
5/3/17,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Αίας Κορίνθου 0 : 1 ΑΣ Λουτρακίου
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/3/17,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης 3 : 0 Απέσσας
12/3/17,
11:00
Γεώργιος Βάσσης Αετός Αγγελοκάστρου 4 : 1 Σοφικό '05
12/3/17,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΣ Λουτρακίου 3 : 0 ΑΟ Σολομού
12/3/17,
11:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού 1 : 2 Ποσειδών Κ. Βρύσης
12/3/17,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης 2 : 0 Αίας Κορίνθου
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/3/17,
11:00
Ζευγολατιού Απέσσας 0 : 2 ΑΠΣ Αγιάννης
19/3/17,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Αίας Κορίνθου 3 : 1 ΑΟ Σολομού
19/3/17,
15:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού 1 : 2 Αστέρας Κορίνθου
19/3/17,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Σοφικό '05 1 : 2 ΑΣ Λουτρακίου
19/3/17,
15:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 7 : 0 Αετός Αγγελοκάστρου
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/3/17,
11:00
Ζευγολατιού Απέσσας 0 : 2 Αίας Κορίνθου
26/3/17,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΣ Λουτρακίου 1 : 4 Ποσειδών Κ. Βρύσης
26/3/17,
11:00
Σολομού ΑΟ Σολομού 1 : 0 Σοφικό '05
26/3/17,
16:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης 3 : 2 ΑΟ Μαψού
26/3/17,
16:00
Γεώργιος Βάσσης Αετός Αγγελοκάστρου 0 : 3 Αστέρας Κορίνθου
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/4/17,
11:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού 3 : 2 ΑΠΣ Αγιάννης
2/4/17,
16:00
Αρχ. Κορίνθου Αίας Κορίνθου 5 : 0 Σοφικό '05
2/4/17,
16:00
Γεώργιος Βάσσης Αετός Αγγελοκάστρου 1 : 2 Εθνικός Ξυλοκερίζης
2/4/17,
16:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Αστέρας Κορίνθου 3 : 0 ΑΣ Λουτρακίου
2/4/17,
16:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 7 : 0 ΑΟ Σολομού
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/4/17,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΣ Λουτρακίου 1 : 3 Εθνικός Ξυλοκερίζης
9/4/17,
11:00
Σολομού ΑΟ Σολομού 1 : 7 Αστέρας Κορίνθου
9/4/17,
11:00
Ζευγολατιού Απέσσας 4 : 2 ΑΟ Μαψού
9/4/17,
16:00
Γεώργιος Βάσσης Σοφικό '05 1 : 6 Ποσειδών Κ. Βρύσης
9/4/17,
16:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης 4 : 0 Αετός Αγγελοκάστρου