Γ2' Κατηγορία 2016 - 2017
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/10/16,
10:45
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 3 : 1 Πανευρωστινιακός
16/10/16,
11:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου 3 : 2 Αναγέννηση Κιάτου
16/10/16,
11:00
Κιάτου πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου 5 : 0 Νέοι Στιμάγκας
16/10/16,
16:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας 2 : 2 Αετός Κρυονερίου
16/10/16,
16:00
Αρχ. Φενεού Παμφενεατικός 1 : 2 ΑΟ Λυκοποριάς
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/10/16,
11:00
Κιάτου πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου 1 : 0 Παμφενεατικός
23/10/16,
11:00
Κρυονερίου Αετός Κρυονερίου 3 : 0 Νέοι Στιμάγκας
23/10/16,
11:00
Κώστας Βυζάς ΑΟ Λυκοποριάς 0 : 2 ΑΟ Ασπροκάμπου
23/10/16,
16:00
Ευρωστίνης Πανευρωστινιακός 1 : 0 ΑΟ Λαύκας
23/10/16,
16:00
Βέλου Ταρσινά '97 0 : 0 ΑΟ Λεχαίου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/10/16,
11:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου 1 : 1 Αναγέννηση Κιάτου
30/10/16,
15:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας 1 : 4 Ταρσινά '97
30/10/16,
15:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου 2 : 0 Παμφενεατικός
30/10/16,
15:00
Στιμάγκας Νέοι Στιμάγκας 0 : 3 Πανευρωστινιακός
30/10/16,
15:00
Κρυονερίου Αετός Κρυονερίου 0 : 0 ΑΟ Λυκοποριάς
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/11/16,
11:00
Στάδιο Βέλου Ταρσινά '97 4 : 1 Νέοι Στιμάγκας
6/11/16,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου 0 : 2 Αετός Κρυονερίου
6/11/16,
15:00
Αρχ. Φενεού Παμφενεατικός 1 : 2 ΑΟ Ασπροκάμπου
6/11/16,
15:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας 0 : 1 ΑΟ Λεχαίου
6/11/16,
15:00
Ευρωστίνης Πανευρωστινιακός 2 : 3 ΑΟ Λυκοποριάς
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/11/16,
11:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου 0 : 0 ΑΟ Ασπροκάμπου
13/11/16,
15:00
Στιμάγκας Νέοι Στιμάγκας 1 : 0 ΑΟ Λαύκας
13/11/16,
15:00
Κρυονερίου Αετός Κρυονερίου 2 : 0 Παμφενεατικός
13/11/16,
15:00
Κώστας Βύζας ΑΟ Λυκοποριάς 1 : 2 Ταρσινά '97
13/11/16,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου 1 : 3 Πανευρωστινιακός
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/11/16,
11:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 7 : 0 Αναγέννηση Κιάτου
20/11/16,
11:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου 2 : 2 Αετός Κρυονερίου
20/11/16,
11:00
Στιμάγκας Νέοι Στιμάγκας 0 : 0 ΑΟ Λεχαίου
20/11/16,
15:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας 3 : 5 ΑΟ Λυκοποριάς
20/11/16,
15:00
Αρχ.Φενεού Παμφενεατικός 2 : 2 Πανευρωστινιακός
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/11/16,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου 6 : 1 ΑΟ Λαύκας
27/11/16,
11:00
Κώστας Βύζας ΑΟ Λυκοποριάς 3 : 0 Νέοι Στιμάγκας
27/11/16,
15:00
Κρυονερίου Αετός Κρυονερίου 2 : 1 ΑΟ Λεχαίου
27/11/16,
15:00
Ευρωστίνης Πανευρωστινιακός 3 : 0 ΑΟ Ασπροκάμπου
27/11/16,
15:00
Αρχ.Φενεού Παμφενεατικός 0 : 2 Ταρσινά '97
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/12/16,
11:00
Στιμάγκας Νέοι Στιμάγκας 1 : 0 Αναγέννηση Κιάτου
4/12/16,
11:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας 1 : 4 Παμφενεατικός
4/12/16,
11:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου 0 : 1 Ταρσινά '97
4/12/16,
15:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου 2 : 3 ΑΟ Λυκοποριάς
4/12/16,
15:00
Ευρωστίνης Πανευρωστινιακός 2 : 0 Αετός Κρυονερίου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/12/16,
11:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου 3 : 0 ΑΟ Λαύκας
11/12/16,
11:00
Αρχ.Φενεού Παμφενεατικός 4 : 1 Νέοι Στιμάγκας
11/12/16,
11:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 3 : 1 Αετός Κρυονερίου
11/12/16,
15:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου 0 : 1 Πανευρωστινιακός
11/12/16,
15:00
Κώστας Βύζας ΑΟ Λυκοποριάς 2 : 2 Αναγέννηση Κιάτου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/1/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου 3 : 4 ΑΟ Λεχαίου
15/1/17,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου 3 : 0 ΑΟ Λαύκας
15/1/17,
15:00
Ευρωστίνης Πανευρωστινιακός 3 : 1 Ταρσινά '97
15/1/17,
15:00
Στιμάγκας Νέοι Στιμάγκας 1 : 5 ΑΟ Ασπροκάμπου
15/1/17,
15:00
Κώστας Βυζάς ΑΟ Λυκοποριάς 3 : 0 Παμφενεατικός
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/1/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου 2 : 4 ΑΟ Λυκοποριάς
22/1/17,
15:00
Στιμάγκας Νέοι Στιμάγκας 0 : 3 Αετός Κρυονερίου
22/1/17,
15:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου 2 : 3 Ταρσινά '97
22/1/17,
15:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας 1 : 5 Πανευρωστινιακός
22/1/17,
15:00
Αρχ. Φενεού Παμφενεατικός 3 : 0 Αναγέννηση Κιάτου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/1/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου 2 : 3 ΑΟ Ασπροκάμπου
29/1/17,
15:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 4 : 0 ΑΟ Λαύκας
29/1/17,
15:00
Ευρωστίνης Πανευρωστινιακός 5 : 0 Νέοι Στιμάγκας
29/1/17,
15:00
Κώστας Βυζάς ΑΟ Λυκοποριάς 1 : 1 Αετός Κρυονερίου
29/1/17,
15:00
Αρχ. Φενεού Παμφενεατικός 4 : 2 ΑΟ Λεχαίου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/2/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου 5 : 2 Παμφενεατικός
5/2/17,
15:00
Κρυονερίου Αετός Κρυονερίου 1 : 0 Αναγέννηση Κιάτου
5/2/17,
15:00
Στιμάγκας Νέοι Στιμάγκας 0 : 5 Ταρσινά '97
5/2/17,
15:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου 4 : 1 ΑΟ Λαύκας
5/2/17,
15:00
Κώστας Βυζάς ΑΟ Λυκοποριάς 3 : 2 Πανευρωστινιακός
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/2/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου 2 : 1 ΑΟ Λεχαίου
12/2/17,
11:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 2 : 3 ΑΟ Λυκοποριάς
12/2/17,
15:00
Αρχ. Φενεού Παμφενεατικός 1 : 2 Αετός Κρυονερίου
12/2/17,
15:00
Ευρωστίνης Πανευρωστινιακός 3 : 0 Αναγέννηση Κιάτου
12/2/17,
15:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας 2 : 1 Νέοι Στιμάγκας
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/2/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου 1 : 1 Ταρσινά '97
19/2/17,
15:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου 6 : 0 Νέοι Στιμάγκας
19/2/17,
15:00
Ευρωστίνης Πανευρωστινιακός 2 : 0 Παμφενεατικός
19/2/17,
15:00
Κώστας Βυζάς ΑΟ Λυκοποριάς 6 : 0 ΑΟ Λαύκας
19/2/17,
15:00
Κρυονερίου Αετός Κρυονερίου 3 : 1 ΑΟ Ασπροκάμπου
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/3/17,
11:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας 0 : 2 Αναγέννηση Κιάτου
5/3/17,
15:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου 0 : 3 Πανευρωστινιακός
5/3/17,
15:00
Στιμάγκας Νέοι Στιμάγκας 0 : 3 ΑΟ Λυκοποριάς
5/3/17,
15:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 2 : 0 Παμφενεατικός
5/3/17,
15:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου 0 : 0 Αετός Κρυονερίου
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/3/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου 5 : 1 Νέοι Στιμάγκας
12/3/17,
15:00
Στάδιο Βέλου Ταρσινά '97 2 : 1 ΑΟ Ασπροκάμπου
12/3/17,
15:00
Κρυονερίου Αετός Κρυονερίου 1 : 1 Πανευρωστινιακός
12/3/17,
15:00
Αρχ. Φενεού Παμφενεατικός 1 : 2 ΑΟ Λαύκας
12/3/17,
15:00
Κώστας Βυζάς ΑΟ Λυκοποριάς 6 : 0 ΑΟ Λεχαίου
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/3/17,
11:00
Ευρωστίνης Πανευρωστινιακός 4 : 1 ΑΟ Λεχαίου
19/3/17,
11:00
Κρυονερίου Αετός Κρυονερίου 1 : 0 Ταρσινά '97
19/3/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου 0 : 3 ΑΟ Λυκοποριάς
19/3/17,
15:00
Στιμάγκας Νέοι Στιμάγκας 0 : 3 Παμφενεατικός
19/3/17,
15:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας 3 : 5 ΑΟ Ασπροκάμπου
 
ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/4/17,
16:00
Ξυλοκάστρου Ταρσινά '97 1 : 0 Πανευρωστινιακός