ΚΥΠΕΛΛΟ 2016 - 2017

Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Ο    Π Ρ Ο Γ Ρ Α Μ Μ Α

ΚΥΠΕΛΛΟΥ

2016 - 2017

 

 

 A΄ ΦΑΣΗ

 

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΠ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/09/2016

16.30’

ΣΟΛΩΜΟΥ

ΠΑΟ ΚΟΥΤΑΛΑ

ΤΑΡΣΙΝΑ '97

3-0

ΚΥΠ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/09/2016

16.30’

ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ

ΔΑΦΝΗ ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ

ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

κ.δ. 0-0 παρ. 0-0 πεναλτι 5-4

ΚΥΠ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/09/2016

16.30’

ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ ΙΣΘΜΙΩΝ

ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ

ΑΟ ΡΟΜΑ

5-1

ΚΥΠ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/09/2016

16.30’

ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ

1-0

ΚΥΠ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/09/2016

16.30’

ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΒΟΧΑΪΚΟΥ

ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

0-1

ΚΥΠ.

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/09/2016

16.30’

ΙΣΘΜΙΩΝ

“ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ”

ΑΟ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ

0-1

ΚΥΠ.

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/09/2016

16.30’

ΚΛΕΝΙΑΣ

ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ

ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΟΙ

κ.δ. 1-1 παρ. 2-3 πεναλτι 6-5

ΚΥΠ.

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/09/2016

16.30΄

ΠΕΤΡΙΟΥ

ΦΩΚΑΣ ΑΡΧ. ΚΛΕΩΝΩΝ

ΑΟ ΑΣΠΡΟΚΑΜΠΟΥ

1-2

ΚΥΠ.

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/9/2016

16.30

ΆΘΙΚΙΩΝ

ΑΠΣ ΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧ.ΚΟΡΙΝΘΟΥ

3-1

ΚΥΠ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 

18/9/2016

16.30΄

ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΛΟΥ

ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ

ΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

5-0

 

 Β΄ ΦΑΣΗ

 

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΠ. 

 12/10/16

15.30 

 ΠΕΤΡΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ

0-0 Κ.Δ.

0-2 ΠΑΡΑΤΑΣΗ 

ΚΥΠ. 

12/10/16 

15.30 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΣΗΣ 

ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ

2-2 Κ.Δ.

2-2 ΠΑΡΑΤΑΣΗ

5-6 ΠΕΝΑΛΤΙ 

ΚΥΠ. 

12/10/16 

15.30  

ΚΙΑΤΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ 

ΘΥΕΛΛΑ Κ. ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΓΙΑΝΝΗΣ

 2-2 Κ.Δ.

3-3 ΠΑΡΑΤΑΣΗ

4-5 ΠΕΝΑΛΤΙ

ΚΥΠ. 

12/10/16 

15.30  

ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ 

ΑΠΕΣΣΑΣ ΧΑΛΚΙΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΤΑΛΑ 0-2

ΚΥΠ. 

19/10/16

15.30  

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 

AΕΤΟΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ

 1-1 Κ.Δ.

2- 1 ΠΑΡΑΤΑΣΗ

ΚΥΠ. 

19/10/16 

15.30  

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 

ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ ΠΕΛΟΠΑΣ  3-1

ΚΥΠ. 

19/10/16 

15.30  

ΝΕΜΕΑΣ 

ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛ/ΖΗΣ  2-0

ΚΥΠ.

19/10/16 

15.30  

ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 

ΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ. ΒΡΥΣΗΣ  3-2

ΚΥΠ.

26/10/16 

15.30  

ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΛΟΥ 

ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  1-0

ΚΥΠ.

26/10/16 

15.30 ΄

ΚΙΑΤΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ 

ΑΟ ΑΣΠΡΟΚΑΜΠΟΥ ΤΕΝΕΑΤΗΣ  0-2
 ΚΥΠ. 26/10/16  15.30   ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ  ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ  1-5
ΚΥΠ.  26/10/16  15.30   ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ  ΚΟΡΙΝΘΟΣ '06 ΠΑΣ ΚΥΨΕΛΟΣ  11-0
ΚΥΠ.  2/11/16   14.30 ΣΟΛΩΜΟΥ  ΑΟ ΜΑΨΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛ/ΣΤΡΟΥ  0-5
ΚΥΠ.  2/11/16  14.30  ΚΛΕΝΙΑΣ  ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  4-0
 ΚΥΠ. 2/11/16  14.30  ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛ. ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 0-5 
ΚΥΠ.  2/11/16  14.30  ΑΣΣΟΥ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΣΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ  5-1

 Γ΄ ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΠ. 

14/12/16 14.30 ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ ΔΑΦΝΗ ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ  2-1

ΚΥΠ. 

14/12/16 14.30 ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ  Κ.Δ. 0-0 ΠΑΡ. 1-2

ΚΥΠ. 

14/12/16 14.30 ΣΟΛΩΜΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΤΑΛΑ ΑΠΣ ΑΓΙΑΝΝΗΣ 2-0 

ΚΥΠ. 

14/12/16 14.30 ΚΛΕΝΙΑΣ ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ  ΞΥΛ/ΤΡΟΥ 1-5 

ΚΥΠ. 

21/12/16 14.30 ΑΣΣΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΣΟΥ ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ               0-2

ΚΥΠ. 

21/12/16 14.30 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ '06 ΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 7-0

ΚΥΠ. 

21/12/16 14.30 ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΛΟΥ ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ  1-2

ΚΥΠ.

21/12/16

14.30 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΑΘΙΚΙΩΝ

 Κ.Δ. ΠΑΡΑΤ. 1-1

πέναλτι 4-5


 Δ΄ ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΠ. 

 01.02.2017 14.30  ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΜΕΑΣ ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ ΤΕΝΕΑΤΗΣ

Κ.Δ. ΠΑΡΑΤ.2-2

πέναλτι 2-4

ΚΥΠ. 

 01.02.2017 14.30  ΣΟΛΩΜΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΤΑΛΑΣ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ '06 0-9

ΚΥΠ. 

 01.02.2017 14.30  ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ ΔΑΦΝΗ ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 0-1
ΚΥΠ.  01.02.2017 14.30  ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ

 Κ.Δ. 1-1

ΠΑΡΑΤ. 3-1

 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 

ΑΓΩΝ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΚΥΠ.   15.02.2017 15.00  ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ '06

1-1

ΚΥΠ.   15.02.2017 15.00 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΑΘΙΚΙΩΝ 0-0
ΚΥΠ. 01.03.2017 14.30 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ'06 ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ  2-1
ΚΥΠ. 01.03.2017 14.30 ΑΘΙΚΙΩΝ ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΑΘΙΚΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

Κ.Δ. 0-0 

ΠΑΡΑΤ. 0-1

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ     ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΚΥΠ.   15.03.2017  15.00  ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ'06  ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

 Κ.Δ. 1-1

ΠΑΡΑΤ. 1-1

ΠΕΝΑΛΤΙ 3-4