Πρωτάθλημα Νέων 2016 - 2017
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/10/16,
11:00
Γεώργιος Βάσης Πανσολυγειακός 1 : 10 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
9/10/16,
10:15
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 3 : 3 ΑΟ Λουτράκι
9/10/16,
11:00
Σολομού Κόρινθος '06 3 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
9/10/16,
11:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 4 : 1 Πέλοπας Κιάτου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/10/16,
11:00
Αγ. Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 3 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
15/10/16,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 2 : 3 Κόρινθος '06
15/10/16,
11:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 1 : 3 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
16/10/16,
11:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 2 : 1 Πανσολυγειακός
16/10/16,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου 2 : 4 Αγ. Γεώργιος
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/10/16,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 3 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
22/10/16,
11:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 2 : 3 Αγ. Γεώργιος
22/10/16,
11:00
Γεώργιος Βάσης Πανσολυγειακός 1 : 4 ΑΟ Λουτράκι
23/10/16,
10:15
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 6 : 1 Ακαδημία Λεχαίου
23/10/16,
11:00
Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 1 Αγ. Θεόδωροι
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/10/16,
11:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 0 : 4 Ηρακλής Λεχαίου
29/10/16,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 5 : 0 Πέλοπας Κιάτου
29/10/16,
11:00
Αρχ.Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 4 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
30/10/16,
11:00
Συνοικισμού Ακαδημία Λεχαίου 0 : 3 Κόρινθος '06
30/10/16,
11:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 4 : 1 ΑΟ Zευγολατιού
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/11/16,
10:00
Γεώργιος Βάσης Πανσολυγειακός 2 : 7 Ακαδημία Λεχαίου
5/11/16,
11:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 4 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
5/11/16,
11:00
Σολομού Κόρινθος '06 5 : 0 Αγ. Γεώργιος
5/11/16,
11:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 3 : 0 Αγ. Θεόδωροι
6/11/16,
11:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 5 : 1 Ελλάς Βέλου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/11/16,
11:00
Αρχ.Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 4 : 1 Πανσολυγειακός
13/11/16,
09:30
Κλένιας Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0 : 4 Κόρινθος '06
13/11/16,
11:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 3 : 1 ΑΟ Zευγολατιού
13/11/16,
11:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
13/11/16,
11:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 4 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
13/11/16,
11:00
Συνοικισμού Ακαδημία Λεχαίου 2 : 2 Πέλοπας Κιάτου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/11/16,
10:00
Γεώργιος Βάσης Πανσολυγειακός 0 : 5 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
19/11/16,
11:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 4 : 2 Ηρακλής Λεχαίου
19/11/16,
11:00
Κιάτο Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 5 : 0 Αγ. Γεώργιος
19/11/16,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 1 : 1 Αγ. Θεόδωροι
19/11/16,
11:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 7 Κόρινθος '06
20/11/16,
11:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 2 Ελλάς Βέλου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/11/16,
11:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 2 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
26/11/16,
11:00
Σολομού Κόρινθος '06 3 : 0 Πανσολυγειακός
27/11/16,
10:15
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2 : 1 Πέλοπας Κιάτου
27/11/16,
11:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 0 : 2 ΑΟ Λουτράκι
27/11/16,
11:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 2 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/12/16,
10:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 3 : 0 Πανσολυγειακός
3/12/16,
11:00
Συνοικισμού Ακαδημία Λεχαίου 0 : 3 Αγ. Θεόδωροι
3/12/16,
11:00
Κιάτο Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 1 : 0 Κόρινθος '06
3/12/16,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 0 : 2 Ηρακλής Λεχαίου
4/12/16,
11:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 2 : 3 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/12/16,
11:00
Αρχ.Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 2 : 3 Αγ. Θεόδωροι
10/12/16,
11:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 1 : 2 ΑΟ Λουτράκι
11/12/16,
11:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 2 ΑΟ Zευγολατιού
11/12/16,
11:00
Γεώργιος Βάσης Πανσολυγειακός 0 : 5 Πέλοπας Κιάτου
11/12/16,
11:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 5 : 2 Ακαδημία Λεχαίου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/12/16,
11:00
Αρχ.Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 2 : 3 Ελλάς Βέλου
17/12/16,
11:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 4 : 1 Πέλοπας Κιάτου
17/12/16,
11:00
Συνοικισμού Ακαδημία Λεχαίου 1 : 5 Ηρακλής Λεχαίου
18/12/16,
11:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 1 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/1/17,
11:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 3 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
14/1/17,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 6 : 0 Ακαδημία Λεχαίου
14/1/17,
11:00
Σολομού Κόρινθος '06 2 : 1 Ηρακλής Λεχαίου
14/1/17,
11:00
Κιάτο Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 0 : 4 Αγ. Θεόδωροι
14/1/17,
11:00
Γεώργιος Βάσης Πανσολυγειακός 1 : 10 Ελλάς Βέλου
15/1/17,
11:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 3 : 0 Αγ. Γεώργιος
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/1/17,
09:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 3 : 0 Ακαδημία Λεχαίου
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/1/17,
11:00
Σολομού Κόρινθος '06 2 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
21/1/17,
11:00
Αρχ.Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 4 ΑΟ Λουτράκι
21/1/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Ελλάς Βέλου 1 : 0 Πέλοπας Κιάτου
22/1/17,
11:00
Κλένιας Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
22/1/17,
11:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 4 : 0 Πανσολυγειακός
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/1/17,
10:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 4 : 1 ΑΟ Zευγολατιού
28/1/17,
10:30
ΚΛΕΝΙΑΣ Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2 : 0 Ελλάς Βέλου
28/1/17,
11:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 7 : 1 Ακαδημία Λεχαίου
28/1/17,
11:00
Σολομού Κόρινθος '06 6 : 0 Αγ. Θεόδωροι
29/1/17,
11:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 9 : 0 Αγ. Γεώργιος
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/2/17,
09:30
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 9 : 1 Πανσολυγειακός
4/2/17,
11:00
Αρχ.Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 4 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
5/2/17,
09:15
Κλένιας Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2 : 7 Ηρακλής Λεχαίου
5/2/17,
11:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 2 : 2 Ακαδημία Λεχαίου
5/2/17,
11:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 1 Κόρινθος '06
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/2/17,
10:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου 1 : 2 ΑΟ Zευγολατιού
11/2/17,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 1 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
11/2/17,
11:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 3 : 0 Πανσολυγειακός
11/2/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 0 : 2 Ηρακλής Λεχαίου
12/2/17,
11:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 4 Κόρινθος '06
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/2/17,
09:30
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 0 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
18/2/17,
11:00
Σολομού Κόρινθος '06 3 : 1 ΑΟ Λουτράκι
18/2/17,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 2 : 2 Ακαδημία Λεχαίου
18/2/17,
11:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 8 : 0 Πέλοπας Κιάτου
18/2/17,
11:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 3 Αγ. Θεόδωροι
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/3/17,
09:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 7 : 0 Πανσολυγειακός
4/3/17,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 3 : 1 ΑΟ Zευγολατιού
4/3/17,
11:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 2 : 3 Ελλάς Βέλου
5/3/17,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου 3 : 3 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
5/3/17,
11:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 2 Πέλοπας Κιάτου
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/3/17,
11:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 2 : 3 Ελλάς Βέλου
11/3/17,
11:00
Σολομού Κόρινθος '06 3 : 0 Ακαδημία Λεχαίου
12/3/17,
11:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 4 : 0 Αγ. Θεόδωροι
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/3/17,
09:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 4 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/3/17,
11:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 2 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
18/3/17,
11:00
Κλένιας Ατρόμητος Χιλιομοδίου 7 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
18/3/17,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 3 Κόρινθος '06
19/3/17,
11:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
19/3/17,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου 0 : 0 Πανσολυγειακός
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/3/17,
10:00
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 2 : 2 ΑΟ Λουτράκι
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/3/17,
10:00
Σολομού Κόρινθος '06 1 : 3 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
1/4/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 1 : 1 Ακαδημία Λεχαίου
1/4/17,
11:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 0 : 1 Αγ. Γεώργιος
2/4/17,
11:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 4 : 5 Αγ. Θεόδωροι
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/4/17,
11:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 0 : 2 ΑΟ Λουτράκι
8/4/17,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 2 Πέλοπας Κιάτου
9/4/17,
11:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 7 : 0 Πανσολυγειακός
9/4/17,
11:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 3 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
9/4/17,
11:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 3 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/4/17,
16:45
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 0 : 3 Κόρινθος '06
12/4/17,
16:45
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 0 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
12/4/17,
16:45
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 1 : 0 Ελλάς Βέλου
12/4/17,
16:45
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 6 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
12/4/17,
16:45
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 3 Ηρακλής Λεχαίου
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/4/17,
16:45
Σολομού Κόρινθος '06 3 : 0 Πέλοπας Κιάτου
19/4/17,
16:45
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 3 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
19/4/17,
16:45
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 0 : 2 ΑΟ Zευγολατιού
19/4/17,
16:45
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 1 : 8 ΑΟ Λουτράκι
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/4/17,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 0 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
22/4/17,
11:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 2 : 2 Αγ. Γεώργιος
23/4/17,
10:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 1 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
23/4/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 5 : 0 Πανσολυγειακός
23/4/17,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου 0 : 7 Ελλάς Βέλου
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/4/17,
16:30
Σολομού Κόρινθος '06 2 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/4/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 2 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
30/4/17,
11:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 2 ΑΟ Λουτράκι
30/4/17,
11:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 3 : 0 Αγ. Γεώργιος
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/5/17,
11:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 0 : 1 Κόρινθος '06
6/5/17,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 2 : 5 Ηρακλής Λεχαίου
7/5/17,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου 1 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
7/5/17,
11:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 3 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
10/5/17,
18:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 2 : 3 ΑΟ Λουτράκι
 
28η Αγωνισστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/5/17,
10:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 1 : 3 Αγ. Θεόδωροι
13/5/17,
11:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 5 : 1 Αγ. Γεώργιος
14/5/17,
11:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 5 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
14/5/17,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου 1 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
14/5/17,
17:00
Σολομού Κόρινθος '06 3 : 2 Ελλάς Βέλου
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/5/17,
17:50
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 5 : 0 Ακαδημία Λεχαίου
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/5/17,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου 0 : 3 ΑΟ Λουτράκι
20/5/17,
11:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 3 : 2 Πέλοπας Κιάτου
21/5/17,
11:00
Ζευγολατιού Ελλάς Βέλου 6 : 0 Πανσολυγειακός
21/5/17,
11:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
21/5/17,
18:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 2 : 0 Κόρινθος '06
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/5/17,
17:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 3 Ηρακλής Λεχαίου
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/5/17,
18:30
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 3 : 0 Ακαδημία Λεχαίου
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/5/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 3 : 4 Ελλάς Βέλου
27/5/17,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 10 : 4 Αγ. Γεώργιος
27/5/17,
11:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 2 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
27/5/17,
19:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 2 : 1 Κόρινθος '06
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/5/17,
11:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1 : 1 Αγ. Θεόδωροι
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/5/17,
11:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 0 : 7 Ηρακλής Λεχαίου
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/5/17,
17:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 6 : 4 Ολυμπιακός Άσσου
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/6/17,
11:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 4 : 0 Αγ. Γεώργιος
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/6/17,
18:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 2 : 1 Ελλάς Βέλου