Πρωτάθλημα Παίδων 2016 - 2017
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/10/15,
09:15
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 3 Ακαδημία Λεχαίου
8/10/15,
10:30
Αγ. Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 3 : 1 Πήγασος Κορίνθου
8/10/15,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 4 : 2 Πανκαμαριακός
9/10/15,
09:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 4 : 0 Πέλοπας Κιάτου
9/10/15,
09:15
Σολομού Κόρινθος '06 7 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
9/10/15,
10:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 0 : 9 ΑΟ Λουτράκι
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/10/16,
09:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 2 : 2 Κόρινθος '06
15/10/16,
09:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 0 : 3 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
15/10/16,
09:15
Αγ. Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 3 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
15/10/16,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 5 Τενεάτης Αθικίων
15/10/16,
11:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 3 : 2 Ηρακλής Λεχαίου
16/10/16,
09:15
Συνοικισμού Ακαδημία Λεχαίου 2 : 0 Αγ. Γεώργιος
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/10/16,
09:15
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 3 Αγ. Γεώργιος
22/10/16,
09:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 2 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
22/10/16,
10:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 3 : 1 Δάφνη Εξαμιλίων
22/10/16,
10:30
Σολομού Κόρινθος '06 15 : 1 Πανκαμαριακός
23/10/16,
09:15
Βέλου Ελλάς Βέλου 1 : 5 Αγ. Θεόδωροι
23/10/16,
10:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 2 : 2 Ακαδημία Λεχαίου
23/10/16,
10:30
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 2 : 3 Πήγασος Κορίνθου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/10/16,
09:15
Αρχ.Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 2 : 4 Τενεάτης Αθικίων
29/10/16,
09:15
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 2 : 2 Ηρακλής Λεχαίου
29/10/16,
09:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 1 : 0 Πέλοπας Κιάτου
29/10/16,
10:30
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου 0 : 7 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
30/10/16,
09:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 3 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
30/10/16,
09:15
Συνοικισμού Ακαδημία Λεχαίου 0 : 3 Κόρινθος '06
30/10/16,
10:30
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 6 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/11/16,
09:15
Σολομού Κόρινθος '06 7 : 1 Αγ. Γεώργιος
5/11/16,
09:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 2 : 1 Αγ. Θεόδωροι
5/11/16,
09:15
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 3 Τενεάτης Αθικίων
5/11/16,
10:00
Κιάτο Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 8 : 0 Πανκαμαριακός
5/11/16,
10:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 2 : 5 ΑΟ Λουτράκι
6/11/16,
09:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 1 : 3 Ελλάς Βέλου
6/11/16,
10:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 3 : 3 Πήγασος Κορίνθου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/11/16,
09:15
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 6 Δάφνη Εξαμιλίων
12/11/16,
10:30
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου 0 : 2 ΑΟ Λουτράκι
13/11/16,
09:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 3 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
13/11/16,
09:15
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 6 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
13/11/16,
09:15
Συνοικισμού Ακαδημία Λεχαίου 1 : 3 Πέλοπας Κιάτου
13/11/16,
09:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 0 : 3 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
13/11/16,
11:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 1 : 8 Κόρινθος '06
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/11/16,
09:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 1 Ηρακλής Λεχαίου
19/11/16,
09:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 5 : 2 Αγ. Γεώργιος
19/11/16,
09:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 2 : 1 Αγ. Θεόδωροι
19/11/16,
09:15
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 3 Κόρινθος '06
19/11/16,
09:15
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου 13 : 1 Πανκαμαριακός
19/11/16,
11:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 6 : 0 Ακαδημία Λεχαίου
20/11/16,
09:15
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 5 Ελλάς Βέλου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/11/16,
09:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 3 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
26/11/16,
10:00
Συνοικισμού Ακαδημία Λεχαίου 0 : 3 Πήγασος Κορίνθου
26/11/16,
10:30
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 9 : 0 Πανκαμαριακός
26/11/16,
10:30
Αρχ.Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 5 Δάφνη Εξαμιλίων
27/11/16,
09:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 6 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
27/11/16,
09:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 2 ΑΟ Λουτράκι
27/11/16,
10:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 0 : 3 Πέλοπας Κιάτου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/12/16,
09:15
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 8 : 0 Τενεάτης Αθικίων
3/12/16,
09:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 5 : 3 Ηρακλής Λεχαίου
3/12/16,
09:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 1 : 2 Κόρινθος '06
3/12/16,
09:15
Συνοικισμού Ακαδημία Λεχαίου 0 : 3 Αγ. Θεόδωροι
3/12/16,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 5 Ελλάς Βέλου
3/12/16,
11:00
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου 6 : 2 Αγ. Γεώργιος
4/12/16,
09:15
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 8 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/12/16,
09:15
Αρχ.Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 8 Αγ. Θεόδωροι
10/12/16,
09:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 2 : 2 ΑΟ Λουτράκι
10/12/16,
10:00
Εξαμιλίων Κόρινθος '06 5 : 2 Δάφνη Εξαμιλίων
10/12/16,
10:30
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 0 : 5 Πήγασος Κορίνθου
11/12/16,
09:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 3 : 1 Ακαδημία Λεχαίου
11/12/16,
09:15
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 3 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
11/12/16,
10:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 7 : 0 Πανκαμαριακός
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/12/16,
09:15
Συνοικισμού Ακαδημία Λεχαίου 0 : 3 Ηρακλής Λεχαίου
17/12/16,
09:15
Αρχ.Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 5 Ελλάς Βέλου
17/12/16,
09:15
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 9 : 2 Τενεάτης Αθικίων
17/12/16,
09:15
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 3 Πέλοπας Κιάτου
17/12/16,
09:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 4 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
17/12/16,
10:30
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου 1 : 4 Κόρινθος '06
17/12/16,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 8 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/1/17,
11:00
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου 4 : 1 Ελλάς Βέλου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/1/17,
09:15
Σολομού Κόρινθος '06 4 : 3 Ηρακλής Λεχαίου
14/1/17,
09:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 3 : 0 Τενεάτης Αθικίων
14/1/17,
09:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 8 : 0 Ακαδημία Λεχαίου
14/1/17,
09:15
Κιάτο Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 2 : 2 Αγ. Θεόδωροι
14/1/17,
10:30
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 3 : 2 Πήγασος Κορίνθου
15/1/17,
09:15
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 2 : 0 Αγ. Γεώργιος
15/1/17,
09:15
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 3 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/1/17,
09:15
Αρχ.Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 6 ΑΟ Λουτράκι
21/1/17,
09:15
Κιάτου Πλαστικό Ελλάς Βέλου 4 : 2 Πέλοπας Κιάτου
21/1/17,
09:15
Σολομού Κόρινθος '06 1 : 4 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
21/1/17,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 3 Πήγασος Κορίνθου
21/1/17,
10:30
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 3 : 2 Δάφνη Εξαμιλίων
22/1/17,
09:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 1 : 3 Ολυμπιακός Άσσου
22/1/17,
10:00
Συνοικισμού Ακαδημία Λεχαίου 7 : 1 Πανκαμαριακός
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/1/17,
09:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 3 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
28/1/17,
09:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 8 : 0 Ακαδημία Λεχαίου
28/1/17,
09:15
Σολομού Κόρινθος '06 2 : 2 Αγ. Θεόδωροι
28/1/17,
10:00
Κιάτο Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 1 : 2 Δάφνη Εξαμιλίων
28/1/17,
11:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 0 : 8 Ελλάς Βέλου
29/1/17,
09:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 7 : 0 Αγ. Γεώργιος
29/1/17,
10:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 7 : 1 Πανκαμαριακός
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/2/17,
09:15
Αρχ.Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 10 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
4/2/17,
10:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 0 : 14 Ηρακλής Λεχαίου
4/2/17,
10:30
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου 4 : 0 Πέλοπας Κιάτου
4/2/17,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 4 ΑΟ Λουτράκι
4/2/17,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 3 Δάφνη Εξαμιλίων
5/2/17,
09:15
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 1 Ακαδημία Λεχαίου
5/2/17,
10:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 1 : 3 Κόρινθος '06
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/2/17,
09:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 3 : 0 Τενεάτης Αθικίων
11/2/17,
09:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 0 : 3 Ηρακλής Λεχαίου
11/2/17,
09:15
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου 1 : 3 Αγ. Θεόδωροι
11/2/17,
11:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 2 : 0 Ελλάς Βέλου
12/2/17,
10:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 3 Κόρινθος '06
12/2/17,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου 3 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/2/17,
09:15
Σολομού Κόρινθος '06 0 : 1 ΑΟ Λουτράκι
18/2/17,
09:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 7 : 0 Πέλοπας Κιάτου
18/2/17,
09:15
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 2 : 5 Ακαδημία Λεχαίου
18/2/17,
10:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 3 Δάφνη Εξαμιλίων
18/2/17,
10:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 0 : 3 Πανκαμαριακός
19/2/17,
10:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 1 : 1 Πήγασος Κορίνθου
19/2/17,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 3 Αγ. Θεόδωροι
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/3/17,
09:15
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου 3 : 2 Ηρακλής Λεχαίου
4/3/17,
09:15
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 3 : 0 Ελλάς Βέλου
4/3/17,
11:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 0 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
4/3/17,
11:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 1 : 12 Κόρινθος '06
5/3/17,
09:15
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου 3 : 0 Τενεάτης Αθικίων
5/3/17,
09:15
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 3 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
5/3/17,
09:15
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 8 Πέλοπας Κιάτου
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/3/17,
09:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 0 : 2 ΑΟ Λουτράκι
11/3/17,
09:15
Σολομού Κόρινθος '06 3 : 0 Ακαδημία Λεχαίου
11/3/17,
09:45
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 6 : 1 Πήγασος Κορίνθου
11/3/17,
10:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 0 : 3 Αγ. Γεώργιος
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/3/17,
11:15
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 3 : 0 Αγ. Γεώργιος
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/3/17,
09:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 2 Αγ. Θεόδωροι
12/3/17,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 3 Ελλάς Βέλου
12/3/17,
10:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 3 Δάφνη Εξαμιλίων
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/3/17,
09:15
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 8 Κόρινθος '06
18/3/17,
10:00
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου 3 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
18/3/17,
10:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 7 Πέλοπας Κιάτου
18/3/17,
10:30
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 0 : 3 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
18/3/17,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 1 : 4 Δάφνη Εξαμιλίων
19/3/17,
09:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 0 : 3 Ηρακλής Λεχαίου
19/3/17,
09:15
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - ΑΟ Zευγολατιού
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/3/17,
10:30
Βέλου Ελλάς Βέλου 1 : 2 Δάφνη Εξαμιλίων
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/4/17,
09:15
Σολομού Κόρινθος '06 3 : 0 Τενεάτης Αθικίων
1/4/17,
10:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 4 : 0 Πήγασος Κορίνθου
1/4/17,
10:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 6 : 0 Πανκαμαριακός
1/4/17,
10:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 8 : 0 Ελλάς Βέλου
2/4/17,
09:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 3 : 1 Ακαδημία Λεχαίου
2/4/17,
09:15
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 9 Αγ. Θεόδωροι
2/4/17,
09:15
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 3 Ηρακλής Λεχαίου
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/4/17,
09:15
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 1 : 5 ΑΟ Λουτράκι
8/4/17,
09:15
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 3 Πέλοπας Κιάτου
8/4/17,
11:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 1 Πήγασος Κορίνθου
9/4/17,
09:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 6 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
9/4/17,
09:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 3 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
9/4/17,
10:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου 1 : 0 Δάφνη Εξαμιλίων
9/4/17,
10:00
Σολομού Κόρινθος '06 3 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/4/17,
15:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 3 : 0 Τενεάτης Αθικίων
12/4/17,
15:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 7 : 1 Ελλάς Βέλου
12/4/17,
16:45
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 3 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
12/4/17,
16:45
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 6 Αγ. Θεόδωροι
12/4/17,
16:45
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 3 : 0 Αγ. Γεώργιος
12/4/17,
16:45
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 3 Ηρακλής Λεχαίου
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/4/17,
15:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 3 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
19/4/17,
15:15
Σολομού Κόρινθος '06 2 : 2 Πέλοπας Κιάτου
19/4/17,
15:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 1 : 3 ΑΟ Λουτράκι
19/4/17,
16:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 3 : 0 Πανκαμαριακός
19/4/17,
16:00
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 2 Πήγασος Κορίνθου
19/4/17,
16:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 0 : 3 Δάφνη Εξαμιλίων
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/4/17,
09:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 1 : 3 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
22/4/17,
09:15
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 3 : 0 Αγ. Γεώργιος
22/4/17,
09:15
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου 3 : 0 Τενεάτης Αθικίων
23/4/17,
09:15
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου 0 : 7 Ελλάς Βέλου
23/4/17,
09:15
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Ολυμπιακός Άσσου
23/4/17,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 1 : 9 Ηρακλής Λεχαίου
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/4/17,
09:30
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 0 : 3 Αγ. Θεόδωροι
29/4/17,
10:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 4 : 0 Πανκαμαριακός
30/4/17,
09:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 3 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
30/4/17,
09:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 3 : 0 Αγ. Γεώργιος
30/4/17,
09:15
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 3 ΑΟ Λουτράκι
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/5/17,
09:15
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 4 : 0 Κόρινθος '06
6/5/17,
09:15
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 3 Ηρακλής Λεχαίου
6/5/17,
10:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 4 : 3 Πέλοπας Κιάτου
7/5/17,
09:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 3 : 0 Τενεάτης Αθικίων
7/5/17,
09:15
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου 2 : 9 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
7/5/17,
10:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 3 ΑΟ Λουτράκι
7/5/17,
10:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 3 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/5/17,
09:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 3 : 0 Αγ. Γεώργιος
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/5/17,
10:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 0 : 5 Κόρινθος '06
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/5/17,
10:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 3 : 0 Πανκαμαριακός
13/5/17,
10:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 5 : 1 Πήγασος Κορίνθου
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/5/17,
09:15
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Πήγασος Κορίνθου 6 : 1 Ακαδημία Λεχαίου
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/5/17,
09:15
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου 3 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
14/5/17,
09:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 3 : 0 Τενεάτης Αθικίων
14/5/17,
09:15
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 3 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
14/5/17,
15:30
Σολομού Κόρινθος '06 6 : 0 Ελλάς Βέλου
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/5/17,
16:30
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 6 : 0 Ακαδημία Λεχαίου
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/5/17,
16:30
Σολομού Κόρινθος '06 3 : 1 Πήγασος Κορίνθου
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/5/17,
09:15
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 2 : 1 Πέλοπας Κιάτου
20/5/17,
09:15
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Ολυμπιακός Άσσου
20/5/17,
09:15
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου 0 : 3 ΑΟ Λουτράκι
20/5/17,
10:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 0 : 3 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
20/5/17,
10:00
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου 1 : 4 Δάφνη Εξαμιλίων
21/5/17,
09:15
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 3 Πανκαμαριακός
21/5/17,
16:30
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 2 : 4 Κόρινθος '06
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/5/17,
17:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 3 : 0 Ακαδημία Λεχαίου
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/5/17,
17:30
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 1 : 2 Αγ. Θεόδωροι
27/5/17,
09:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 2 : 1 Ελλάς Βέλου
27/5/17,
09:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 3 : 0 Αγ. Γεώργιος
27/5/17,
17:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 3 : 0 Κόρινθος '06
28/5/17,
09:15
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Τενεάτης Αθικίων
28/5/17,
10:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 3 : 0 Ακαδημία Λεχαίου
28/5/17,
10:00
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου 3 : 0 ΑΟ Zευγολατιού