Ε.Π.Σ.
Κορινθίας
Α' Κατηγορία 2022-2023
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/9/22,
16:30
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 2 : 0 Πανκαμαριακός
25/9/22,
16:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 2 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
25/9/22,
16:30
ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 3 : 0 Ισθμιακός
25/9/22,
16:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 2 : 1 Αγ. Θεόδωροι
25/9/22,
16:30
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 0 : 2 Πέλοπας Κιάτου
25/9/22,
16:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 4 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
25/9/22,
16:30
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος 2 : 0 Θύελλα Πετρίου
25/9/22,
16:30
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού 2 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/10/22,
16:30
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
2/10/22,
16:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - ΑΟ Λουτράκι
2/10/22,
16:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Ελλάς Βέλου
2/10/22,
16:30
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - ΠΑΣ Κόρινθος
2/10/22,
16:30
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
2/10/22,
16:30
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - ΠΑΣ Κύψελος
2/10/22,
16:30
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
2/10/22,
16:30
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Πανσολυγειακός
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/10/22,
16:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Πέλοπας Κιάτου
9/10/22,
16:30
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Ολυμπιακός Άσσου
9/10/22,
16:30
ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - ΠΑΣ Κύψελος
9/10/22,
16:30
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Θύελλα Πετρίου
9/10/22,
16:30
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - Τενεάτης Αθικίων
9/10/22,
16:30
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Πανκαμαριακός
9/10/22,
16:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Ισθμιακός
9/10/22,
16:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Αγ. Θεόδωροι
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/10/22,
16:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
16/10/22,
16:00
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Ηρακλής Λεχαίου
16/10/22,
16:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - ΠΑΣ Κόρινθος
16/10/22,
16:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
16/10/22,
16:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
16/10/22,
16:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - ΑΟ Λουτράκι
16/10/22,
16:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Ελλάς Βέλου
16/10/22,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Ολυμπιακός Άσσου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/10/22,
16:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Τενεάτης Αθικίων
23/10/22,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Αγ. Θεόδωροι
23/10/22,
16:00
ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
23/10/22,
16:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Ισθμιακός
23/10/22,
16:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Πανσολυγειακός
23/10/22,
16:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Πέλοπας Κιάτου
23/10/22,
16:00
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - ΠΑΣ Κύψελος
23/10/22,
16:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Θύελλα Πετρίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/10/22,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Ολυμπιακός Άσσου
30/10/22,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
30/10/22,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Ηρακλής Λεχαίου
30/10/22,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - ΠΑΣ Κόρινθος
30/10/22,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Αγ. Θεόδωροι
30/10/22,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
30/10/22,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Πανκαμαριακός
30/10/22,
15:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος - : - ΑΟ Λουτράκι
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/11/22,
15:00
ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
6/11/22,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - ΠΑΣ Κύψελος
6/11/22,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Ελλάς Βέλου
6/11/22,
15:00
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Τενεάτης Αθικίων
6/11/22,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
6/11/22,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Ισθμιακός
6/11/22,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Πανσολυγειακός
6/11/22,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Θύελλα Πετρίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/11/22,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - ΠΑΣ Κόρινθος
13/11/22,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - Αγ. Θεόδωροι
13/11/22,
15:00
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - ΑΟ Λουτράκι
13/11/22,
15:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος - : - Πανκαμαριακός
13/11/22,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Ολυμπιακός Άσσου
13/11/22,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Θύελλα Πετρίου
13/11/22,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Ηρακλής Λεχαίου
13/11/22,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Πέλοπας Κιάτου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/11/22,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
20/11/22,
15:00
ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - ΑΟ Λουτράκι
20/11/22,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Πανσολυγειακός
20/11/22,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
20/11/22,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - ΠΑΣ Κύψελος
20/11/22,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
20/11/22,
15:00
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Ελλάς Βέλου
20/11/22,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Τενεάτης Αθικίων
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/11/22,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - ΠΑΣ Κόρινθος
27/11/22,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Θύελλα Πετρίου
27/11/22,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Ηρακλής Λεχαίου
27/11/22,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Πέλοπας Κιάτου
27/11/22,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Αγ. Θεόδωροι
27/11/22,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - Ισθμιακός
27/11/22,
15:00
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Πανκαμαριακός
27/11/22,
15:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος - : - Τενεάτης Αθικίων
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/12/22,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Θύελλα Πετρίου
4/12/22,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - ΠΑΣ Κύψελος
4/12/22,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Πέλοπας Κιάτου
4/12/22,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Πανσολυγειακός
4/12/22,
15:00
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - ΠΑΣ Κόρινθος
4/12/22,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Ισθμιακός
4/12/22,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Πανκαμαριακός
4/12/22,
15:00
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Τενεάτης Αθικίων
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/12/22,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - ΑΟ Λουτράκι
11/12/22,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
11/12/22,
15:00
ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Ηρακλής Λεχαίου
11/12/22,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
11/12/22,
15:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος - : - Πανσολυγειακός
11/12/22,
15:00
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Ολυμπιακός Άσσου
11/12/22,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
11/12/22,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Ελλάς Βέλου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/12/22,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
18/12/22,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Ηρακλής Λεχαίου
18/12/22,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Ολυμπιακός Άσσου
18/12/22,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Ελλάς Βέλου
18/12/22,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - ΑΟ Λουτράκι
18/12/22,
15:00
ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Πανκαμαριακός
18/12/22,
15:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
18/12/22,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Αγ. Θεόδωροι
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/1/23,
15:00
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Ισθμιακός
8/1/23,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
8/1/23,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Τενεάτης Αθικίων
8/1/23,
15:00
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Ελλάς Βέλου
8/1/23,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - ΠΑΣ Κόρινθος
8/1/23,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - ΠΑΣ Κύψελος
8/1/23,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Πέλοπας Κιάτου
8/1/23,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Πανσολυγειακός
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/1/23,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Πανκαμαριακός
15/1/23,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - ΑΟ Λουτράκι
15/1/23,
15:00
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
15/1/23,
15:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος - : - Αγ. Θεόδωροι
15/1/23,
15:00
ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Πέλοπας Κιάτου
15/1/23,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - Ηρακλής Λεχαίου
15/1/23,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Θύελλα Πετρίου
15/1/23,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Ολυμπιακός Άσσου