Ε.Π.Σ.
Κορινθίας
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2ος ΟΜΙΛΟΣ) 2021 -2022
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/9/21,
16:30
Πετρίου Παννεμεατικός 0 : 1 Πέλοπας Κιάτου
19/9/21,
16:30
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 1 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
19/9/21,
16:30
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 1 : 2 Ελλάς Βέλου
19/9/21,
16:30
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 3 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
19/9/21,
16:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 5 : 0 Θύελλα Πετρίου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/9/21,
16:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 4 : 0 Παννεμεατικός
26/9/21,
16:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 3 : 2 Θύελλα Κ. Διμηνιού
26/9/21,
16:30
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 2 : 1 Άρης Βοχαϊκού
26/9/21,
16:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 3 Θύελλα Πετρίου
26/9/21,
16:30
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 2 : 0 Πανκαμαριακός
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/10/21,
16:30
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 2 : 1 Ελλάς Βέλου
3/10/21,
16:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 0 Πέλοπας Κιάτου
3/10/21,
16:30
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 0 : 2 Παννεμεατικός
3/10/21,
16:30
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 0 : 4 Αστέρας Δερβενίου
3/10/21,
16:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/10/21,
16:00
Πετρίου Παννεμεατικός 2 : 2 Πανκαμαριακός
10/10/21,
16:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 0 : 1 Θύελλα Πετρίου
10/10/21,
16:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 0 : 2 Άρης Βοχαϊκού
10/10/21,
16:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 1 Πέλοπας Κιάτου
10/10/21,
16:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 2 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/10/21,
16:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 3 : 1 Ελλάς Βέλου
17/10/21,
16:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 2 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
17/10/21,
16:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 3 : 0 Παννεμεατικός
17/10/21,
16:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 5 : 2 Πανκαμαριακός
17/10/21,
16:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 2 : 0 Αστέρας Δερβενίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/10/21,
16:00
Πετρίου Παννεμεατικός - : - Ελλάς Βέλου
24/10/21,
16:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Άρης Βοχαϊκού
24/10/21,
16:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
24/10/21,
16:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Πέλοπας Κιάτου
24/10/21,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Ολυμπιακός Άσσου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/10/21,
16:00
Πετρίου Παννεμεατικός - : - Αστέρας Δερβενίου
31/10/21,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Θύελλα Πετρίου
31/10/21,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Πανκαμαριακός
31/10/21,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
31/10/21,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Άρης Βοχαϊκού
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/11/21,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Αστέρας Δερβενίου
7/11/21,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
7/11/21,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού - : - Πέλοπας Κιάτου
7/11/21,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Ολυμπιακός Άσσου
7/11/21,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Παννεμεατικός
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/11/21,
15:00
Πετρίου Παννεμεατικός - : - Θύελλα Πετρίου
14/11/21,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - Ολυμπιακός Άσσου
14/11/21,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
14/11/21,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
14/11/21,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού - : - Ελλάς Βέλου