Α' Κατηγορία 2017-2018
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/9/17,
16:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 0 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
23/9/17,
16:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 2 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
23/9/17,
16:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 1 : 0 Ισθμιακός
23/9/17,
16:00
Νεμέας Παννεμεατικός 0 : 1 Αγ. Γεώργιος
23/9/17,
16:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 9 : 1 Τενεάτης Αθικίων
23/9/17,
16:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 0 : 1 Θύελλα Πετρίου
23/9/17,
16:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 1 : 1 Ελλάς Βέλου
23/9/17,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 2 : 1 Ηρακλής Λεχαίου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/9/17,
16:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 3 : 2 Αστέρας Δερβενίου
30/9/17,
16:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 2 Παννεμεατικός
30/9/17,
16:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 4 Α.Σ. Κόρινθος 2006
30/9/17,
16:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 1 ΑΟ Σπαθοβουνίου
30/9/17,
16:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 2 : 0 Δάφνη Εξαμιλίων
30/9/17,
16:00
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 2 : 2 Ηρακλής Λεχαίου
30/9/17,
16:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 1 : 0 Πανσολυγειακός
30/9/17,
16:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 2 : 0 Πανκαμαριακός
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/10/17,
16:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 1 : 1 Τενεάτης Αθικίων
7/10/17,
16:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 1 : 4 Α.Σ. Κόρινθος 2006
7/10/17,
16:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 0 : 6 ΠΑΣ Κόρινθος
7/10/17,
16:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 1 : 1 Ελλάς Βέλου
7/10/17,
16:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 1 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
7/10/17,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
7/10/17,
16:00
Νεμέας Παννεμεατικός 1 : 1 Ισθμιακός
7/10/17,
16:00
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 2 : 1 Θύελλα Πετρίου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/10/17,
16:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 1 : 0 Αστέρας Δερβενίου
14/10/17,
16:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 1 : 2 Ηρακλής Λεχαίου
14/10/17,
16:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 7 : 0 Πανσολυγειακός
14/10/17,
16:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 0 : 3 Πανκαμαριακός
14/10/17,
16:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 3 : 1 Παννεμεατικός
14/10/17,
16:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 1 : 0 Θύελλα Πετρίου
14/10/17,
16:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 0 ΑΟ Σπαθοβουνίου
14/10/17,
16:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 1 Αγ. Γεώργιος
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/10/17,
16:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 7 : 1 Πανσολυγειακός
21/10/17,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 1 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
21/10/17,
16:00
Νεμέας Παννεμεατικός 2 : 0 Δάφνη Εξαμιλίων
21/10/17,
16:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 3 : 3 Ισθμιακός
21/10/17,
16:00
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 0 Τενεάτης Αθικίων
21/10/17,
16:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 1 : 8 Α.Σ. Κόρινθος 2006
21/10/17,
16:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 1 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
21/10/17,
16:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 3 ΠΑΣ Κόρινθος
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/10/17,
16:00
Νεμέας Παννεμεατικός 3 : 1 Αστέρας Δερβενίου
28/10/17,
16:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 5 : 0 Θύελλα Πετρίου
28/10/17,
16:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 0 : 0 ΑΟ Σπαθοβουνίου
28/10/17,
16:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 1 : 0 Αγ. Γεώργιος
28/10/17,
16:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 2 : 1 Ηρακλής Λεχαίου
28/10/17,
16:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 0 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
28/10/17,
16:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 2 : 0 Πανκαμαριακός
28/10/17,
16:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 4 : 3 Ελλάς Βέλου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/11/17,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 1 : 1 ΑΟ Σπαθοβουνίου
4/11/17,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 3 Α.Σ. Κόρινθος 2006
4/11/17,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 3 Παννεμεατικός
4/11/17,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 3 ΠΑΣ Κόρινθος
4/11/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 1 : 0 Πανσολυγειακός
4/11/17,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 0 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
4/11/17,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 3 : 0 Δάφνη Εξαμιλίων
4/11/17,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 2 : 0 Τενεάτης Αθικίων
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/11/17,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 2 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
11/11/17,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 2 : 0 Αστέρας Δερβενίου
11/11/17,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 4 : 0 Ελλάς Βέλου
11/11/17,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 2 : 3 Πανκαμαριακός
11/11/17,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 3 : 0 Τενεάτης Αθικίων
11/11/17,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός 1 : 1 Θύελλα Πετρίου
11/11/17,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 0 : 2 Αγ. Γεώργιος
11/11/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 1 : 0 Ισθμιακός
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/11/17,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 0 : 0 Πανκαμαριακός
18/11/17,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 0 Πανσολυγειακός
18/11/17,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 1 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
18/11/17,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 3 : 1 Δάφνη Εξαμιλίων
18/11/17,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 2 : 1 ΑΟ Σπαθοβουνίου
18/11/17,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 0 : 7 Α.Σ. Κόρινθος 2006
18/11/17,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 2 : 2 Παννεμεατικός
18/11/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 4 ΠΑΣ Κόρινθος
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/11/17,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 5 : 1 Αστέρας Δερβενίου
25/11/17,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός 2 : 1 Τενεάτης Αθικίων
25/11/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 1 : 1 Αγ. Γεώργιος
25/11/17,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 0 : 1 Ισθμιακός
25/11/17,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 2 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
25/11/17,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 0 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
25/11/17,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 4 : 2 Ελλάς Βέλου
25/11/17,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 0 : 3 ΠΑΣ Κόρινθος
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/12/17,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 2 : 0 Αγ. Γεώργιος
2/12/17,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 4 : 0 ΑΟ Σπαθοβουνίου
2/12/17,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 0 Θύελλα Πετρίου
2/12/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 1 : 1 Παννεμεατικός
2/12/17,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 0 : 0 Πανκαμαριακός
2/12/17,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 5 : 0 Πανσολυγειακός
2/12/17,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 3 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
2/12/17,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 4 : 0 Δάφνη Εξαμιλίων
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/12/17,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 3 Αστέρας Δερβενίου
9/12/17,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
9/12/17,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 2 Ελλάς Βέλου
9/12/17,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 2 : 4 ΠΑΣ Κόρινθος
9/12/17,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 0 : 0 Τενεάτης Αθικίων
9/12/17,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός 0 : 4 Α.Σ. Κόρινθος 2006
9/12/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 3 : 0 Ισθμιακός
9/12/17,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 1 : 0 Δάφνη Εξαμιλίων
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/12/17,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 2 : 2 Ελλάς Βέλου
16/12/17,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 3 : 1 Πανκαμαριακός
16/12/17,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 5 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
16/12/17,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 2 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
16/12/17,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 0 : 0 ΑΟ Σπαθοβουνίου
16/12/17,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 0 : 1 Αγ. Γεώργιος
16/12/17,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 4 : 1 Παννεμεατικός
16/12/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 1 Θύελλα Πετρίου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/1/18,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 1 : 1 Αστέρας Δερβενίου
6/1/18,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 0 : 2 Α.Σ. Κόρινθος 2006
6/1/18,
15:00
Ζευγολατιού Ελλάς Βέλου 3 : 2 Ισθμιακός
6/1/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 5 : 1 Δάφνη Εξαμιλίων
6/1/18,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 2 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
6/1/18,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 4 : 2 Πανσολυγειακός
6/1/18,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 3 ΠΑΣ Κόρινθος
6/1/18,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 0 : 1 Παννεμεατικός
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/1/18,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αστέρας Δερβενίου 1 : 2 Ισθμιακός
13/1/18,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 0 : 3 Αγ. Γεώργιος
13/1/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 0 Τενεάτης Αθικίων
13/1/18,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 1 : 0 Θύελλα Πετρίου
13/1/18,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 3 : 0 Ελλάς Βέλου
13/1/18,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός 1 : 0 Πανκαμαριακός
13/1/18,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 8 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
13/1/18,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 2 : 1 Ηρακλής Λεχαίου
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/1/18,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 2 : 0 Πανσολυγειακός
20/1/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 1 : 1 Αστέρας Δερβενίου
20/1/18,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 3 Παννεμεατικός
20/1/18,
15:00
ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ ΙΣΘΜΙΩΝ Ισθμιακός 1 : 5 ΠΑΣ Κόρινθος
20/1/18,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 1 : 4 Α.Σ. Κόρινθος 2006
20/1/18,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 0 : 0 ΑΟ Σπαθοβουνίου
20/1/18,
15:00
Ζευγολατιού Ελλάς Βέλου 1 : 0 Δάφνη Εξαμιλίων
20/1/18,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 2 Πανκαμαριακός
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/1/18,
15:00
Ζευγολατιού Αστέρας Δερβενίου 0 : 2 ΠΑΣ Κόρινθος
27/1/18,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός 2 : 0 Ελλάς Βέλου
27/1/18,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 3 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
27/1/18,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 0 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
27/1/18,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 1 : 1 Ισθμιακός
27/1/18,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 0 Αγ. Γεώργιος
27/1/18,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 0 : 0 Τενεάτης Αθικίων
27/1/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 2 : 1 Θύελλα Πετρίου
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/2/18,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 4 : 0 Αστέρας Δερβενίου
3/2/18,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 0 : 0 ΑΟ Σπαθοβουνίου
3/2/18,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 4 : 1 Δάφνη Εξαμιλίων
3/2/18,
15:00
Στάδιο Κιάτου Ελλάς Βέλου 0 : 1 Ηρακλής Λεχαίου
3/2/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 1 : 0 Πανσολυγειακός
3/2/18,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 4 : 1 Πανκαμαριακός
3/2/18,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 1 : 0 Αγ. Γεώργιος
3/2/18,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 0 : 1 Παννεμεατικός
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/2/18,
15:00
ΚΙΑΤΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Αστέρας Δερβενίου 1 : 1 Δάφνη Εξαμιλίων
10/2/18,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 1 : 1 Ισθμιακός
10/2/18,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 0 : 5 Α.Σ. Κόρινθος 2006
10/2/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 0 Τενεάτης Αθικίων
10/2/18,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός 1 : 4 ΠΑΣ Κόρινθος
10/2/18,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 1 : 0 Ελλάς Βέλου
10/2/18,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 2 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
10/2/18,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/2/18,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 1 : 3 Αστέρας Δερβενίου
17/2/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 0 Πανκαμαριακός
17/2/18,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 0 : 1 Παννεμεατικός
17/2/18,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 1 : 1 Θύελλα Πετρίου
17/2/18,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 4 : 0 ΑΟ Σπαθοβουνίου
17/2/18,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 2 : 1 Αγ. Γεώργιος
17/2/18,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 3 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
17/2/18,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 2 : 1 Ελλάς Βέλου
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/2/18,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 0 : 2 ΠΑΣ Κόρινθος
24/2/18,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 2 : 1 Παννεμεατικός
24/2/18,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
24/2/18,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 1 : 0 Πανσολυγειακός
24/2/18,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 1 Ισθμιακός
24/2/18,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 3 : 0 Δάφνη Εξαμιλίων
24/2/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 3 Α.Σ. Κόρινθος 2006
24/2/18,
19:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 1 Τενεάτης Αθικίων
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/3/18,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 0 : 0 Αστέρας Δερβενίου
3/3/18,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 4 : 1 Αγ. Γεώργιος
3/3/18,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός 0 : 1 Ηρακλής Λεχαίου
3/3/18,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 6 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
3/3/18,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 1 : 2 Πανκαμαριακός
3/3/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 1 : 0 Ελλάς Βέλου
3/3/18,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 1 : 1 Θύελλα Πετρίου
3/3/18,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 6 : 1 Ισθμιακός
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/3/18,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 2 : 1 Ηρακλής Λεχαίου
10/3/18,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 1 Δάφνη Εξαμιλίων
10/3/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 2 : 1 ΑΟ Σπαθοβουνίου
10/3/18,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 0 : 3 Α.Σ. Κόρινθος 2006
10/3/18,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 2 : 0 Παννεμεατικός
10/3/18,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 0 : 2 ΠΑΣ Κόρινθος
10/3/18,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 4 : 0 Πανσολυγειακός
10/3/18,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 1 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/3/18,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 1 : 3 Ελλάς Βέλου
17/3/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 1 : 2 Αστέρας Δερβενίου
17/3/18,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 1 Θύελλα Πετρίου
17/3/18,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 0 : 1 Τενεάτης Αθικίων
17/3/18,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 3 : 0 Αγ. Γεώργιος
17/3/18,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 4 : 0 Ισθμιακός
17/3/18,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός 1 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
17/3/18,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 2 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/4/18,
16:30
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 2 : 1 Θύελλα Πετρίου
14/4/18,
16:30
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 2 : 3 Παννεμεατικός
14/4/18,
16:30
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 0 Πανκαμαριακός
14/4/18,
16:30
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 2 : 1 Πανσολυγειακός
14/4/18,
16:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 2 Ηρακλής Λεχαίου
14/4/18,
16:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 4 : 2 Δάφνη Εξαμιλίων
14/4/18,
16:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 0 : 0 ΑΟ Σπαθοβουνίου
14/4/18,
16:30
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 3 : 0 Α.Σ. Κόρινθος 2006
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/4/18,
16:30
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 2 : 4 Αστέρας Δερβενίου
21/4/18,
16:30
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 2 : 0 Ισθμιακός
21/4/18,
16:30
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 1 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
21/4/18,
16:30
Νεμέας Παννεμεατικός 2 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
21/4/18,
16:30
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 0 : 5 ΠΑΣ Κόρινθος
21/4/18,
16:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 1 Ελλάς Βέλου
21/4/18,
16:30
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 1 : 7 Α.Σ. Κόρινθος 2006
21/4/18,
16:30
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 3 : 2 Τενεάτης Αθικίων
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/4/18,
16:30
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 2 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
28/4/18,
16:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 3 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
28/4/18,
16:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 3 : 1 Αγ. Γεώργιος
28/4/18,
16:30
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 5 : 1 ΑΟ Σπαθοβουνίου
28/4/18,
16:30
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 2 : 1 Θύελλα Πετρίου
28/4/18,
16:30
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 4 : 1 Παννεμεατικός
28/4/18,
16:30
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 3 : 3 Πανκαμαριακός
28/4/18,
16:30
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 2 : 3 Πανσολυγειακός
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/5/18,
17:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 1 : 1 Αστέρας Δερβενίου
5/5/18,
17:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 1 : 6 ΠΑΣ Κόρινθος
5/5/18,
17:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 3 : 2 Τενεάτης Αθικίων
5/5/18,
17:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 7 Α.Σ. Κόρινθος 2006
5/5/18,
17:00
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 2 : 1 Ισθμιακός
5/5/18,
17:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 3 : 0 Δάφνη Εξαμιλίων
5/5/18,
17:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 2 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
5/5/18,
17:00
Νεμέας Παννεμεατικός 6 : 1 Πανσολυγειακός
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/5/18,
17:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 8 : 0 Θύελλα Πετρίου
12/5/18,
17:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου 1 : 2 Τενεάτης Αθικίων
12/5/18,
17:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 2 : 1 Πανκαμαριακός
12/5/18,
17:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 2 : 1 Ελλάς Βέλου
12/5/18,
17:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 4 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
12/5/18,
17:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 1 : 4 Ηρακλής Λεχαίου
12/5/18,
17:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 8 : 1 Αγ. Γεώργιος
12/5/18,
17:00
Νεμέας Παννεμεατικός 1 : 2 ΑΟ Σπαθοβουνίου
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/5/18,
17:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 3 : 3 Αστέρας Δερβενίου
19/5/18,
17:00
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 0 Δάφνη Εξαμιλίων
19/5/18,
17:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 1 : 4 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
19/5/18,
17:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Πανσολυγειακός
19/5/18,
17:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 3 ΠΑΣ Κόρινθος
19/5/18,
17:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 1 : 0 Παννεμεατικός
19/5/18,
17:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 7 Α.Σ. Κόρινθος 2006
19/5/18,
17:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 0 ΑΟ Σπαθοβουνίου