Ε.Π.Σ.
Κορινθίας
Α' Κατηγορία 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/9/18,
16:30
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 0 : 3 Α.Σ. Κόρινθος 2006
22/9/18,
16:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
22/9/18,
16:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 0 Αστέρας Δερβενίου
22/9/18,
16:30
Νεμέας Παννεμεατικός 1 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
22/9/18,
16:30
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 1 : 2 Πανκαμαριακός
22/9/18,
16:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 3 ΑΟ Λουτράκι
22/9/18,
16:30
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 1 : 1 Θύελλα Πετρίου
22/9/18,
16:30
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 2 : 2 ΑΟ Zευγολατιού
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/9/18,
16:30
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Πέλοπας Κιάτου
29/9/18,
16:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Αγ. Γεώργιος
29/9/18,
16:30
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - Παννεμεατικός
29/9/18,
16:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - ΠΑΣ Κλένια
29/9/18,
16:30
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
29/9/18,
16:30
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - ΑΟ Λουτράκι
29/9/18,
16:30
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Αγ. Θεόδωροι
29/9/18,
16:30
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Ελλάς Βέλου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/18,
16:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - Τενεάτης Αθικίων
6/10/18,
16:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
6/10/18,
16:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
6/10/18,
16:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Αστέρας Δερβενίου
6/10/18,
16:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Αγ. Γεώργιος
6/10/18,
16:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Πανκαμαριακός
6/10/18,
16:00
Νεμέας Παννεμεατικός - : - ΑΟ Zευγολατιού
6/10/18,
16:00
ΘΩΔΕΙΟ ΑΟ Λουτράκι - : - Θύελλα Πετρίου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/18,
16:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - Ελλάς Βέλου
13/10/18,
16:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
13/10/18,
16:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - Πέλοπας Κιάτου
13/10/18,
16:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Αγ. Θεόδωροι
13/10/18,
16:00
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Παννεμεατικός
13/10/18,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - ΑΟ Λουτράκι
13/10/18,
16:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
13/10/18,
16:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
16:00
Θώδειο ΑΟ Λουτράκι - : - Τενεάτης Αθικίων
20/10/18,
16:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
20/10/18,
16:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Αστέρας Δερβενίου
20/10/18,
16:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Αγ. Γεώργιος
20/10/18,
16:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Πανκαμαριακός
20/10/18,
16:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - ΠΑΣ Κλένια
20/10/18,
16:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Παννεμεατικός
20/10/18,
16:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - ΑΟ Zευγολατιού
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/10/18,
16:00
Νεμέας Παννεμεατικός - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
27/10/18,
16:00
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Ελλάς Βέλου
27/10/18,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
27/10/18,
16:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Πέλοπας Κιάτου
27/10/18,
16:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - Θύελλα Πετρίου
27/10/18,
16:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - ΑΟ Λουτράκι
27/10/18,
16:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
27/10/18,
16:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Τενεάτης Αθικίων
3/11/18,
15:00
Θώδειο ΑΟ Λουτράκι - : - Αγ. Θεόδωροι
3/11/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Αστέρας Δερβενίου
3/11/18,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Αγ. Γεώργιος
3/11/18,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Παννεμεατικός
3/11/18,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - ΠΑΣ Κλένια
3/11/18,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
3/11/18,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - ΑΟ Zευγολατιού
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Ελλάς Βέλου
10/11/18,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Θύελλα Πετρίου
10/11/18,
15:00
Θώδειο ΑΟ Λουτράκι - : - Πέλοπας Κιάτου
10/11/18,
15:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
10/11/18,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Αστέρας Δερβενίου
10/11/18,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
10/11/18,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
10/11/18,
15:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Πανκαμαριακός
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/18,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Ελλάς Βέλου
17/11/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Αγ. Γεώργιος
17/11/18,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Παννεμεατικός
17/11/18,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - ΠΑΣ Κλένια
17/11/18,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
17/11/18,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - ΑΟ Λουτράκι
17/11/18,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Αγ. Θεόδωροι
17/11/18,
15:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Τενεάτης Αθικίων
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/18,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
24/11/18,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός - : - Πανκαμαριακός
24/11/18,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Τενεάτης Αθικίων
24/11/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Θύελλα Πετρίου
24/11/18,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Πέλοπας Κιάτου
24/11/18,
15:00
Θώδειο ΑΟ Λουτράκι - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
24/11/18,
15:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Αστέρας Δερβενίου
24/11/18,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - ΑΟ Zευγολατιού
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/18,
15:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Αγ. Θεόδωροι
1/12/18,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Ελλάς Βέλου
1/12/18,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - ΠΑΣ Κλένια
1/12/18,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Παννεμεατικός
1/12/18,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - ΑΟ Λουτράκι
1/12/18,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
1/12/18,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
1/12/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Τενεάτης Αθικίων
8/12/18,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Θύελλα Πετρίου
8/12/18,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Πέλοπας Κιάτου
8/12/18,
15:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Αγ. Γεώργιος
8/12/18,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Αστέρας Δερβενίου
8/12/18,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός - : - ΠΑΣ Κλένια
8/12/18,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Πανκαμαριακός
8/12/18,
15:00
Θώδειο ΑΟ Λουτράκι - : - ΑΟ Zευγολατιού
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/18,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Ελλάς Βέλου
15/12/18,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
15/12/18,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Θύελλα Πετρίου
15/12/18,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός - : - Αγ. Θεόδωροι
15/12/18,
15:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
15/12/18,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - ΑΟ Λουτράκι
15/12/18,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
15/12/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/12/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Αγ. Θεόδωροι
22/12/18,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Τενεάτης Αθικίων
22/12/18,
15:00
Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - Πέλοπας Κιάτου
22/12/18,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Αγ. Γεώργιος
22/12/18,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Πανκαμαριακός
22/12/18,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - ΠΑΣ Κλένια
22/12/18,
15:00
Θώδειο ΑΟ Λουτράκι - : - Παννεμεατικός
22/12/18,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - ΑΟ Zευγολατιού
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/1/19,
15:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Ελλάς Βέλου
5/1/19,
15:00
Νεμέας Παννεμεατικός - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
5/1/19,
15:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Αστέρας Δερβενίου
5/1/19,
15:00
ΔΑΚ Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
5/1/19,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Πανκαμαριακός
5/1/19,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - ΑΟ Λουτράκι
5/1/19,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Θύελλα Πετρίου
5/1/19,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006