Γ2' Κατηγορία 2017-2018
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/10/17,
11:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας - : - Αναγέννηση Κιάτου
22/10/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου - : - ΑΟ Λεχαίου
22/10/17,
16:00
Αρχ. Φενεού Παμφενεατικός - : - Αετός Κρυονερίου
22/10/17,
16:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου - : - Απέσσας
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/10/17,
11:00
Ζευγολατιού Απέσσας - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
29/10/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου - : - ΑΟ Λεχαίου
29/10/17,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου - : - Προοδευτική Περιγιαλίου
29/10/17,
15:00
Στιμάγκας Νέοι Στιμάγκας - : - ΑΟ Λαύκας
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/11/17,
11:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας - : - Προοδευτική Περιγιαλίου
5/11/17,
11:00
Αρχ. Φενεού Παμφενεατικός - : - Νέοι Στιμάγκας
5/11/17,
15:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Αναγέννηση Κιάτου
5/11/17,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου - : - Απέσσας
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/11/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου - : - Αετός Κρυονερίου
12/11/17,
11:00
Στιμάγκας Νέοι Στιμάγκας - : - ΑΟ Λεχαίου
12/11/17,
15:00
Αρχ. Φενεού Παμφενεατικός - : - ΑΟ Λαύκας
12/11/17,
15:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/11/17,
11:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
19/11/17,
11:00
Ζευγολατιού Απέσσας - : - Νέοι Στιμάγκας
19/11/17,
15:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - Παμφενεατικός
19/11/17,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου - : - Προοδευτική Περιγιαλίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/11/17,
11:00
Στιμάγκας Νέοι Στιμάγκας - : - Αναγέννηση Κιάτου
26/11/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Αετός Κρυονερίου
26/11/17,
15:00
Αρχ. Φενεού Παμφενεατικός - : - Απέσσας
26/11/17,
15:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - ΑΟ Λαύκας
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/12/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου - : - Παμφενεατικός
3/12/17,
11:00
Ζευγολατιού Απέσσας - : - ΑΟ Λεχαίου
3/12/17,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου - : - ΑΟ Λαύκας
3/12/17,
15:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου - : - Νέοι Στιμάγκας
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/12/17,
11:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας - : - Απέσσας
10/12/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Νέοι Στιμάγκας
10/12/17,
11:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - Αναγέννηση Κιάτου
10/12/17,
15:00
Αρχ. Φενεού Παμφενεατικός - : - Προοδευτική Περιγιαλίου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/12/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Παμφενεατικός
17/12/17,
11:00
Ζευγολατιού Απέσσας - : - Αναγέννηση Κιάτου
17/12/17,
15:00
Στιμάγκας Νέοι Στιμάγκας - : - Αετός Κρυονερίου
17/12/17,
15:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου - : - ΑΟ Λεχαίου