Γ2' Κατηγορία 2017-2018
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/10/17,
11:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας 0 : 3 Αναγέννηση Κιάτου
22/10/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου 0 : 1 ΑΟ Λεχαίου
22/10/17,
16:00
Αρχ. Φενεού Παμφενεατικός 2 : 1 Αετός Κρυονερίου
22/10/17,
16:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου 2 : 1 Απέσσας
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/10/17,
11:00
Ζευγολατιού Απέσσας 0 : 1 ΑΟ Ασπροκάμπου
29/10/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου 4 : 1 ΑΟ Λεχαίου
29/10/17,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου 1 : 2 Προοδευτική Περιγιαλίου
29/10/17,
15:00
Στιμάγκας Νέοι Στιμάγκας 1 : 3 ΑΟ Λαύκας
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/11/17,
15:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου 2 : 1 Αναγέννηση Κιάτου
5/11/17,
11:00
Κρυονερίου ΑΟ Λαύκας 0 : 1 Προοδευτική Περιγιαλίου
5/11/17,
15:00
Αρχ. Φενεού Παμφενεατικός 2 : 0 Νέοι Στιμάγκας
5/11/17,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου 2 : 0 Απέσσας
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/11/17,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου 0 : 0 Αετός Κρυονερίου
12/11/17,
11:00
Στιμάγκας Νέοι Στιμάγκας 2 : 1 ΑΟ Λεχαίου
12/11/17,
15:00
Αρχ. Φενεού Παμφενεατικός 2 : 0 ΑΟ Λαύκας
12/11/17,
15:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου 0 : 2 ΑΟ Ασπροκάμπου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/11/17,
11:00
Κρυονερίου ΑΟ Λαύκας 1 : 3 ΑΟ Ασπροκάμπου
19/11/17,
11:00
Ζευγολατιού Απέσσας 2 : 2 Νέοι Στιμάγκας
19/11/17,
15:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου 1 : 0 Παμφενεατικός
19/11/17,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου 0 : 1 Προοδευτική Περιγιαλίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/11/17,
10:30
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου 6 : 0 ΑΟ Λαύκας
26/11/17,
11:00
Στιμάγκας Νέοι Στιμάγκας 2 : 2 Αναγέννηση Κιάτου
26/11/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου 2 : 1 Αετός Κρυονερίου
26/11/17,
15:00
Αρχ. Φενεού Παμφενεατικός 0 : 0 Απέσσας
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/12/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου 1 : 1 Παμφενεατικός
3/12/17,
11:00
Ζευγολατιού Απέσσας 1 : 1 ΑΟ Λεχαίου
3/12/17,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου 1 : 0 ΑΟ Λαύκας
3/12/17,
15:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου 2 : 0 Νέοι Στιμάγκας
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/12/17,
11:00
Κρυονερίου ΑΟ Λαύκας 0 : 3 Απέσσας
10/12/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου 0 : 0 Νέοι Στιμάγκας
10/12/17,
11:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου 7 : 1 Αναγέννηση Κιάτου
10/12/17,
15:00
Αρχ. Φενεού Παμφενεατικός 1 : 1 Προοδευτική Περιγιαλίου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/12/17,
10:15
Ζευγολατιού Απέσσας - : - Αναγέννηση Κιάτου
17/12/17,
11:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Παμφενεατικός
17/12/17,
15:00
Στιμάγκας Νέοι Στιμάγκας - : - Αετός Κρυονερίου
17/12/17,
15:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου - : - ΑΟ Λεχαίου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/1/18,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου - : - ΑΟ Λαύκας
14/1/18,
11:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
14/1/18,
11:00
Ζευγολατιού Απέσσας - : - Προοδευτική Περιγιαλίου
14/1/18,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου - : - Παμφενεατικός
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/1/18,
11:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - Αετός Κρυονερίου
21/1/18,
11:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου - : - Αναγέννηση Κιάτου
21/1/18,
11:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Απέσσας
21/1/18,
15:00
Κρυονερίου ΑΟ Λαύκας - : - Νέοι Στιμάγκας
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/1/18,
11:00
Ζευγολατιού Απέσσας - : - Αετός Κρυονερίου
28/1/18,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
28/1/18,
15:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου - : - ΑΟ Λαύκας
28/1/18,
15:00
Στιμάγκας Νέοι Στιμάγκας - : - Παμφενεατικός
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/2/18,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου - : - Αναγέννηση Κιάτου
4/2/18,
11:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - Νέοι Στιμάγκας
4/2/18,
15:00
Κρυονερίου ΑΟ Λαύκας - : - Παμφενεατικός
4/2/18,
15:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Προοδευτική Περιγιαλίου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/2/18,
11:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου - : - ΑΟ Λαύκας
11/2/18,
11:00
Στιμάγκας Νέοι Στιμάγκας - : - Απέσσας
11/2/18,
15:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου - : - Αετός Κρυονερίου
11/2/18,
15:00
Αρχ. Φενεού Παμφενεατικός - : - ΑΟ Λεχαίου
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/2/18,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου - : - Νέοι Στιμάγκας
25/2/18,
11:00
Ζευγολατιού Απέσσας - : - Παμφενεατικός
25/2/18,
11:00
Κρυονερίου ΑΟ Λαύκας - : - ΑΟ Λεχαίου
25/2/18,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
 
16η Αγωνιστσική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/3/18,
11:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - Απέσσας
4/3/18,
11:00
Κρυονερίου ΑΟ Λαύκας - : - Αετός Κρυονερίου
4/3/18,
15:00
Αρχ. Φενεού Παμφενεατικός - : - Αναγέννηση Κιάτου
4/3/18,
15:00
Στιμάγκας Νέοι Στιμάγκας - : - Προοδευτική Περιγιαλίου
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/3/18,
11:00
Ζευγολατιού Απέσσας - : - ΑΟ Λαύκας
11/3/18,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου - : - ΑΟ Λεχαίου
11/3/18,
15:00
Στιμάγκας Νέοι Στιμάγκας - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
11/3/18,
15:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου - : - Παμφενεατικός
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/3/18,
11:00
Αρχ. Φενεού Παμφενεατικός - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
18/3/18,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου - : - Απέσσας
18/3/18,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Αετός Κρυονερίου - : - Νέοι Στιμάγκας
18/3/18,
15:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - Προοδευτική Περιγιαλίου