Ε.Π.Σ.
Κορινθίας

ΚΥΠΕΛΛΟ 2019 - 2020

Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Ο    Π Ρ Ο Γ Ρ Α Μ Μ Α

ΚΥΠΕΛΛΟΥ

2019 - 2020

 

 

 A΄ ΦΑΣΗ

 

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΠ.

ΚΥΡΙΑΚΗ

15/09/2019

16.30’

ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ

ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006

0-2 

ΚΥΠ.

ΚΥΡΙΑΚΗ

22/09/2019

16.30’

ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ

ΑΠΕΣΣΑΣ ΧΑΛΚΙΟΥ

ΒΕΛΛΕΡΕΦΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ

0-2 

ΚΥΠ.

ΚΥΡΙΑΚΗ

22/09/2019

16.30΄

ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

 0-1

 B΄ ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

  23/10/19 16.30 ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ '06 0-2 
   23/10/19 15.45  ΓΑΛΑΤΑΚΙΟΥ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΤΕΝΕΑΤΗΣ 2-1 
   23/10/19 15.45 ΑΡΧ.ΚΟΡΙΝΘΟΥ  ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ 1-2 
  23/10/19 15.45 ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΠΕΛΟΠΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 4-0 
             
   30/10/19 14.30 ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ ΠΑΝΕΥΡΩΣΤΙΝΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΣΟΥ  1-5
   30/10/19 14.30  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΣΗΣ ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ  1-3
   30/10/19 14.30  ΘΩΔΕΙΟ ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΘΥΕΛΛΑ Κ.ΔΙΜΗΝΙΟΥ  4-0
  30/10/19 14.30 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ  4-0
             
  6/11/19  14.30  ΚΙΑΤΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΑΟ ΑΣΠΡΟΚΑΜΠΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΕΡΒΕΝΙΙΟΥ  2-4
   6/11/19 14.30  ΑΡΧ.ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΒΕΛΛΕΡΕΦΩΝ ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ 0-6
   6/11/19 14.30  ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΛΟΥ ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ ΠΑΣ ΚΥΨΕΛΟΣ  3-1
  6/11/19 14.30 ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΑΣ ΡΟΜΑ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  0-3
             
   13/11/19 14.30  ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ ΑΟ ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ 1-2 
   13/11/19 14.30  ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΑΡΗΣ ΒΟΧΑΪΚΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ  1-3
   20/11/19  14.30  ΚΙΑΤΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΑΕΤΟΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΟΙ  2-7
  13/11/19 14.30 ΘΩΔΕΙΟ ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΗΣ 4-0 

Γ΄ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΠ.

 11/12/19 14.30 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ ΑΟ ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ 2-1 
ΚΥΠ.  11/12/19 14.30 ΛΕΧΑΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  1-3
ΚΥΠ.  11/12/19 14.30 ΝΕΜΕΑΣ ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ  ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ  6-0
ΚΥΠ. 11/12/19  14.30 ΓΑΛΑΤΑΚΙΟΥ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  3-2

ΚΥΠ.

 18/12/19 14.30 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΠΕΛΟΠΑΣ 2-1 
ΚΥΠ. 18/12/19  14.30 ΠΕΤΡΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 0-5 
ΚΥΠ. 18/12/19  14.30 ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΛΟΥ ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΣΟΥ  4-3
ΚΥΠ.  18/12/19 14.30 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 06 ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ  3-0

Δ΄ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΠ.

 22/1/20  14.30 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ  ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ '06 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ

 Κ.Δ. 1-1

ΠΕΝ. 3-1

ΚΥΠ. 22/1/20  14.30   ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΛΟΥ ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΟΙ  2-1
ΚΥΠ.  29/1/20 14.30   ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ  0-2
ΚΥΠ. 29/1/20  14.30   ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ  3-1

 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 

 

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΠ.

 11/03/2020  15:30 ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ  ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 1-0 
ΚΥΠ.  11/03/2020 15:30  ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 0-1 
ΚΥΠ.  18/03/2020 15:00   ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ '06 ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ ΔΙΑΚΟΠΗ ΛΟΓΩ COVID 19 
ΚΥΠ.  18/03/2020 15:00   ΘΩΔΕΙΟ ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  >>


ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΑΝΩ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΟΜΑΔΩΝ, ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΜΑΣ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΘΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΕΙ Η ΟΜΑΔΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ