ΚΥΠΕΛΛΟ 2017 - 2018

Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Ο    Π Ρ Ο Γ Ρ Α Μ Μ Α

ΚΥΠΕΛΛΟΥ

2017 - 2018

 

 

 A΄ ΦΑΣΗ

 

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΠ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/09/2017

16.30’

ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ

ΔΑΦΝΗ ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ

ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΑΘΙΚΙΩΝ

2-1 

ΚΥΠ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/09/2017

16.30’

ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΛΟΥ

ΠΑΣ ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΣΟΥ

1-0 

ΚΥΠ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/09/2017

16.30’

ΚΙΑΤΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ

ΑΕΤΟΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

ΑΟ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

 1-4

ΚΥΠ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/09/2017

16.30’

ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΙΟΥ

ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ

 0-2

ΚΥΠ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/09/2017

16.30’

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ '06

ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ

4-0 

ΚΥΠ.

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/09/2017

16.30’

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΣ ΚΥΨΕΛΟΣ

 4-0

ΚΥΠ.

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/09/2017

16.30’

ΚΛΕΝΙΑΣ

ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΚΙΟΥ

 2-0

ΚΥΠ.

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/09/2017

16.30΄

ΠΕΤΡΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ

ΑΠΣ ΑΓΙΑΝΝΗΣ

4-0 

ΚΥΠ.

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/9/2017

16.30

ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ

ΑΟ ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ

ΤΑΡΣΙΝΑ '97

3-4 

 

 Β΄ ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 ΚΥΠ.

 ΤΕΤΑΡΤΗ

18/10/17

15.45 ΚΙΑΤΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΘΥΕΛΛΑ Κ. ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ

 Κ.Δ. 0-0

ΠΑΡ. 0-2

ΚΥΠ. 

ΤΕΤΑΡΤΗ 

25/10/17

15.45 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΝΕΥΡΩΣΤΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ  0-6
ΚΥΠ. 

 ΤΕΤΑΡΤΗ 

11/10/17

15.45 ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΡΗΣ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ  7-1
ΚΥΠ. 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

18/10/17

15.45 ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΥΡΑ ΒΡΥΣΗΣ  4-0
ΚΥΠ. 

 ΤΕΤΑΡΤΗ 

25/10/17

15.45 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ ΑΟ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ  0-2
ΚΥΠ. 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

11/10/17

15.45 ΠΕΤΡΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ

 Κ.Δ. ΚΑΙ ΠΑΡΑΤ.1-1

ΠΕΝΑΛΤΥ 5-6

ΚΥΠ. 

ΤΕΤΑΡΤΗ

11/10/17

15.45 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  1-0
ΚΥΠ. 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

25/10/17

15.45 ΘΩΔΕΙΟ ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΔΑΦΝΗ ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ  3-1
ΚΥΠ. 

ΤΕΤΑΡΤΗ 

 18/10/17

15.45 ΚΛΕΝΙΑΣ ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ ΚΟΡΙΝΘΟΣ '06  1-7
ΚΥΠ. 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

25/10/17

15.45 ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΛΟΥ ΠΑΣ ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  4-0
ΚΥΠ. 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

18/10/17

15.45 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ  7-0
ΚΥΠ. 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

18/10/17

15.45 ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΑΠΕΣΣΑΣ ΧΑΛΚΙΟΥ ΑΟ ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ  1-7
ΚΥΠ. 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

25/10/17

15.45 ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΤΑΡΣΙΝΑ 97 ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ  0-4
ΚΥΠ. 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

25/10/17

15.45 ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΑΡΗΣ ΒΟΧΑΪΚΟΥ

 Κ.Δ.1-1

ΠΑΡ. 2-1

 ΚΥΠ.

 ΤΕΤΑΡΤΗ

11/10/17

15.45 ΛΕΧΑΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ ΑΟ ΜΑΨΟΥ  3-0
 ΚΥΠ.

 ΤΕΤΑΡΤΗ

18/10/17

15.45 ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΦΩΚΑΣ ΑΡΧ. ΚΛΕΩΝΩΝ  1-4

  Γ΄ ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 ΚΥΠ.

 15/11/17

14.30 ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ

             Κ.Δ. 0-0

 ΠΑΡ.  1-1

ΠΕΝΑΛΤΙ 4-5

ΚΥΠ. 

 15/11/17

14.30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΣΗΣ ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ 1-4
ΚΥΠ. 

 22/11/17

14.30 ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  1-0
ΚΥΠ. 

22/11/17

14.30 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ '06 ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

Κ.Δ. 3-3

ΠΑΡ. 4-3

ΚΥΠ. 

 29/11/17

 14.30 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ ΑΟ ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ ΦΩΚΑΣ ΑΡΧ. ΚΛΕΩΝΩΝ 6-0
ΚΥΠ. 

 22/11/17

14.30  ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ  1-2
ΚΥΠ. 

 29/11/17

14.30  ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

Κ.Δ. 2-2

ΠΑΡ. 3-2

ΚΥΠ.  29/11/17 14.30  ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ

Κ.Δ, 1-1

ΠΑΡ. 3-1

 Δ΄ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 ΚΥΠ.

    ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΑΣ ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ
ΚΥΠ. 

 

    ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
ΚΥΠ. 


    ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ
ΚΥΠ. 

 

  ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ ΓΠΣ ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ