ΚΥΠΕΛΛΟ 2017 - 2018

Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Ο    Π Ρ Ο Γ Ρ Α Μ Μ Α

ΚΥΠΕΛΛΟΥ

2017 - 2018

 

 

 A΄ ΦΑΣΗ

 

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΠ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/09/2017

16.30’

ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ

ΔΑΦΝΗ ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ

ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΑΘΙΚΙΩΝ

2-1 

ΚΥΠ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/09/2017

16.30’

ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΛΟΥ

ΠΑΣ ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΣΟΥ

1-0 

ΚΥΠ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/09/2017

16.30’

ΚΙΑΤΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ

ΑΕΤΟΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

ΑΟ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

 1-4

ΚΥΠ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/09/2017

16.30’

ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΙΟΥ

ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ

 0-2

ΚΥΠ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/09/2017

16.30’

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ '06

ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ

4-0 

ΚΥΠ.

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/09/2017

16.30’

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΣ ΚΥΨΕΛΟΣ

 4-0

ΚΥΠ.

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/09/2017

16.30’

ΚΛΕΝΙΑΣ

ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΚΙΟΥ

 2-0

ΚΥΠ.

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/09/2017

16.30΄

ΠΕΤΡΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ

ΑΠΣ ΑΓΙΑΝΝΗΣ

4-0 

ΚΥΠ.

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/9/2017

16.30

ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ

ΑΟ ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ

ΤΑΡΣΙΝΑ '97

3-4 

 

 Β΄ ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 ΚΥΠ.

 ΤΕΤΑΡΤΗ

18/10/17

15.45 ΚΙΑΤΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΘΥΕΛΛΑ Κ. ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ  
ΚΥΠ. 

ΤΕΤΑΡΤΗ 

25/10/17

15.45 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΝΕΥΡΩΣΤΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ  
ΚΥΠ. 

 ΤΕΤΑΡΤΗ 

11/10/17

15.45 ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΡΗΣ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ  7-1
ΚΥΠ. 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

18/10/17

15.45 ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΥΡΑ ΒΡΥΣΗΣ  
ΚΥΠ. 

 ΤΕΤΑΡΤΗ 

25/10/17

15.45 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ ΑΟ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ  
ΚΥΠ. 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

11/10/17

15.45 ΠΕΤΡΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ

 Κ.Δ. ΚΑΙ ΠΑΡΑΤ.1-1

ΠΕΝΑΛΤΥ 5-6

ΚΥΠ. 

ΤΕΤΑΡΤΗ

11/10/17

15.45 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  1-0
ΚΥΠ. 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

25/10/17

15.45 ΘΩΔΕΙΟ ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΔΑΦΝΗ ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ  
ΚΥΠ. 

ΤΕΤΑΡΤΗ 

 18/10/17

15.45 ΚΛΕΝΙΑΣ ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ ΚΟΡΙΝΘΟΣ '06  
ΚΥΠ. 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

25/10/17

15.45 ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΛΟΥ ΠΑΣ ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  
ΚΥΠ. 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

18/10/17

15.45 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ  
ΚΥΠ. 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

18/10/17

15.45 ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΑΠΕΣΣΑΣ ΧΑΛΚΙΟΥ ΑΟ ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ  
ΚΥΠ. 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

25/10/17

15.45 ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΤΑΡΣΙΝΑ 97 ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ  
ΚΥΠ. 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

25/10/17

15.45 ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΑΡΗΣ ΒΟΧΑΪΚΟΥ  
 ΚΥΠ.

 ΤΕΤΑΡΤΗ

11/10/17

15.45 ΛΕΧΑΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ ΑΟ ΜΑΨΟΥ  3-0
 ΚΥΠ.

 ΤΕΤΑΡΤΗ

18/10/17

15.45 ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΦΩΚΑΣ ΑΡΧ. ΚΛΕΩΝΩΝ