Ε.Π.Σ.
Κορινθίας
Κ-16 2018-2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
11:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 5 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
20/10/18,
11:15
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - ΠΑΣ Κόρινθος
20/10/18,
11:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 5 : 0 Δάφνη Εξαμιλίων
21/10/18,
11:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 9 : 0 Πανκαμαριακός
21/10/18,
11:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 0 : 4 Ηρακλής Λεχαίου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
10:15
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 1 : 7 ΑΟ Λουτράκι
3/11/18,
11:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 2 Ελλάς Βέλου
3/11/18,
11:15
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 6 : 1 Πανκαμαριακός
3/11/18,
11:15
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 4 : 0 Αγ. Γεώργιος
4/11/18,
11:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 4 Πέλοπας Κιάτου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/18,
10:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 2 : 10 Δάφνη Εξαμιλίων
10/11/18,
10:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 1 : 2 Ηρακλής Λεχαίου
10/11/18,
11:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 7 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
11/11/18,
11:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 0 : 1 Πέλοπας Κιάτου
11/11/18,
11:15
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/18,
11:15
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 4 : 7 Δάφνη Εξαμιλίων
17/11/18,
11:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 7 : 1 Αγ. Γεώργιος
17/11/18,
11:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 3 : 2 ΑΟ Λουτράκι
17/11/18,
11:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 2 : 1 Ελλάς Βέλου
18/11/18,
09:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 6 : 1 ΠΑΣ Κόρινθος
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/18,
10:30
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 1 : 7 Πέλοπας Κιάτου
24/11/18,
11:15
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 10 Α.Σ. Κόρινθος 2006
24/11/18,
11:15
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 4 Ηρακλής Λεχαίου
25/11/18,
11:15
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 5 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
25/11/18,
11:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 0 : 5 ΑΟ Λουτράκι
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/18,
10:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 5 : 0 ΠΑΣ Κόρινθος
1/12/18,
10:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 4 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
1/12/18,
11:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 7 Δάφνη Εξαμιλίων
1/12/18,
11:15
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 3 Ελλάς Βέλου
1/12/18,
11:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 3 : 0 Πανκαμαριακός
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/18,
10:15
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 1 : 5 ΑΟ Λουτράκι
8/12/18,
11:15
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 1 : 4 Α.Σ. Κόρινθος 2006
9/12/18,
11:15
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 1 : 1 Αγ. Γεώργιος
9/12/18,
11:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 4 : 0 ΠΑΣ Κόρινθος
9/12/18,
11:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 2 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/18,
11:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 5 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
15/12/18,
11:15
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 5 Δάφνη Εξαμιλίων
15/12/18,
11:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 9 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
15/12/18,
11:15
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - ΑΟ Zευγολατιού
16/12/18,
11:15
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 5 Ελλάς Βέλου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/12/18,
11:15
Ζευγολατιού Ελλάς Βέλου 3 : 1 ΑΟ Zευγολατιού
22/12/18,
11:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 1 : 1 Α.Σ. Κόρινθος 2006
22/12/18,
11:15
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων - : - Πανκαμαριακός
22/12/18,
11:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 6 ΑΟ Λουτράκι
23/12/18,
11:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 7 : 0 Αγ. Γεώργιος
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/1/19,
11:15
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
5/1/19,
11:15
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 2 : 1 Ελλάς Βέλου
5/1/19,
11:15
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 8 Πέλοπας Κιάτου
5/1/19,
11:15
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 11 Ηρακλής Λεχαίου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/1/19,
10:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 5 : 0 Πανκαμαριακός
12/1/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - ΑΟ Zευγολατιού
12/1/19,
11:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 11 : 1 Αγ. Γεώργιος
12/1/19,
11:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 3 : 0 ΠΑΣ Κόρινθος
13/1/19,
11:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 4 : 4 Δάφνη Εξαμιλίων
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/19,
09:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/19,
10:30
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων - : - Πέλοπας Κιάτου
26/1/19,
10:30
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Αγ. Γεώργιος
27/1/19,
11:15
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - ΑΟ Λουτράκι
27/1/19,
11:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Ελλάς Βέλου
27/1/19,
17:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/19,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - ΑΟ Zευγολατιού
2/2/19,
11:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου - : - Ηρακλής Λεχαίου
2/2/19,
11:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Δάφνη Εξαμιλίων
3/2/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - ΠΑΣ Κόρινθος
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/2/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/2/19,
11:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/19,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Πανκαμαριακός
9/2/19,
10:30
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων - : - ΠΑΣ Κόρινθος
9/2/19,
11:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου - : - Ελλάς Βέλου
9/2/19,
11:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
10/2/19,
11:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - ΑΟ Λουτράκι
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/19,
10:30
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Ηρακλής Λεχαίου
16/2/19,
10:30
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων - : - ΑΟ Zευγολατιού
16/2/19,
11:15
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
16/2/19,
11:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Πέλοπας Κιάτου
17/2/19,
11:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/2/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Πανκαμαριακός
23/2/19,
10:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου - : - ΠΑΣ Κόρινθος
23/2/19,
11:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Αγ. Γεώργιος
23/2/19,
11:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Ελλάς Βέλου
24/2/19,
10:30
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - ΑΟ Zευγολατιού
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/3/19,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Πέλοπας Κιάτου
2/3/19,
10:30
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
2/3/19,
10:30
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - ΑΟ Λουτράκι
3/3/19,
11:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Αγ. Γεώργιος
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/3/19,
10:30
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Ελλάς Βέλου
16/3/19,
10:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - ΑΟ Zευγολατιού
16/3/19,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Πανκαμαριακός
16/3/19,
11:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Δάφνη Εξαμιλίων
16/3/19,
11:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Ηρακλής Λεχαίου
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/3/19,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - ΠΑΣ Κόρινθος
23/3/19,
10:30
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων - : - Αγ. Γεώργιος
23/3/19,
11:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Πέλοπας Κιάτου
24/3/19,
10:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Πανκαμαριακός
24/3/19,
11:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/3/19,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Ελλάς Βέλου
30/3/19,
11:15
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Ηρακλής Λεχαίου
30/3/19,
11:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
30/3/19,
11:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Πέλοπας Κιάτου
31/3/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Δάφνη Εξαμιλίων
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/4/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - ΠΑΣ Κόρινθος
6/4/19,
10:30
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Πανκαμαριακός
6/4/19,
11:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου - : - Αγ. Γεώργιος
6/4/19,
11:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - ΑΟ Λουτράκι
7/4/19,
11:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Δάφνη Εξαμιλίων
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/4/19,
10:30
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
13/4/19,
10:30
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων - : - Ηρακλής Λεχαίου
13/4/19,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
13/4/19,
11:15
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - ΑΟ Λουτράκι
14/4/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Πέλοπας Κιάτου