Ε.Π.Σ.
Κορινθίας
Κ-16 2018-2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
11:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 5 : 0 Δάφνη Εξαμιλίων
20/10/18,
11:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 5 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
21/10/18,
11:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 0 : 4 Ηρακλής Λεχαίου
21/10/18,
11:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 9 : 0 Πανκαμαριακός
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
10:15
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 1 : 7 ΑΟ Λουτράκι
3/11/18,
11:15
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 6 : 1 Πανκαμαριακός
3/11/18,
11:15
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 4 : 0 Αγ. Γεώργιος
3/11/18,
11:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 2 Ελλάς Βέλου
4/11/18,
11:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 4 Πέλοπας Κιάτου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/18,
10:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 1 : 2 Ηρακλής Λεχαίου
10/11/18,
10:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 2 : 10 Δάφνη Εξαμιλίων
10/11/18,
11:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 7 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
11/11/18,
11:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 0 : 1 Πέλοπας Κιάτου
11/11/18,
11:15
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/18,
11:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 3 : 2 ΑΟ Λουτράκι
17/11/18,
11:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 2 : 1 Ελλάς Βέλου
17/11/18,
11:15
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 4 : 7 Δάφνη Εξαμιλίων
17/11/18,
11:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 7 : 1 Αγ. Γεώργιος
18/11/18,
09:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 6 : 1 ΠΑΣ Κόρινθος
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/18,
10:30
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 1 : 7 Πέλοπας Κιάτου
24/11/18,
11:15
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 10 Α.Σ. Κόρινθος 2006
24/11/18,
11:15
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 4 Ηρακλής Λεχαίου
25/11/18,
11:15
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 5 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
25/11/18,
11:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 0 : 5 ΑΟ Λουτράκι
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/18,
10:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 5 : 0 ΠΑΣ Κόρινθος
1/12/18,
10:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 4 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
1/12/18,
11:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 3 : 0 Πανκαμαριακός
1/12/18,
11:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 7 Δάφνη Εξαμιλίων
1/12/18,
11:15
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 3 Ελλάς Βέλου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/18,
10:15
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 1 : 5 ΑΟ Λουτράκι
8/12/18,
11:15
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 1 : 4 Α.Σ. Κόρινθος 2006
9/12/18,
11:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 4 : 0 ΠΑΣ Κόρινθος
9/12/18,
11:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 2 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
9/12/18,
11:15
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 1 : 1 Αγ. Γεώργιος
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/18,
11:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 9 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
15/12/18,
11:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 5 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
15/12/18,
11:15
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 5 Δάφνη Εξαμιλίων
16/12/18,
11:15
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 5 Ελλάς Βέλου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/12/18,
11:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 6 ΑΟ Λουτράκι
22/12/18,
11:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 1 : 1 Α.Σ. Κόρινθος 2006
22/12/18,
11:15
Ζευγολατιού Ελλάς Βέλου 3 : 1 ΑΟ Zευγολατιού
23/12/18,
11:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 7 : 0 Αγ. Γεώργιος
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/1/19,
11:15
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 8 Πέλοπας Κιάτου
5/1/19,
11:15
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 11 Ηρακλής Λεχαίου
5/1/19,
11:15
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 2 : 1 Ελλάς Βέλου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/1/19,
10:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 5 : 0 Πανκαμαριακός
12/1/19,
11:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 3 : 0 ΠΑΣ Κόρινθος
12/1/19,
11:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 11 : 1 Αγ. Γεώργιος
13/1/19,
11:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 4 : 4 Δάφνη Εξαμιλίων
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/19,
09:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 2 : 0 Α.Σ. Κόρινθος 2006
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/19,
10:30
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 2 : 3 Πέλοπας Κιάτου
26/1/19,
10:30
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 10 : 1 Αγ. Γεώργιος
27/1/19,
11:15
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 6 ΑΟ Λουτράκι
27/1/19,
11:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 2 : 2 Ελλάς Βέλου
27/1/19,
17:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 3 Α.Σ. Κόρινθος 2006
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/19,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 2 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
2/2/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 2 : 7 ΠΑΣ Κόρινθος
2/2/19,
11:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 3 : 2 Ηρακλής Λεχαίου
3/2/19,
11:15
Ζευγολατιού Ελλάς Βέλου 3 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/19,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 5 : 0 Πανκαμαριακός
9/2/19,
10:30
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 4 : 3 ΠΑΣ Κόρινθος
9/2/19,
11:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 2 : 0 Ελλάς Βέλου
9/2/19,
11:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 6 Α.Σ. Κόρινθος 2006
10/2/19,
11:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 2 : 2 ΑΟ Λουτράκι
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/19,
10:30
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 0 : 9 Ηρακλής Λεχαίου
16/2/19,
11:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 2 : 0 Πέλοπας Κιάτου
16/2/19,
11:15
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 2 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
17/2/19,
10:30
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 5 : 1 ΑΟ Zευγολατιού
17/2/19,
11:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 3 : 3 Α.Σ. Κόρινθος 2006
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/2/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 2 : 1 Πανκαμαριακός
23/2/19,
10:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 3 : 0 ΠΑΣ Κόρινθος
23/2/19,
11:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 8 : 0 Αγ. Γεώργιος
23/2/19,
11:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 0 : 0 Ελλάς Βέλου
24/2/19,
10:30
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 4 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/3/19,
09:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 4 Α.Σ. Κόρινθος 2006
2/3/19,
10:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 8 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
2/3/19,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 5 Πέλοπας Κιάτου
3/3/19,
11:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 0 : 2 Αγ. Γεώργιος
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/3/19,
16:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 3 : 0 Πανκαμαριακός
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/3/19,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 7 ΠΑΣ Κόρινθος
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/3/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 3 : 3 ΑΟ Zευγολατιού
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/3/19,
11:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 5 : 3 Δάφνη Εξαμιλίων
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/3/19,
09:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 5 : 1 ΑΟ Zευγολατιού
16/3/19,
10:30
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 3 : 2 Ελλάς Βέλου
16/3/19,
11:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 9 Ηρακλής Λεχαίου
16/3/19,
11:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 6 : 1 Δάφνη Εξαμιλίων
17/3/19,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 6 : 0 Πανκαμαριακός
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/3/19,
10:30
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 8 : 1 Αγ. Γεώργιος
23/3/19,
11:15
ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 3 Πέλοπας Κιάτου
24/3/19,
11:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 2 : 1 Α.Σ. Κόρινθος 2006
27/3/19,
16:00
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 1 : 8 ΠΑΣ Κόρινθος
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/3/19,
11:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 3 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
30/3/19,
11:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 1 : 2 Πέλοπας Κιάτου
30/3/19,
11:15
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 14 Ηρακλής Λεχαίου
31/3/19,
09:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 4 : 1 Ελλάς Βέλου
31/3/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 1 : 6 Δάφνη Εξαμιλίων
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/4/19,
16:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 1 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/4/19,
11:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 3 : 0 Αγ. Γεώργιος
7/4/19,
10:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 12 : 0 Πανκαμαριακός
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/4/19,
16:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 0 : 0 ΑΟ Λουτράκι
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/4/19,
16:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 3 : 0 Πανκαμαριακός
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/4/19,
10:30
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 3 : 1 Ηρακλής Λεχαίου
13/4/19,
10:30
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 0 : 3 Α.Σ. Κόρινθος 2006
13/4/19,
11:15
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 10 ΑΟ Λουτράκι
14/4/19,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 1 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
14/4/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 6 Πέλοπας Κιάτου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/4/19,
16:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 5 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/4/19,
10:30
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 3 : 0 ΑΟ Λουτράκι
20/4/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 6 : 1 ΠΑΣ Κόρινθος
20/4/19,
10:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 0 : 3 Δάφνη Εξαμιλίων
 
1η Αγωνιστική ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/5/19,
16:30
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 2 Πέλοπας Κιάτου
5/5/19,
16:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 0 : 1 Α.Σ. Κόρινθος 2006
 
2η Αγωνιστική ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/5/19,
16:30
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 1 : 0 ΑΟ Λουτράκι
12/5/19,
16:30
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 1 : 3 Ηρακλής Λεχαίου
 
1η Αγωνιστική Β΄ ΦΑΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/5/19,
16:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 2 : 2 Πέλοπας Κιάτου
19/5/19,
16:30
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 1 : 4 Α.Σ. Κόρινθος 2006
 
2η Αγωνιστική Β΄ΦΑΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/5/19,
17:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 1 : 1 ΑΟ Λουτράκι
25/5/19,
17:30
ΔΑΚ Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 7 : 1 Ηρακλής Λεχαίου