Πρωτάθλημα Παίδων 2017 -2018
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/10/17,
09:15
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 3 : 1 Ηρακλής Λεχαίου
7/10/17,
09:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 1 ΑΟ Λουτράκι
7/10/17,
10:30
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου 1 : 3 Πέλοπας Κιάτου
8/10/17,
11:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 5 Α.Σ. Κόρινθος 2006
8/10/17,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου 2 : 1 Αγ. Γεώργιος
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/10/17,
09:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 2 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
14/10/17,
10:30
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 8 : 1 Αγ. Γεώργιος
14/10/17,
10:30
ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ ΙΣΘΜΙΩΝ ΑΟ Λουτράκι 2 : 0 Ακαδημία Λεχαίου
15/10/17,
09:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 4 : 2 Πήγασος Κορίνθου
15/10/17,
10:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 5 : 0 Πανκαμαριακός
15/10/17,
10:30
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 7 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/10/17,
09:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 2 : 5 Ελλάς Βέλου
21/10/17,
09:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 5 : 0 ΑΟ Λουτράκι
21/10/17,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 3 Πήγασος Κορίνθου
21/10/17,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 4 Ηρακλής Λεχαίου
22/10/17,
09:15
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 1 : 4 Δάφνη Εξαμιλίων
22/10/17,
10:30
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου 3 : 0 Πέλοπας Κιάτου
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/10/17,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 3 Ελλάς Βέλου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/11/17,
09:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 0 : 1 Α.Σ. Κόρινθος 2006
4/11/17,
10:30
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου 4 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
4/11/17,
10:30
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 4 : 1 ΑΟ Zευγολατιού
5/11/17,
09:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 3 : 3 ΑΟ Λουτράκι
5/11/17,
10:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 6 : 1 Ακαδημία Λεχαίου
5/11/17,
10:30
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 6 : 0 Πανκαμαριακός
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/11/17,
09:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 5 : 1 Ελλάς Βέλου
11/11/17,
10:30
Στάδιο Βέλου ΑΟ Zευγολατιού 0 : 5 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
11/11/17,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 6 Δάφνη Εξαμιλίων
12/11/17,
09:15
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου 1 : 6 Πήγασος Κορίνθου
12/11/17,
09:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 2 Πέλοπας Κιάτου
12/11/17,
11:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 2 : 9 Αγ. Θεόδωροι
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/11/17,
10:00
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου 0 : 6 Α.Σ. Κόρινθος 2006
18/11/17,
10:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 3 : 0 Ακαδημία Λεχαίου
18/11/17,
10:30
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 8 : 0 Αγ. Γεώργιος
19/11/17,
09:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 3 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
19/11/17,
10:30
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 3 : 2 ΑΟ Λουτράκι
19/11/17,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 0 ΑΟ Zευγολατιού
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/11/17,
09:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 7 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
25/11/17,
09:15
ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ ΙΣΘΜΙΩΝ ΑΟ Λουτράκι 3 : 1 Αγ. Θεόδωροι
25/11/17,
09:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 2 : 3 Πήγασος Κορίνθου
25/11/17,
09:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 2 : 3 Δάφνη Εξαμιλίων
25/11/17,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 2 : 2 Πανκαμαριακός
25/11/17,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 3 Ακαδημία Λεχαίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/12/17,
09:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 4 : 3 Ηρακλής Λεχαίου
2/12/17,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 1 ΑΟ Zευγολατιού
3/12/17,
09:15
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 2 : 3 Πέλοπας Κιάτου
3/12/17,
10:30
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου 0 : 3 Α.Σ. Κόρινθος 2006
3/12/17,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - ΑΟ Λουτράκι
3/12/17,
10:30
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 0 : 3 Ελλάς Βέλου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/12/17,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 6 Α.Σ. Κόρινθος 2006
9/12/17,
10:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 9 : 1 Αγ. Γεώργιος
9/12/17,
10:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 7 : 1 Πανκαμαριακός
9/12/17,
10:30
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου 1 : 3 Δάφνη Εξαμιλίων
10/12/17,
09:15
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 3 : 0 Ακαδημία Λεχαίου
10/12/17,
09:15
Άσσου Ελλάς Βέλου 2 : 1 Αγ. Θεόδωροι
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/12/17,
09:15
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Πήγασος Κορίνθου
16/12/17,
10:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Δάφνη Εξαμιλίων
16/12/17,
10:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - ΑΟ Zευγολατιού
16/12/17,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Πέλοπας Κιάτου
17/12/17,
09:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Ηρακλής Λεχαίου
17/12/17,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Ελλάς Βέλου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/1/18,
09:15
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου - : - ΑΟ Λουτράκι
13/1/18,
09:15
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Αγ. Θεόδωροι
13/1/18,
10:30
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου - : - Πανκαμαριακός
13/1/18,
10:30
ΑΟ Zευγολατιού - : - Ηρακλής Λεχαίου
14/1/18,
10:30
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων - : - Ακαδημία Λεχαίου
14/1/18,
10:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Αγ. Γεώργιος
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/1/18,
09:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Ελλάς Βέλου
20/1/18,
09:15
Εξαμιλίων Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Δάφνη Εξαμιλίων
20/1/18,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Πήγασος Κορίνθου
20/1/18,
10:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου - : - ΑΟ Zευγολατιού
21/1/18,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
21/1/18,
10:30
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου - : - Αγ. Θεόδωροι
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/1/18,
09:15
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
27/1/18,
10:30
Εξαμιλίων Πήγασος Κορίνθου - : - ΑΟ Λουτράκι
27/1/18,
10:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Αγ. Γεώργιος
28/1/18,
09:15
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Πέλοπας Κιάτου
28/1/18,
10:30
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων - : - Ηρακλής Λεχαίου
28/1/18,
10:30
Λεχαίου Ακαδημία Λεχαίου - : - Πανκαμαριακός