Ε.Π.Σ.
Κορινθίας
Κ-14 2019-2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/19,
09:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 2 ΑΟ Λουτράκι
19/10/19,
09:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 10 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
19/10/19,
10:30
Νεμέας Παννεμεατικός 1 : 4 Ολυμπιακός Άσσου
19/10/19,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 3 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
20/10/19,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου 2 : 5 Α.Σ. Κόρινθος 2006
20/10/19,
10:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Πανκαμαριακός
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/19,
09:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 2 : 4 Πήγασος Κορίνθου
26/10/19,
10:00
Λεχαίου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 10 Α.Σ. Κόρινθος 2006
26/10/19,
10:30
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 3 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
26/10/19,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 2 Ελλάς Βέλου
27/10/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 4 : 1 Παννεμεατικός
27/10/19,
10:30
Κλένιας Ατρόμητος Χιλιομοδίου 6 : 2 ΑΟ Zευγολατιού
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/19,
09:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 2 : 4 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
2/11/19,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου 3 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
2/11/19,
10:00
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 7 : 0 Πανκαμαριακός
2/11/19,
10:30
Λεχαίου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 4 ΑΟ Λουτράκι
2/11/19,
10:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 2 : 1 ΑΟ Zευγολατιού
2/11/19,
10:30
Πετρίου Παννεμεατικός 1 : 4 Αγ. Γεώργιος
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/19,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 8 Α.Σ. Κόρινθος 2006
9/11/19,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 1 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
9/11/19,
10:30
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 3 Ολυμπιακός Άσσου
10/11/19,
09:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Πέλοπας Κιάτου
10/11/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 2 : 4 ΑΟ Λουτράκι
10/11/19,
10:30
Κλένιας Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0 : 3 Πήγασος Κορίνθου
 
5η Αγωνισστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/19,
09:30
Λεχαίου Ολυμπιακός Άσσου 5 : 3 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
16/11/19,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου 5 : 1 ΑΟ Zευγολατιού
16/11/19,
09:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 3 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
16/11/19,
10:30
Πετρίου Παννεμεατικός 2 : 2 Ελλάς Βέλου
16/11/19,
11:15
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 5 : 0 Αγ. Γεώργιος
17/11/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 3 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/19,
09:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 3 Πήγασος Κορίνθου
23/11/19,
10:00
Πετρίου Παννεμεατικός 1 : 4 Πέλοπας Κιάτου
23/11/19,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 2 : 3 Ολυμπιακός Άσσου
23/11/19,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 3 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
24/11/19,
09:30
Κιάτου Πλαστικό Ελλάς Βέλου 1 : 7 Α.Σ. Κόρινθος 2006
24/11/19,
10:30
ΚΛΕΝΙΑΣ Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1 : 6 Πανκαμαριακός
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/19,
09:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 6 : 5 Ελλάς Βέλου
30/11/19,
09:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 1 : 3 Πήγασος Κορίνθου
30/11/19,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 4 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
30/11/19,
11:15
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 3 : 0 Παννεμεατικός
1/12/19,
10:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 2 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
1/12/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 5 : 1 ΑΟ Zευγολατιού
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/19,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 1 : 0 Πέλοπας Κιάτου
7/12/19,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 1 : 2 Αγ. Γεώργιος
7/12/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 1 : 2 Πανκαμαριακός
7/12/19,
10:30
Πετρίου Παννεμεατικός 3 : 5 ΑΟ Λουτράκι
8/12/19,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου 7 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
8/12/19,
10:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 3 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/19,
09:30
Κλένιας Ατρόμητος Χιλιομοδίου 4 : 9 Ελλάς Βέλου
14/12/19,
09:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 0 : 10 Α.Σ. Κόρινθος 2006
14/12/19,
10:00
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 5 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
14/12/19,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 3 Πήγασος Κορίνθου
14/12/19,
10:30
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 3 Παννεμεατικός
14/12/19,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/19,
09:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 1 : 3 Πέλοπας Κιάτου
21/12/19,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου 6 : 0 Αγ. Γεώργιος
21/12/19,
09:30
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Πανκαμαριακός
21/12/19,
10:30
Πετρίου Παννεμεατικός 3 : 2 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
21/12/19,
11:15
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 3 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
22/12/19,
09:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 1 : 3 ΑΟ Zευγολατιού
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/1/20,
09:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Ελλάς Βέλου
4/1/20,
10:30
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 3 ΑΟ Λουτράκι
4/1/20,
10:30
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0 : 7 Α.Σ. Κόρινθος 2006
4/1/20,
10:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 2 : 0 Πανκαμαριακός
4/1/20,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 6 : 0 Παννεμεατικός
4/1/20,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 2 : 3 Ολυμπιακός Άσσου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/1/20,
09:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 9 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
11/1/20,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου 7 : 1 Ελλάς Βέλου
11/1/20,
10:30
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 3 Πέλοπας Κιάτου
12/1/20,
10:00
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 12 : 1 ΑΟ Zευγολατιού
12/1/20,
10:30
Πετρίου Παννεμεατικός 2 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
12/1/20,
11:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 2 : 5 Αγ. Γεώργιος
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/1/20,
09:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 4 Α.Σ. Κόρινθος 2006
18/1/20,
09:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 5 : 0 Αγ. Γεώργιος
18/1/20,
10:00
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου 4 : 0 Παννεμεατικός
18/1/20,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 0 : 8 ΑΟ Λουτράκι
18/1/20,
10:30
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 3 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
19/1/20,
10:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 1 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/1/20,
09:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 4 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
25/1/20,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 2 : 0 Πήγασος Κορίνθου
25/1/20,
10:00
Κλένιας Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1 : 7 Πέλοπας Κιάτου
25/1/20,
10:30
Λεχαίου Ολυμπιακός Άσσου 5 : 1 Παννεμεατικός
26/1/20,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 3 Ελλάς Βέλου
26/1/20,
10:30
Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 3 ΑΟ Zευγολατιού
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/2/20,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 3 : 4 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
1/2/20,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 15 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
2/2/20,
09:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 3 : 1 Αγ. Γεώργιος
2/2/20,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου 3 : 2 ΑΟ Λουτράκι
2/2/20,
10:30
Ηρακλής Ξυλοκάστρου 3 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
5/2/20,
16:00
Πετρίου Παννεμεατικός - : - Πανκαμαριακός
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/2/20,
09:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 3 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
8/2/20,
10:30
Κλένιας Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
8/2/20,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 2 : 3 Πέλοπας Κιάτου
8/2/20,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 2 Παννεμεατικός
9/2/20,
10:30
Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 3 Πήγασος Κορίνθου
9/2/20,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 3 Α.Σ. Κόρινθος 2006
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/2/20,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 5 : 1 Αγ. Γεώργιος
15/2/20,
10:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 2 : 2 Ελλάς Βέλου
15/2/20,
10:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 1 : 1 ΑΟ Zευγολατιού
15/2/20,
10:30
Ολυμπιακός Άσσου 3 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
16/2/20,
10:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 6 : 1 Πανκαμαριακός
16/2/20,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου 3 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/2/20,
09:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 5 Πέλοπας Κιάτου
22/2/20,
10:30
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1 : 5 Ολυμπιακός Άσσου
22/2/20,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 6 ΑΟ Λουτράκι
22/2/20,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού 1 : 7 Πήγασος Κορίνθου
23/2/20,
10:30
Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 3 Πανκαμαριακός
23/2/20,
10:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 5 : 1 Παννεμεατικός
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/3/20,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 10 : 1 Ελλάς Βέλου
7/3/20,
10:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου 3 : 0 Παννεμεατικός
7/3/20,
10:30
Λεχαίου Ολυμπιακός Άσσου 3 : 5 ΑΟ Zευγολατιού
8/3/20,
10:30
Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 3 Αγ. Γεώργιος
8/3/20,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 3 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
8/3/20,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου 6 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/3/20,
10:00
Κιάτου Πλαστικό Ελλάς Βέλου - : - ΑΟ Λουτράκι
14/3/20,
10:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Ολυμπιακός Άσσου
14/3/20,
10:30
Κλένιας Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Αγ. Γεώργιος
14/3/20,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Πανκαμαριακός
14/3/20,
10:30
Πετρίου Παννεμεατικός - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
15/3/20,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου - : - Πέλοπας Κιάτου
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/3/20,
09:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
21/3/20,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - ΑΟ Zευγολατιού
21/3/20,
10:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Παννεμεατικός
21/3/20,
11:15
Λεχαίου Ολυμπιακός Άσσου - : - Πήγασος Κορίνθου
22/3/20,
10:30
Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Ελλάς Βέλου
22/3/20,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/3/20,
09:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Αγ. Γεώργιος
28/3/20,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - ΑΟ Λουτράκι
28/3/20,
10:30
Λεχαίου Ολυμπιακός Άσσου - : - Πέλοπας Κιάτου
29/3/20,
09:30
Πετρίου Παννεμεατικός - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
29/3/20,
09:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
29/3/20,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Πήγασος Κορίνθου - : - Πανκαμαριακός
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/4/20,
09:30
Κιάτου Πλαστικό Πέλοπας Κιάτου - : - ΑΟ Λουτράκι
4/4/20,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Ελλάς Βέλου
4/4/20,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Πήγασος Κορίνθου
4/4/20,
10:30
Κλένιας Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Παννεμεατικός
5/4/20,
10:30
Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
5/4/20,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Ολυμπιακός Άσσου
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/4/20,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
11/4/20,
10:30
Λεχαίου Ολυμπιακός Άσσου - : - Αγ. Γεώργιος
11/4/20,
10:30
Πετρίου Παννεμεατικός - : - ΑΟ Zευγολατιού
12/4/20,
09:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
12/4/20,
10:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
12/4/20,
10:30
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Πήγασος Κορίνθου
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/4/20,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Πανκαμαριακός
25/4/20,
10:30
Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Α.Σ. Κόρινθος 2006
25/4/20,
10:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Παννεμεατικός
25/4/20,
10:30
Κλένιας Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - ΑΟ Λουτράκι
26/4/20,
09:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Πήγασος Κορίνθου
26/4/20,
10:30
Πέλοπας Κιάτου - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/5/20,
09:30
Αρχ. Κορίνθου Α.Σ. Κόρινθος 2006 - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
2/5/20,
10:30
Λεχαίου Ολυμπιακός Άσσου - : - Ελλάς Βέλου
2/5/20,
10:30
Πετρίου Παννεμεατικός - : - Πήγασος Κορίνθου
2/5/20,
10:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι - : - ΑΟ Zευγολατιού
3/5/20,
10:30
Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
3/5/20,
10:30
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Πέλοπας Κιάτου