Β' Κατηγορία 2016 - 2017
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/9/16,
16:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 2 : 3 ΠΑΟ Κουταλά
24/9/16,
16:00
Αρχ.Κορίνθου Άρης Αρχ. Κορίνθου 1 : 2 ΑΟ Περαχώρας
25/9/16,
16:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 1 : 3 Αγ. Γεώργιος
25/9/16,
16:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 6 : 1 Δάφνη Εξαμιλίων
25/9/16,
16:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 2 : 2 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
25/9/16,
16:00
Εξαμιλίων ΑΟ Ρομά 2 : 3 ΠΑΣ Κλένια
25/9/16,
16:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 2 : 1 ΠΑΣ Κύψελος
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/10/16,
16:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 0 : 0 Θύελλα Κ. Διμηνιού
1/10/16,
16:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 2 : 0 Άρης Αρχ. Κορίνθου
2/10/16,
16:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 1 : 2 Σαρωνικός Γαλατακίου
2/10/16,
16:00
Σολομού ΠΑΟ Κουταλά 0 : 1 Άρης Βοχαϊκού
2/10/16,
16:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 4 : 0 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
2/10/16,
16:00
Αρχ.Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 2 : 1 ΠΑΣ Κλένια
2/10/16,
16:00
Συνοικισμού ΠΑΣ Κύψελος 1 : 5 ΑΟ Ρομά
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/10/16,
16:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 1 : 3 Δάφνη Εξαμιλίων
9/10/16,
16:00
Αρχ.Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 6 : 2 ΠΑΣ Κύψελος
9/10/16,
16:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 0 : 0 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
9/10/16,
16:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 1 : 1 ΑΟ Περαχώρας
9/10/16,
16:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 5 : 1 ΑΟ Σπαθοβουνίου
9/10/16,
16:00
Εξαμιλίων ΑΟ Ρομά 4 : 2 ΠΑΟ Κουταλά
9/10/16,
16:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 2 : 1 Άρης Αρχ. Κορίνθου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/10/16,
16:00
Αρχ.Κορίνθου Άρης Αρχ. Κορίνθου 1 : 2 Σαρωνικός Γαλατακίου
15/10/16,
16:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 3 : 2 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
15/10/16,
16:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 3 : 1 Άρης Βοχαϊκού
16/10/16,
16:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 1 : 2 Θύελλα Κ. Διμηνιού
16/10/16,
16:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 1 : 1 ΑΟ Ρομά
16/10/16,
16:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 4 : 0 ΠΑΣ Κύψελος
16/10/16,
16:00
Σολομού ΠΑΟ Κουταλά 0 : 3 Αγ. Γεώργιος
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/10/16,
16:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 3 : 0 Άρης Αρχ. Κορίνθου
23/10/16,
16:00
Εξαμιλίων ΑΟ Ρομά 2 : 1 Δάφνη Εξαμιλίων
23/10/16,
16:00
Αρχ.Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 1 ΑΟ Περαχώρας
23/10/16,
16:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 3 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
23/10/16,
16:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 2 : 0 ΠΑΟ Κουταλά
23/10/16,
16:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 1 : 1 Αγ. Θεόδωροι
23/10/16,
16:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 2 : 1 ΑΟ Σπαθοβουνίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/10/16,
16:00
Αρχ.Κορίνθου Άρης Αρχ. Κορίνθου 1 : 4 ΑΟ Ρομά
29/10/16,
16:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 4 : 1 ΠΑΣ Κύψελος
29/10/16,
16:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 0 : 2 Αγ. Γεώργιος
29/10/16,
16:00
Ξυλοκερίζης Σαρωνικός Γαλατακίου 3 : 1 Άρης Βοχαϊκού
30/10/16,
15:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 1 : 0 ΠΑΣ Κλένια
30/10/16,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 5 : 2 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
30/10/16,
15:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 0 : 2 Θύελλα Κ. Διμηνιού
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/11/16,
15:00
Εξαμιλίων ΑΟ Ρομά 3 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
6/11/16,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 0 : 2 Δάφνη Εξαμιλίων
6/11/16,
15:00
Συνοικισμού ΠΑΣ Κύψελος 0 : 5 Αγ. Θεόδωροι
6/11/16,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 1 : 0 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
6/11/16,
15:00
Αρχ.Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 2 : 1 Άρης Αρχ. Κορίνθου
6/11/16,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 2 : 1 Άρης Βοχαϊκού
6/11/16,
15:00
Σολομού ΠΑΟ Κουταλά 1 : 3 ΑΟ Σπαθοβουνίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/11/16,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 1 : 1 ΑΟ Ρομά
12/11/16,
15:00
Ξυλοκερίζης Σαρωνικός Γαλατακίου 2 : 3 Αγ. Γεώργιος
12/11/16,
15:00
Αρχ.Κορίνθου Άρης Αρχ. Κορίνθου 3 : 0 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
12/11/16,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 5 : 4 ΑΟ Περαχώρας
13/11/16,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 2 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
13/11/16,
15:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 5 : 0 ΠΑΣ Κύψελος
13/11/16,
15:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 5 : 3 ΠΑΟ Κουταλά
 
9η Αγωνιστικη
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/11/16,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 1 : 3 ΑΟ Σπαθοβουνίου
20/11/16,
15:00
Σολομού ΠΑΟ Κουταλά 1 : 2 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
20/11/16,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 0 : 1 ΑΟ Ρομά
20/11/16,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 1 : 1 Σαρωνικός Γαλατακίου
20/11/16,
15:00
Συνοικισμού ΠΑΣ Κύψελος 2 : 2 ΠΑΣ Κλένια
20/11/16,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 4 : 2 Αγ. Θεόδωροι
20/11/16,
15:00
Αρχ.Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 4 : 1 Άρης Βοχαϊκού
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/11/16,
15:00
Αρχ.Κορίνθου Άρης Αρχ. Κορίνθου 1 : 5 ΑΟ Σπαθοβουνίου
27/11/16,
15:00
Συνοικισμού ΠΑΣ Κύψελος 1 : 3 Θύελλα Κ. Διμηνιού
27/11/16,
15:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 0 : 1 ΑΟ Περαχώρας
27/11/16,
15:00
Εξαμιλίων ΑΟ Ρομά 2 : 3 Αγ. Γεώργιος
27/11/16,
15:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 1 : 1 Δάφνη Εξαμιλίων
27/11/16,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 2 : 1 ΠΑΟ Κουταλά
27/11/16,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 3 : 2 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/12/16,
15:00
Αρχ.Κορίνθου Άρης Αρχ. Κορίνθου 1 : 0 Αγ. Θεόδωροι
3/12/16,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 3 : 0 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
3/12/16,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 1 : 1 Σαρωνικός Γαλατακίου
4/12/16,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 1 : 1 ΠΑΣ Κλένια
4/12/16,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 2 : 0 Αγ. Γεώργιος
4/12/16,
15:00
Σολομού ΠΑΟ Κουταλά 1 : 2 ΠΑΣ Κύψελος
4/12/16,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 2 : 4 ΑΟ Ρομά
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/12/16,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 2 : 2 Αγ. Θεόδωροι
11/12/16,
15:00
Συνοικισμού ΠΑΣ Κύψελος 1 : 5 ΑΟ Περαχώρας
11/12/16,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 1 : 3 Δάφνη Εξαμιλίων
11/12/16,
15:00
Σολομού ΠΑΟ Κουταλά 1 : 3 Θύελλα Κ. Διμηνιού
11/12/16,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 0 : 1 ΑΟ Σπαθοβουνίου
11/12/16,
15:00
Αρχ.Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 0 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
11/12/16,
15:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 2 : 2 Άρης Αρχ. Κορίνθου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/12/16,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 2 : 0 ΑΟ Ρομά
17/12/16,
15:00
Αρχ.Κορίνθου Άρης Αρχ. Κορίνθου 2 : 3 ΠΑΣ Κλένια
17/12/16,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 1 : 1 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
18/12/16,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 3 : 0 ΠΑΣ Κύψελος
18/12/16,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 2 : 0 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
18/12/16,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 2 : 0 ΠΑΟ Κουταλά
18/12/16,
15:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 3 : 2 Άρης Βοχαϊκού
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/1/17,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 4 : 2 ΠΑΣ Κύψελος
14/1/17,
15:00
Αρχ.Κορίνθου Άρης Αρχ. Κορίνθου 4 : 1 ΠΑΟ Κουταλά
14/1/17,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 3 : 1 ΑΟ Περαχώρας
14/1/17,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 1 : 2 ΠΑΣ Κλένια
14/1/17,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 1 : 0 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
15/1/17,
15:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 3 : 2 ΑΟ Ρομά
15/1/17,
15:00
Γιάννης Στέφας Αγ. Θεόδωροι 0 : 2 Αγ. Γεώργιος
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/1/17,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 0 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
22/1/17,
15:00
Σολομού ΠΑΟ Κουταλά 0 : 2 Δάφνη Εξαμιλίων
22/1/17,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 0 : 1 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
22/1/17,
15:00
Αρχ.Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 3 : 1 ΑΟ Σπαθοβουνίου
22/1/17,
15:00
Συνοικισμού ΠΑΣ Κύψελος 4 : 3 Άρης Αρχ. Κορίνθου
22/1/17,
15:00
Εξαμιλίων ΑΟ Ρομά 4 : 2 Αγ. Θεόδωροι
22/1/17,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 2 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/1/17,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 1 : 0 Θύελλα Κ. Διμηνιού
29/1/17,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 1 : 2 Αγ. Θεόδωροι
29/1/17,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 3 : 1 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
29/1/17,
15:00
Σολομού ΠΑΟ Κουταλά 1 : 2 Σαρωνικός Γαλατακίου
29/1/17,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 0 : 3 Άρης Βοχαϊκού
29/1/17,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 3 : 2 Άρης Αρχ. Κορίνθου
29/1/17,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 1 : 1 ΑΟ Ρομά
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/2/17,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Άρης Αρχ. Κορίνθου 1 : 1 Δάφνη Εξαμιλίων
4/2/17,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 4 : 2 ΠΑΟ Κουταλά
5/2/17,
15:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 1 : 0 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
5/2/17,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 1 : 2 Αγ. Γεώργιος
5/2/17,
15:00
Εξαμιλίων ΑΟ Ρομά 1 : 1 ΠΑΣ Κύψελος
5/2/17,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 0 ΑΟ Περαχώρας
5/2/17,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 2 : 1 ΑΟ Σπαθοβουνίου
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/2/17,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Άρης Αρχ. Κορίνθου 3 : 2 Θύελλα Κ. Διμηνιού
11/2/17,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 2 : 0 Αγ. Θεόδωροι
11/2/17,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 3 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
12/2/17,
15:00
Σολομού ΠΑΟ Κουταλά 3 : 1 ΑΟ Ρομά
12/2/17,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 0 : 1 Αγ. Γεώργιος
12/2/17,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 3 : 2 Άρης Βοχαϊκού
12/2/17,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 1 : 2 ΠΑΣ Κλένια
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/2/17,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 2 : 1 Δάφνη Εξαμιλίων
19/2/17,
15:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 1 : 1 ΑΟ Σπαθοβουνίου
19/2/17,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 2 : 0 ΠΑΟ Κουταλά
19/2/17,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 0 Άρης Αρχ. Κορίνθου
19/2/17,
15:00
Εξαμιλίων ΑΟ Ρομά 3 : 0 ΑΟ Περαχώρας
19/2/17,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 0 : 2 Αγ. Θεόδωροι
19/2/17,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 2 : 1 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/3/17,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Άρης Αρχ. Κορίνθου 2 : 4 Άρης Βοχαϊκού
4/3/17,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 2 : 4 ΠΑΣ Κλένια
4/3/17,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 2 : 0 ΑΟ Ρομά
5/3/17,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 2 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
5/3/17,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Αγ. Θεόδωροι 0 : 2 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
5/3/17,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 1 : 1 Αγ. Γεώργιος
5/3/17,
15:00
Σολομού ΠΑΟ Κουταλά 2 : 1 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/3/17,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 2 : 2 Σαρωνικός Γαλατακίου
12/3/17,
15:00
Εξαμιλίων ΑΟ Ρομά 3 : 1 Άρης Αρχ. Κορίνθου
12/3/17,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 1 : 1 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
12/3/17,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 4 : 1 Δάφνη Εξαμιλίων
12/3/17,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 0 : 2 Αγ. Θεόδωροι
12/3/17,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 0 : 3 ΑΟ Περαχώρας
12/3/17,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 0 : 2 ΑΟ Σπαθοβουνίου
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/3/17,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 0 : 0 ΠΑΟ Κουταλά
18/3/17,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Άρης Αρχ. Κορίνθου 2 : 2 Αγ. Γεώργιος
19/3/17,
15:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 2 : 2 ΠΑΣ Κλένια
19/3/17,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 3 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
19/3/17,
15:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 4 : 1 ΠΑΣ Κύψελος
19/3/17,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 1 : 0 ΑΟ Ρομά
19/3/17,
15:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 3 : 0 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/3/17,
16:00
Σολομού ΠΑΟ Κουταλά 0 : 4 Αγ. Θεόδωροι
26/3/17,
16:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 2 : 1 Άρης Αρχ. Κορίνθου
26/3/17,
16:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 0 : 1 ΑΟ Σπαθοβουνίου
26/3/17,
16:00
Εξαμιλίων ΑΟ Ρομά 1 : 1 Άρης Βοχαϊκού
26/3/17,
16:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 3 : 3 ΠΑΣ Κλένια
26/3/17,
16:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 1 : 1 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
26/3/17,
16:00
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 3 : 1 Σαρωνικός Γαλατακίου
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/4/17,
16:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 2 : 1 Δάφνη Εξαμιλίων
2/4/17,
16:00
Εξαμιλίων ΑΟ Ρομά 4 : 3 Θύελλα Κ. Διμηνιού
2/4/17,
16:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 3 : 1 ΠΑΣ Κύψελος
2/4/17,
16:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 3 : 3 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
2/4/17,
16:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 3 : 1 ΠΑΟ Κουταλά
2/4/17,
16:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 1 : 4 Αγ. Γεώργιος
2/4/17,
16:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 3 : 1 ΑΟ Περαχώρας
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/4/17,
16:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 3 : 0 Άρης Αρχ. Κορίνθου
8/4/17,
16:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 2 : 2 Αγ. Θεόδωροι
9/4/17,
16:00
Σολομού ΠΑΟ Κουταλά 0 : 4 ΠΑΣ Κλένια
9/4/17,
16:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 4 : 2 Άρης Βοχαϊκού
9/4/17,
16:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 1 : 4 ΠΑΣ Κύψελος
9/4/17,
16:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 2 : 0 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
9/4/17,
16:00
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 4 : 3 ΑΟ Ρομά
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/4/17,
16:00
Εξαμιλίων ΑΟ Ρομά 1 : 1 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
23/4/17,
16:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 0 : 2 Δάφνη Εξαμιλίων
23/4/17,
16:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 4 : 3 ΑΟ Περαχώρας
23/4/17,
16:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 4 : 2 Άρης Αρχ. Κορίνθου
23/4/17,
16:00
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 6 : 5 Θύελλα Κ. Διμηνιού
23/4/17,
16:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 2 : 2 ΠΑΟ Κουταλά
23/4/17,
16:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 3 ΑΟ Σπαθοβουνίου
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/4/17,
16:00
Αρχ. Κορίνθου Άρης Αρχ. Κορίνθου 2 : 1 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
29/4/17,
16:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 3 : 1 ΠΑΣ Κλένια
29/4/17,
16:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 2 : 0 Άρης Βοχαϊκού
30/4/17,
16:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 0 : 4 ΠΑΣ Κύψελος
30/4/17,
16:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 3 : 1 Σαρωνικός Γαλατακίου
30/4/17,
16:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 5 : 4 ΠΑΟ Κουταλά
30/4/17,
16:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 1 : 2 Αγ. Γεώργιος
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/5/17,
17:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 7 : 2 Άρης Αρχ. Κορίνθου
7/5/17,
17:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 1 : 2 Αγ. Θεόδωροι
7/5/17,
17:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 6 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
7/5/17,
17:00
ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ ΙΣΘΜΙΩΝ ΠΑΣ Κύψελος 1 : 2 Δάφνη Εξαμιλίων
7/5/17,
17:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 5 : 2 Θύελλα Κ. Διμηνιού
7/5/17,
17:00
Εξαμιλίων ΑΟ Ρομά 1 : 1 ΑΟ Σπαθοβουνίου
7/5/17,
17:00
Σολομού ΠΑΟ Κουταλά 1 : 1 ΑΟ Περαχώρας
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/5/17,
16:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 1 : 1 ΑΟ Περαχώρας
14/5/17,
16:00
Εξαμιλίων Δάφνη Εξαμιλίων 5 : 2 ΠΑΟ Κουταλά
14/5/17,
16:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 3 : 1 ΑΟ Ρομά
14/5/17,
16:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 2 : 2 Αγ. Γεώργιος
14/5/17,
16:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 3 : 2 Άρης Βοχαϊκού
14/5/17,
16:00
Αρχ. Κορίνθου Άρης Αρχ. Κορίνθου 0 : 0 ΠΑΣ Κύψελος
14/5/17,
16:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 0 : 3 ΠΑΣ Κλένια
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/5/17,
17:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 2 : 4 ΑΟ Σπαθοβουνίου
21/5/17,
17:00
Αρχ. Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 3 : 3 Αγ. Θεόδωροι
21/5/17,
17:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 4 : 2 Σαρωνικός Γαλατακίου
21/5/17,
17:00
Εξαμιλίων ΑΟ Ρομά 1 : 1 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
21/5/17,
17:00
Σολομού ΠΑΟ Κουταλά 1 : 5 Άρης Αρχ. Κορίνθου
21/5/17,
17:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 0 : 5 Δάφνη Εξαμιλίων
21/5/17,
17:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 5 : 1 Άρης Βοχαϊκού