Ε.Π.Σ.
Κορινθίας
Α' Κατηγορία 2022-2023
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/10/22,
16:30
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 2 : 0 Πανκαμαριακός
22/10/22,
16:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 2 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
22/10/22,
16:30
ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 3 : 0 Ισθμιακός
22/10/22,
16:30
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 2 : 1 Αγ. Θεόδωροι
22/10/22,
16:30
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 0 : 2 Πέλοπας Κιάτου
22/10/22,
16:30
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 4 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
22/10/22,
16:30
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος 2 : 0 Θύελλα Πετρίου
22/10/22,
16:30
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού 2 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/10/22,
16:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 4 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
23/10/22,
16:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 5 ΑΟ Λουτράκι
23/10/22,
16:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 1 : 2 ΠΑΣ Κόρινθος
23/10/22,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 2 : 3 Ελλάς Βέλου
23/10/22,
16:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 1 : 2 ΠΑΣ Κύψελος
23/10/22,
16:00
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 5 : 2 Θύελλα Κ. Διμηνιού
23/10/22,
16:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 4 : 0 Πανσολυγειακός
23/10/22,
16:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 2 : 2 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/22,
16:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 2 : 3 Ολυμπιακός Άσσου
26/10/22,
16:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 0 : 2 Πέλοπας Κιάτου
26/10/22,
16:00
ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 0 : 0 ΠΑΣ Κύψελος
26/10/22,
16:00
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού 1 : 3 Θύελλα Πετρίου
26/10/22,
16:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 4 : 1 Πανκαμαριακός
26/10/22,
16:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 0 : 3 Τενεάτης Αθικίων
26/10/22,
16:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 4 : 0 Αγ. Θεόδωροι
26/10/22,
16:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 2 : 1 Ισθμιακός
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/10/22,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 4 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
30/10/22,
15:00
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 0 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
30/10/22,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 1 : 4 ΠΑΣ Κόρινθος
30/10/22,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 4 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
30/10/22,
15:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος 1 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
30/10/22,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 1 : 2 ΑΟ Λουτράκι
30/10/22,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 1 : 0 Ελλάς Βέλου
30/10/22,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/11/22,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1 : 1 Τενεάτης Αθικίων
6/11/22,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 0 : 4 Αγ. Θεόδωροι
6/11/22,
15:00
ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 2 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
6/11/22,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Λουτράκι 4 : 2 Ισθμιακός
6/11/22,
15:00
Στάδιο Κιάτου Ελλάς Βέλου 4 : 0 Πανσολυγειακός
6/11/22,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 2 : 0 Πέλοπας Κιάτου
6/11/22,
15:00
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού 0 : 1 ΠΑΣ Κύψελος
6/11/22,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 1 : 1 Θύελλα Πετρίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/11/22,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 1 : 0 Θύελλα Κ. Διμηνιού
13/11/22,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 3 : 2 Ηρακλής Λεχαίου
13/11/22,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 2 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
13/11/22,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 3 : 1 Αγ. Θεόδωροι
13/11/22,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 0 : 5 ΠΑΣ Κόρινθος
13/11/22,
15:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος 2 : 3 ΑΟ Λουτράκι
13/11/22,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 2 : 1 Πανκαμαριακός
13/11/22,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 2 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/11/22,
15:00
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 1 : 1 Τενεάτης Αθικίων
20/11/22,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0 : 3 Ελλάς Βέλου
20/11/22,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 1 : 3 Ισθμιακός
20/11/22,
15:00
Θώδειο Στάδιο ΑΟ Λουτράκι 2 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
20/11/22,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 3 : 0 Θύελλα Πετρίου
20/11/22,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 2 : 3 Πανσολυγειακός
20/11/22,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 1 ΠΑΣ Κύψελος
20/11/22,
15:00
ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 4 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/11/22,
15:00
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού 1 : 5 ΑΟ Λουτράκι
27/11/22,
15:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος 5 : 0 Πανκαμαριακός
27/11/22,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 1 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
27/11/22,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 2 : 0 Θύελλα Πετρίου
27/11/22,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 4 : 2 Ηρακλής Λεχαίου
27/11/22,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 0 : 5 Πέλοπας Κιάτου
27/11/22,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0 : 4 ΠΑΣ Κόρινθος
27/11/22,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 1 : 1 Αγ. Θεόδωροι
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/12/22,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 2 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
4/12/22,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 5 : 0 Πανσολυγειακός
4/12/22,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 3 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
4/12/22,
15:00
Στάδιο Βέλου Πέλοπας Κιάτου 0 : 2 ΠΑΣ Κύψελος
4/12/22,
15:00
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 2 : 1 Ελλάς Βέλου
4/12/22,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 0 : 4 Τενεάτης Αθικίων
4/12/22,
15:00
ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 2 : 1 ΑΟ Λουτράκι
4/12/22,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 1 : 4 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/12/22,
15:00
Θώδειο Στάδιο ΑΟ Λουτράκι 5 : 1 Ηρακλής Λεχαίου
11/12/22,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 4 : 4 Πέλοπας Κιάτου
11/12/22,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 3 : 4 Αγ. Θεόδωροι
11/12/22,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 4 : 4 Ισθμιακός
11/12/22,
15:00
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού 3 : 1 Πανκαμαριακός
11/12/22,
15:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος 2 : 0 Τενεάτης Αθικίων
11/12/22,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 0 Θύελλα Πετρίου
11/12/22,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 0 : 3 ΠΑΣ Κόρινθος
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/12/22,
15:00
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 3 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
18/12/22,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 1 : 0 Ελλάς Βέλου
18/12/22,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 2 : 2 ΑΟ Λουτράκι
18/12/22,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 3 : 0 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
18/12/22,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 3 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
18/12/22,
15:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος 2 : 1 Πανσολυγειακός
18/12/22,
15:00
Στάδιο Βέλου ΠΑΣ Κόρινθος 1 : 0 Ηρακλής Λεχαίου
18/12/22,
15:00
Ανατολικής Τραγάνας Πέλοπας Κιάτου 6 : 2 Θύελλα Κ. Διμηνιού
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/22,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 3 : 0 Πανκαμαριακός
21/12/22,
15:00
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού 0 : 4 Τενεάτης Αθικίων
21/12/22,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 4 ΠΑΣ Κύψελος
21/12/22,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 3 Θύελλα Πετρίου
21/12/22,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 9 : 1 Πανσολυγειακός
21/12/22,
15:00
Θώδειο Στάδιο ΑΟ Λουτράκι 2 : 1 Πέλοπας Κιάτου
21/12/22,
15:00
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 0 : 1 ΠΑΣ Κόρινθος
21/12/22,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 3 : 0 Ισθμιακός
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/1/23,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 3 : 2 Αγ. Θεόδωροι
4/1/23,
15:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος 2 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
4/1/23,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 6 : 1 Ηρακλής Λεχαίου
4/1/23,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 4 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
4/1/23,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 3 : 2 Ολυμπιακός Άσσου
4/1/23,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 0 : 0 Ελλάς Βέλου
4/1/23,
15:00
Στάδιο Βέλου ΠΑΣ Κόρινθος 7 : 0 Πανκαμαριακός
4/1/23,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 3 : 0 ΑΟ Λουτράκι
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/1/23,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 2 : 5 Πέλοπας Κιάτου
8/1/23,
15:00
Θώδειο Στάδιο ΑΟ Λουτράκι 3 : 0 Πανσολυγειακός
8/1/23,
15:00
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 2 : 0 Ισθμιακός
8/1/23,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1 : 2 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
8/1/23,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 0 : 1 Τενεάτης Αθικίων
8/1/23,
15:00
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού 3 : 1 Ελλάς Βέλου
8/1/23,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 0 : 2 ΠΑΣ Κόρινθος
8/1/23,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 1 ΠΑΣ Κύψελος
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/1/23,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 5 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
15/1/23,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 1 : 3 Θύελλα Πετρίου
15/1/23,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 0 : 3 ΑΟ Λουτράκι
15/1/23,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 5 : 0 Πανκαμαριακός
15/1/23,
15:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος 2 : 1 Αγ. Θεόδωροι
15/1/23,
15:00
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού 1 : 2 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
15/1/23,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 1 : 1 Ηρακλής Λεχαίου
15/1/23,
15:00
ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 1 : 2 Πέλοπας Κιάτου
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/1/23,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 2 : 1 Τενεάτης Αθικίων
22/1/23,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου 2 : 0 Ελλάς Βέλου
22/1/23,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 0 : 1 ΠΑΣ Κύψελος
22/1/23,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 1 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
22/1/23,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 3 : 1 Πανσολυγειακός
22/1/23,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0 : 1 ΑΟ Λουτράκι
22/1/23,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 0 : 5 ΠΑΣ Κόρινθος
22/1/23,
15:00
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 0 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/1/23,
15:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος 4 : 3 Ισθμιακός
29/1/23,
15:00
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού 0 : 2 Αγ. Θεόδωροι
29/1/23,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 1 : 4 Πέλοπας Κιάτου
29/1/23,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 4 : 1 Ηρακλής Λεχαίου
29/1/23,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου 2 : 3 Θύελλα Πετρίου
29/1/23,
15:00
Θώδειο Στάδιο ΑΟ Λουτράκι 2 : 0 Ολυμπιακός Άσσου
29/1/23,
15:00
ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος 1 : 0 Τενεάτης Αθικίων
29/1/23,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου 2 : 1 Πανκαμαριακός
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/2/23,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων 4 : 2 Πανσολυγειακός
5/2/23,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός 1 : 2 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
5/2/23,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός 0 : 1 Ηρακλής Ξυλοκάστρου
5/2/23,
15:00
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 1 : 0 ΑΟ Λουτράκι
5/2/23,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου 1 : 1 Ελλάς Βέλου
5/2/23,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου 3 : 1 Ηρακλής Λεχαίου
5/2/23,
15:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος 0 : 0 ΠΑΣ Κόρινθος
5/2/23,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου 3 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
 
19 Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/2/23,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - ΠΑΣ Κύψελος
12/2/23,
15:00
Θώδειο Στάδιο ΑΟ Λουτράκι - : - Θύελλα Πετρίου
12/2/23,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Τενεάτης Αθικίων
12/2/23,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Πανκαμαριακός
12/2/23,
15:00
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Ισθμιακός
12/2/23,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Αγ. Θεόδωροι
12/2/23,
15:00
ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Πανσολυγειακός
12/2/23,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Πέλοπας Κιάτου
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/2/23,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Ολυμπιακός Άσσου
19/2/23,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - Ελλάς Βέλου
19/2/23,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Ηρακλής Λεχαίου
19/2/23,
15:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
19/2/23,
15:00
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Πανκαμαριακός
19/2/23,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
19/2/23,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - ΠΑΣ Κόρινθος
19/2/23,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - ΑΟ Λουτράκι
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/2/23,
15:00
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
26/2/23,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Ισθμιακός
26/2/23,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Πανσολυγειακός
26/2/23,
15:00
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Πέλοπας Κιάτου
26/2/23,
15:00
Θώδειο Στάδιο ΑΟ Λουτράκι - : - ΠΑΣ Κύψελος
26/2/23,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Θύελλα Πετρίου
26/2/23,
15:00
ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Ελλάς Βέλου
26/2/23,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Τενεάτης Αθικίων
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/3/23,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
5/3/23,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Αγ. Θεόδωροι
5/3/23,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - ΑΟ Λουτράκι
5/3/23,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Πανκαμαριακός
5/3/23,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - Ολυμπιακός Άσσου
5/3/23,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Πέλοπας Κιάτου
5/3/23,
15:00
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - ΠΑΣ Κόρινθος
5/3/23,
15:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος - : - Ηρακλής Λεχαίου
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/3/23,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - ΠΑΣ Κύψελος
12/3/23,
15:00
Θώδειο Στάδιο ΑΟ Λουτράκι - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
12/3/23,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Ελλάς Βέλου
12/3/23,
15:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Τενεάτης Αθικίων
12/3/23,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
12/3/23,
15:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Ισθμιακός
12/3/23,
15:00
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Πανσολυγειακός
12/3/23,
15:00
ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/3/23,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Ολυμπιακός Άσσου
19/3/23,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - Θύελλα Πετρίου
19/3/23,
15:00
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Ηρακλής Λεχαίου
19/3/23,
15:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος - : - Πέλοπας Κιάτου
19/3/23,
15:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Αγ. Θεόδωροι
19/3/23,
15:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Ισθμιακός
19/3/23,
15:00
Θώδειο Στάδιο ΑΟ Λουτράκι - : - ΠΑΣ Κόρινθος
19/3/23,
15:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Πανκαμαριακός
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/3/23,
16:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - ΑΟ Λουτράκι
26/3/23,
16:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
26/3/23,
16:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Πανσολυγειακός
26/3/23,
16:00
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
26/3/23,
16:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - ΠΑΣ Κύψελος
26/3/23,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
26/3/23,
16:00
ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Ολυμπιακός Άσσου
26/3/23,
16:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Ελλάς Βέλου
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/3/23,
16:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Αγ. Θεόδωροι
29/3/23,
16:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Ισθμιακός
29/3/23,
16:00
Θώδειο Στάδιο ΑΟ Λουτράκι - : - Πανκαμαριακός
29/3/23,
16:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Τενεάτης Αθικίων
29/3/23,
16:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Θύελλα Πετρίου
29/3/23,
16:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - ΠΑΣ Κύψελος
29/3/23,
16:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - ΠΑΣ Κόρινθος
29/3/23,
16:00
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Πέλοπας Κιάτου
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/4/23,
16:00
ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Αγ. Θεόδωροι
2/4/23,
16:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
2/4/23,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Ηρακλής Λεχαίου
2/4/23,
16:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
2/4/23,
16:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Ολυμπιακός Άσσου
2/4/23,
16:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος - : - Ελλάς Βέλου
2/4/23,
16:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - ΑΟ Λουτράκι
2/4/23,
16:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/4/23,
16:00
Θώδειο Στάδιο ΑΟ Λουτράκι - : - Τενεάτης Αθικίων
9/4/23,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - ΠΑΣ Κόρινθος
9/4/23,
16:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - ΠΑΣ Κύψελος
9/4/23,
16:00
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - Θύελλα Πετρίου
9/4/23,
16:00
Ανατολικής Τραγάνας Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Πανσολυγειακός
9/4/23,
16:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Πέλοπας Κιάτου
9/4/23,
16:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Ισθμιακός
9/4/23,
16:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/4/23,
16:00
ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Θύελλα Πετρίου
23/4/23,
16:00
Λεχαίου ΠΑΣ Κύψελος - : - Ολυμπιακός Άσσου
23/4/23,
16:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Πανκαμαριακός
23/4/23,
16:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - ΑΟ Λουτράκι
23/4/23,
16:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Αγ. Θεόδωροι
23/4/23,
16:00
Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
23/4/23,
16:00
Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Ηρακλής Λεχαίου
23/4/23,
16:00
Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/4/23,
16:00
Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - ΠΑΣ Κόρινθος
30/4/23,
16:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Πανσολυγειακός
30/4/23,
16:00
Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Ισθμιακός
30/4/23,
16:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
30/4/23,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Τενεάτης Αθικίων
30/4/23,
16:00
Θώδειο Στάδιο ΑΟ Λουτράκι - : - Ελλάς Βέλου
30/4/23,
16:00
Αγίων Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - ΠΑΣ Κύψελος
30/4/23,
16:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού