Ε.Π.Σ.
Κορινθίας
Β' Κατηγορία 2018 - 2019
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/9/18,
16:30
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός 0 : 3 Ηρακλής Λεχαίου
23/9/18,
16:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 2 : 1 Ολυμπιακός Άσσου
23/9/18,
16:30
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 4 : 0 ΑΟ Μαψού
23/9/18,
16:30
Άσσου ΑΟ Λεχαίου 0 : 3 Ισθμιακός
23/9/18,
16:30
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου 0 : 0 Πανευρωστινιακός
23/9/18,
16:30
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης 3 : 0 Θύελλα Κ. Διμηνιού
23/9/18,
16:30
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης 0 : 2 Άρης Βοχαϊκού
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/9/18,
16:30
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
29/9/18,
16:30
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - ΑΟ Περαχώρας
30/9/18,
16:30
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
30/9/18,
16:30
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Ολυμπιακός Άσσου
30/9/18,
16:30
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - ΑΠΣ Αγιάννης
30/9/18,
16:30
Κλένιας ΑΟ Μαψού - : - Πανσολυγειακός
30/9/18,
16:30
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός - : - ΑΟ Λεχαίου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/10/18,
16:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
7/10/18,
16:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - Άρης Βοχαϊκού
7/10/18,
16:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - ΑΟ Μαψού
7/10/18,
16:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Ηρακλής Λεχαίου
7/10/18,
16:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
7/10/18,
16:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Ισθμιακός
7/10/18,
16:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας - : - Πανευρωστινιακός
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/18,
16:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Ισθμιακός
13/10/18,
16:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - ΑΠΣ Αγιάννης
14/10/18,
16:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού - : - ΑΟ Περαχώρας
14/10/18,
16:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
14/10/18,
16:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου - : - ΑΟ Λεχαίου
14/10/18,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
14/10/18,
16:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού - : - Ολυμπιακός Άσσου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/18,
16:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - Πανευρωστινιακός
20/10/18,
16:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - ΑΟ Μαψού
21/10/18,
16:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Πανσολυγειακός
21/10/18,
16:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
21/10/18,
16:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Άρης Βοχαϊκού
21/10/18,
16:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
21/10/18,
16:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης - : - ΑΟ Λεχαίου
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/10/18,
16:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - Ολυμπιακός Άσσου
28/10/18,
15:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - Ισθμιακός
28/10/18,
15:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού - : - Πανευρωστινιακός
28/10/18,
15:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
28/10/18,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού - : - Ηρακλής Λεχαίου
28/10/18,
15:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - ΑΟ Περαχώρας
28/10/18,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - ΑΠΣ Αγιάννης
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/18,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Πανσολυγειακός
3/11/18,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
4/11/18,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης - : - ΑΟ Περαχώρας
4/11/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
4/11/18,
15:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού - : - Άρης Βοχαϊκού
4/11/18,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - ΑΟ Λεχαίου
4/11/18,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/18,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - Πανευρωστινιακός
10/11/18,
15:00
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - Άρης Βοχαϊκού
11/11/18,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - ΑΠΣ Αγιάννης
11/11/18,
15:00
Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Ισθμιακός
11/11/18,
15:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου - : - ΑΟ Μαψού
11/11/18,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
11/11/18,
15:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - Ηρακλής Λεχαίου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/18,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Ολυμπιακός Άσσου
17/11/18,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - ΑΟ Περαχώρας
18/11/18,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού - : - Πανσολυγειακός
18/11/18,
15:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού - : - ΑΟ Λεχαίου
18/11/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
18/11/18,
15:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
18/11/18,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/18,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - ΑΠΣ Αγιάννης
24/11/18,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
25/11/18,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Άρης Βοχαϊκού
25/11/18,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - Πανευρωστινιακός
25/11/18,
15:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
25/11/18,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας - : - ΑΟ Μαψού
25/11/18,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Ηρακλής Λεχαίου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/12/18,
15:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - Πανσολυγειακός
2/12/18,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης - : - Ηρακλής Λεχαίου
2/12/18,
15:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
2/12/18,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού - : - Ολυμπιακός Άσσου
2/12/18,
15:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
2/12/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός - : - Ισθμιακός
2/12/18,
15:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - ΑΟ Περαχώρας
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/18,
15:00
Λεχαίου Ηρακλής Λεχαίου - : - ΑΟ Μαψού
8/12/18,
15:00
Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Άρης Βοχαϊκού
9/12/18,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας - : - Πανσολυγειακός
9/12/18,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - ΑΟ Λεχαίου
9/12/18,
15:00
Άσσου Ολυμπιακός Άσσου - : - ΑΟ Ασπροκάμπου
9/12/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός - : - ΑΠΣ Αγιάννης
9/12/18,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/18,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Πανσολυγειακός - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
16/12/18,
15:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - Ολυμπιακός Άσσου
16/12/18,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης - : - ΑΟ Μαψού
16/12/18,
15:00
Κιάτου Πλαστικό ΑΟ Ασπροκάμπου - : - Ισθμιακός
16/12/18,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού - : - Πανευρωστινιακός
16/12/18,
15:00
ΑΟ Περαχώρας - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
16/12/18,
15:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - Ηρακλής Λεχαίου