Β' Κατηγορία 2017-2018
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/9/17,
16:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 0 : 3 Πανευρωστινιακός
24/9/17,
16:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 0 : 0 Θύελλα Κ. Διμηνιού
24/9/17,
16:00
Κώστας Βυζάς ΑΟ Λυκοποριάς 0 : 1 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
24/9/17,
16:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 5 : 3 Αστέρας Κορίνθου
24/9/17,
16:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 3 : 2 Ταρσινά '97
24/9/17,
16:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 0 : 3 ΠΑΣ Κλένια
24/9/17,
16:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 1 : 3 ΣΦΛ Ολυμπιακός
24/9/17,
16:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 0 : 1 Ποσειδών Κ. Βρύσης
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/9/17,
16:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 2 : 1 ΑΟ Περαχώρας
30/9/17,
16:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 2 : 0 ΠΑΣ Κύψελος
30/9/17,
16:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 0 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
1/10/17,
16:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Αστέρας Κορίνθου 0 : 1 Αγ. Θεόδωροι
1/10/17,
16:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 0 : 0 Πανευρωστινιακός
1/10/17,
16:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 4 : 2 Σαρωνικός Γαλατακίου
1/10/17,
16:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 0 : 3 Άρης Βοχαϊκού
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/10/17,
16:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 0 : 0 ΣΦΛ Ολυμπιακός
8/10/17,
16:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 3 : 2 ΑΟ Περαχώρας
8/10/17,
16:00
Κώστας Βυζάς ΑΟ Λυκοποριάς 1 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
8/10/17,
16:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 4 : 0 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
8/10/17,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός 3 : 1 Αστέρας Κορίνθου
8/10/17,
16:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 2 : 1 Ταρσινά '97
8/10/17,
16:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 2 : 2 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
8/10/17,
20:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 1 : 1 ΠΑΣ Κλένια
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/10/17,
16:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 4 : 0 ΑΟ Λυκοποριάς
14/10/17,
16:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 0 : 0 Άρης Βοχαϊκού
15/10/17,
16:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 0 : 4 Αγ. Θεόδωροι
15/10/17,
16:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 4 : 1 Πανευρωστινιακός
15/10/17,
16:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 4 : 2 ΠΑΣ Κύψελος
15/10/17,
16:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Αστέρας Κορίνθου 3 : 4 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
15/10/17,
16:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
15/10/17,
16:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 3 : 1 Ποσειδών Κ. Βρύσης
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/10/17,
16:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός 2 : 1 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
22/10/17,
16:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 0 : 1 Ταρσινά '97
22/10/17,
16:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 1 : 4 ΣΦΛ Ολυμπιακός
22/10/17,
16:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 4 : 1 ΠΑΣ Κύψελος
22/10/17,
16:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 3 : 2 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
22/10/17,
16:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 4 : 2 Θύελλα Κ. Διμηνιού
22/10/17,
16:00
Κώστας Βυζάς ΑΟ Λυκοποριάς 2 : 2 ΑΟ Περαχώρας
22/10/17,
16:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Αστέρας Κορίνθου 0 : 1 ΠΑΣ Κλένια
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/10/17,
16:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 7 : 0 ΑΟ Λυκοποριάς
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/10/17,
16:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 0 : 0 Ποσειδών Κ. Βρύσης
28/10/17,
16:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 1 : 0 Αστέρας Κορίνθου
29/10/17,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2 : 1 Πανευρωστινιακός
29/10/17,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 2 : 2 Άρης Βοχαϊκού
29/10/17,
15:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 2 : 1 Σαρωνικός Γαλατακίου
29/10/17,
15:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 2 : 1 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
29/10/17,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 2 : 2 ΑΟ Λυκοποριάς
29/10/17,
15:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 3 : 0 ΠΑΣ Κλένια
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/11/17,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 4 : 0 ΠΑΣ Κύψελος
5/11/17,
15:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 1 : 1 ΑΟ Περαχώρας
5/11/17,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 3 : 0 ΑΟ Λυκοποριάς
5/11/17,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 3 : 1 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
5/11/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός 2 : 1 Αγ. Θεόδωροι
5/11/17,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Αστέρας Κορίνθου 0 : 0 Ταρσινά '97
5/11/17,
15:00
Αγ.Θεοδώρων ΣΦΛ Ολυμπιακός 2 : 0 Θύελλα Κ. Διμηνιού
5/11/17,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 2 : 2 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/11/17,
15:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 1 : 0 ΣΦΛ Ολυμπιακός
12/11/17,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 0 : 2 Ποσειδών Κ. Βρύσης
12/11/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός 1 : 1 Σαρωνικός Γαλατακίου
12/11/17,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1 : 3 ΠΑΣ Κλένια
12/11/17,
15:00
Κώστας Βυζάς ΑΟ Λυκοποριάς 3 : 2 Άρης Βοχαϊκού
12/11/17,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 2 : 1 Αστέρας Κορίνθου
12/11/17,
15:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 2 : 0 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
12/11/17,
15:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 2 : 3 Θύελλα Κ. Διμηνιού
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/11/17,
15:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 0 : 2 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
19/11/17,
15:00
Άσσου Θύελλα Κ. Διμηνιού 1 : 3 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
19/11/17,
15:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 2 : 1 ΑΟ Λυκοποριάς
19/11/17,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 2 : 1 Αγ. Θεόδωροι
19/11/17,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 1 : 1 Άρης Βοχαϊκού
19/11/17,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Αστέρας Κορίνθου 2 : 1 ΠΑΣ Κύψελος
19/11/17,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 2 : 4 Πανευρωστινιακός
19/11/17,
15:00
ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΣΦΛ Ολυμπιακός 1 : 0 ΑΟ Περαχώρας
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/11/17,
15:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 4 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
26/11/17,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 2 : 0 Ποσειδών Κ. Βρύσης
26/11/17,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 0 : 7 ΣΦΛ Ολυμπιακός
26/11/17,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 1 : 2 Σαρωνικός Γαλατακίου
26/11/17,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 6 : 3 Ταρσινά '97
26/11/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός 1 : 1 ΠΑΣ Κλένια
26/11/17,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 1 : 0 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
26/11/17,
15:00
Κώστας Βυζάς ΑΟ Λυκοποριάς 2 : 0 Αστέρας Κορίνθου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/12/17,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 3 : 4 Πανευρωστινιακός
2/12/17,
15:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 0 : 1 Αγ. Θεόδωροι
3/12/17,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Αστέρας Κορίνθου 3 : 0 Άρης Βοχαϊκού
3/12/17,
15:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 1 : 0 ΑΟ Λυκοποριάς
3/12/17,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 2 : 2 Ποσειδών Κ. Βρύσης
3/12/17,
15:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 4 : 0 ΠΑΣ Κύψελος
3/12/17,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 2 : 0 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
3/12/17,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 4 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/12/17,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός 1 : 2 Ταρσινά '97
10/12/17,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 2 : 1 Σαρωνικός Γαλατακίου
10/12/17,
15:00
Κώστας Βυζάς ΑΟ Λυκοποριάς 6 : 1 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
10/12/17,
15:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 2 : 1 Αστέρας Κορίνθου
10/12/17,
15:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 3 : 0 ΑΟ Περαχώρας
10/12/17,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 3 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
10/12/17,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 0 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
10/12/17,
19:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 2 : 1 ΣΦΛ Ολυμπιακός
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/12/17,
15:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 1 : 1 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
17/12/17,
15:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 1 : 2 Άρης Βοχαϊκού
17/12/17,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 1 : 0 ΠΑΣ Κλένια
17/12/17,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 1 : 0 Πανευρωστινιακός
17/12/17,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 5 : 3 Αστέρας Κορίνθου
17/12/17,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 3 : 0 ΑΟ Λυκοποριάς
17/12/17,
15:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 0 : 2 Ποσειδών Κ. Βρύσης
17/12/17,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 1 : 2 Αγ. Θεόδωροι
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
6/1/18,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 0 : 3 Σαρωνικός Γαλατακίου
7/1/18,
15:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 6 : 0 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
7/1/18,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 1 : 0 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
7/1/18,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 1 : 3 ΑΟ Περαχώρας
7/1/18,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Αστέρας Κορίνθου 0 : 4 ΣΦΛ Ολυμπιακός
7/1/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός 2 : 1 ΠΑΣ Κύψελος
7/1/18,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 5 : 0 Ταρσινά '97
7/1/18,
15:00
Κώστας Βυζάς ΑΟ Λυκοποριάς 0 : 1 Αγ. Θεόδωροι
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/1/18,
15:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 1 : 3 Θύελλα Κ. Διμηνιού
14/1/18,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1 : 0 Ποσειδών Κ. Βρύσης
14/1/18,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 1 : 0 ΣΦΛ Ολυμπιακός
14/1/18,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 3 : 1 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
14/1/18,
15:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 1 : 1 Άρης Βοχαϊκού
14/1/18,
15:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 1 : 2 Αστέρας Κορίνθου
14/1/18,
15:00
Κώστας Βυζάς ΑΟ Λυκοποριάς 2 : 4 Πανευρωστινιακός
14/1/18,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 1 : 3 ΠΑΣ Κλένια
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/1/18,
15:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 3 : 1 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
21/1/18,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 1 : 1 ΑΟ Λυκοποριάς
21/1/18,
15:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 1 : 8 Σαρωνικός Γαλατακίου
21/1/18,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Αστέρας Κορίνθου 1 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
21/1/18,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 0 : 0 ΑΟ Περαχώρας
21/1/18,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 4 : 2 ΠΑΣ Κύψελος
21/1/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός 4 : 2 Άρης Βοχαϊκού
21/1/18,
15:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 1 : 2 Αγ. Θεόδωροι
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/1/18,
15:00
ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ ΙΣΘΜΙΩΝ ΑΟ Περαχώρας 0 : 0 Ταρσινά '97
28/1/18,
15:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 4 : 0 Αστέρας Κορίνθου
28/1/18,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 1 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
28/1/18,
15:00
Κώστας Βυζάς ΑΟ Λυκοποριάς 0 : 2 ΠΑΣ Κλένια
28/1/18,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 2 : 0 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
28/1/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός 3 : 0 Ποσειδών Κ. Βρύσης
28/1/18,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2 : 0 ΣΦΛ Ολυμπιακός
28/1/18,
19:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 2 : 1 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/2/18,
15:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 0 : 1 ΠΑΣ Κύψελος
3/2/18,
15:00
Λεχαίου ΣΦΛ Ολυμπιακός 3 : 1 Αγ. Θεόδωροι
4/2/18,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 2 : 0 Σαρωνικός Γαλατακίου
4/2/18,
15:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 1 : 6 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
4/2/18,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Αστέρας Κορίνθου 2 : 2 Πανευρωστινιακός
4/2/18,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 5 : 0 ΑΟ Λυκοποριάς
4/2/18,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 2 : 0 Άρης Βοχαϊκού
4/2/18,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 1 : 0 Ποσειδών Κ. Βρύσης
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/2/18,
15:00
Κώστας Βυζάς ΑΟ Λυκοποριάς 0 : 0 Ταρσινά '97
11/2/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός 1 : 2 ΣΦΛ Ολυμπιακός
11/2/18,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 0 : 0 ΑΟ Περαχώρας
11/2/18,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 1 : 0 Αστέρας Κορίνθου
11/2/18,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 2 : 2 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
11/2/18,
15:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 0 : 1 ΠΑΣ Κλένια
11/2/18,
15:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 3 : 0 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
11/2/18,
19:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 2 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/2/18,
15:00
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός 4 : 0 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
25/2/18,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 0 : 3 Ποσειδών Κ. Βρύσης
25/2/18,
15:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 0 : 1 Άρης Βοχαϊκού
25/2/18,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 4 : 0 Αστέρας Κορίνθου
25/2/18,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1 : 0 Αγ. Θεόδωροι
25/2/18,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 2 : 0 ΑΟ Λυκοποριάς
25/2/18,
15:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 2 : 3 Πανευρωστινιακός
25/2/18,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 4 : 1 Σαρωνικός Γαλατακίου
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/3/18,
15:00
ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ ΙΣΘΜΙΩΝ Ποσειδών Κ. Βρύσης 3 : 0 Ταρσινά '97
4/3/18,
15:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός 1 : 1 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
4/3/18,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Αστέρας Κορίνθου 7 : 3 Θύελλα Κ. Διμηνιού
4/3/18,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 2 : 0 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
4/3/18,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 1 : 0 Αγ. Θεόδωροι
4/3/18,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 3 : 1 ΣΦΛ Ολυμπιακός
4/3/18,
15:00
Κώστας Βυζάς ΑΟ Λυκοποριάς 2 : 3 ΠΑΣ Κύψελος
4/3/18,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 3 : 1 ΑΟ Περαχώρας
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/3/18,
15:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 2 : 0 Αστέρας Κορίνθου
11/3/18,
15:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 1 : 6 ΠΑΣ Κλένια
11/3/18,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 1 : 4 ΣΦΛ Ολυμπιακός
11/3/18,
15:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 4 : 0 Πανευρωστινιακός
11/3/18,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 0 : 1 Άρης Βοχαϊκού
11/3/18,
15:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0 : 1 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
11/3/18,
15:00
Κώστας Βυζάς ΑΟ Λυκοποριάς 1 : 2 Σαρωνικός Γαλατακίου
11/3/18,
15:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 4 : 2 Ποσειδών Κ. Βρύσης
 
23η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/3/18,
15:00
Γιάννης Στέφας ΣΦΛ Ολυμπιακός 0 : 3 Ταρσινά '97
18/3/18,
15:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 6 : 3 ΠΑΣ Κύψελος
18/3/18,
15:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 1 : 2 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
18/3/18,
15:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 8 : 5 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
18/3/18,
15:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Αστέρας Κορίνθου 3 : 6 ΑΟ Περαχώρας
18/3/18,
15:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 5 : 0 Πανευρωστινιακός
18/3/18,
15:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 5 : 1 ΑΟ Λυκοποριάς
18/3/18,
15:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 2 : 3 Αγ. Θεόδωροι
 
24η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/4/18,
16:30
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
15/4/18,
16:30
Κώστας Βυζάς ΑΟ Λυκοποριάς 3 : 7 Ποσειδών Κ. Βρύσης
15/4/18,
16:30
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 1 : 2 Ταρσινά '97
15/4/18,
16:30
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 2 : 1 ΠΑΣ Κλένια
15/4/18,
16:30
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 0 : 1 Σαρωνικός Γαλατακίου
15/4/18,
16:30
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 0 : 3 Αστέρας Κορίνθου
15/4/18,
16:30
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός 2 : 1 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
15/4/18,
16:30
ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ ΙΣΘΜΙΩΝ ΑΟ Περαχώρας 2 : 1 ΣΦΛ Ολυμπιακός
 
25η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/4/18,
16:30
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 2 : 2 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
22/4/18,
16:30
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 6 : 0 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
22/4/18,
16:30
ΘΩΔΕΙΟ ΣΦΛ Ολυμπιακός 2 : 0 ΠΑΣ Κύψελος
22/4/18,
16:30
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 5 : 2 Πανευρωστινιακός
22/4/18,
16:30
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού 2 : 2 Αγ. Θεόδωροι
22/4/18,
16:30
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Αστέρας Κορίνθου 2 : 2 ΑΟ Λυκοποριάς
22/4/18,
16:30
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 4 : 1 Άρης Βοχαϊκού
22/4/18,
16:30
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 0 : 2 ΑΟ Περαχώρας
 
26η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/4/18,
16:30
Κώστας Βυζάς ΑΟ Λυκοποριάς 2 : 4 ΣΦΛ Ολυμπιακός
29/4/18,
16:30
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός 1 : 2 Θύελλα Κ. Διμηνιού
29/4/18,
16:30
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 3 : 0 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
29/4/18,
16:30
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 1 : 1 Ταρσινά '97
29/4/18,
16:30
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 1 : 2 Σαρωνικός Γαλατακίου
29/4/18,
16:30
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 3 : 0 ΑΟ Περαχώρας
29/4/18,
16:30
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 1 : 2 ΠΑΣ Κλένια
29/4/18,
16:30
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 0 : 1 Αστέρας Κορίνθου
 
27η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/5/18,
17:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Αστέρας Κορίνθου 0 : 3 Ποσειδών Κ. Βρύσης
6/5/18,
17:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 4 : 1 Άρης Βοχαϊκού
6/5/18,
17:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 0 : 4 Πανευρωστινιακός
6/5/18,
17:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 1 : 0 ΠΑΣ Κλένια
6/5/18,
17:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 2 : 5 ΑΟ Λυκοποριάς
6/5/18,
17:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 3 : 1 Αγ. Θεόδωροι
6/5/18,
17:00
Στάδιο Κιάτου Θύελλα Κ. Διμηνιού 1 : 2 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
6/5/18,
17:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 5 : 1 ΠΑΣ Κύψελος
 
28η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/5/18,
17:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου 3 : 0 Ταρσινά '97
13/5/18,
17:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού 4 : 1 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
13/5/18,
17:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια 0 : 0 Θύελλα Κ. Διμηνιού
13/5/18,
17:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός 1 : 2 ΑΟ Περαχώρας
13/5/18,
17:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Αστέρας Κορίνθου 1 : 4 Σαρωνικός Γαλατακίου
13/5/18,
17:00
Κώστας Βυζάς ΑΟ Λυκοποριάς 0 : 3 Ατρόμητος Χιλιομοδίου
13/5/18,
17:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι 4 : 1 ΠΑΣ Κύψελος
13/5/18,
17:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 0 : 3 ΣΦΛ Ολυμπιακός
 
29η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/5/18,
17:00
Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου 3 : 1 Θύελλα Κ. Διμηνιού
20/5/18,
17:00
Πετρίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 4 : 3 Ποσειδών Κ. Βρύσης
20/5/18,
17:00
Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2 : 0 Άρης Βοχαϊκού
20/5/18,
17:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 1 : 2 Πρόοδος Αγ. Βασιλείου
20/5/18,
17:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός 4 : 0 Αστέρας Κορίνθου
20/5/18,
17:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κύψελος 4 : 3 Πανευρωστινιακός
20/5/18,
17:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 2 : 2 ΠΑΣ Κλένια
20/5/18,
17:00
Αγ.Θεοδώρων Αγ. Θεόδωροι - : - ΑΟ Λυκοποριάς
 
30η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/5/18,
17:00
Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Ταρσινά '97
27/5/18,
17:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
27/5/18,
17:00
Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
27/5/18,
17:00
Αγ.Βασιλείου Πρόοδος Αγ. Βασιλείου - : - ΠΑΣ Κύψελος
27/5/18,
17:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Αστέρας Κορίνθου - : - Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
27/5/18,
17:00
Ζευγολατιού Άρης Βοχαϊκού - : - Αγ. Θεόδωροι
27/5/18,
17:00
Κλένιας ΠΑΣ Κλένια - : - ΑΟ Περαχώρας
27/5/18,
17:00
Ξυλοκάστρου Πανευρωστινιακός - : - ΑΟ Λυκοποριάς