Ε.Π.Σ.
Κορινθίας

ΚΥΠΕΛΛΟ 2022 - 2023


 Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Ο    Π Ρ Ο Γ Ρ Α Μ Μ Α

ΚΥΠΕΛΛΟΥ

2022 - 2023

 

 

 A΄ ΦΑΣΗ

 

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΠ.

ΤΕΤΑΡΤΗ

14.9.2022

16.30 ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΑΡΗΣ ΒΟΧΑΪΚΟΥ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ '06 1-3 

ΚΥΠ.

 24.9.2022 16.30 ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΗΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ 0-2 

ΚΥΠ.

 24.9.2022 16.30 ΑΣΠΡΟΚΑΜΠΟΥ ΑΟ ΑΣΠΡΟΚΑΜΠΟΥ ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ 0-1 

ΚΥΠ.

24.9.2022 16.30 ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΙΟΥ ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

κδ 1-1

Παρ 1-1

Πεν 4-2 

ΚΥΠ.

24.9.2022 16.30 ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ ΔΑΦΝΗ ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ

κδ 2-2

Παρ 2-2

Πεν 4-5 

ΚΥΠ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 2.11.2022

14.45 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΟ ΜΑΨΟΥ 0-2 

ΚΥΠ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 2.11.2022

14.45 ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ ΑΟ ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΚΙΟΥ

 κ.δ. 2-2

παρ. 2-2

πεν. 2-4

 ΚΥΠ. ΤΕΤΑΡΤΗ 2.11.2022 14.45 ΚΛΕΝΙΑΣ ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ  ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3-2 

 B΄ ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 ΚΥΠ. 16/11/2022 14.30 ΛΕΧΑΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ 1-0 
 ΚΥΠ. 16/11/2022 14.30 ΑΘΙΚΙΩΝ ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ '06  5-1
 ΚΥΠ. 16/11/2022 14.30 ΚΛΕΝΙΑΣ ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ ΠΕΛΟΠΑΣ  1-3
 ΚΥΠ. 16/11/2022 14.30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΣΗΣ ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  2-5
 ΚΥΠ. 23/11/2022 14.30 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛ. ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ

 Κ. Δ 3-3

Παρ. 3-3

Πεν.4-2

 ΚΥΠ. 23/11/2022 14.30 ΑΝΑΤ. ΤΡΑΓΑΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ Κ.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  5-3
 ΚΥΠ. 23/11/2022 14.30 ΚΛΕΝΙΑΣ ΑΟ ΜΑΨΟΥ ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ  0-4
 ΚΥΠ. 23/11/2022 14.30 ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ ΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

 Κ.δ 3-3

Παρ. 4-5

Τα Σωματεία: ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ, ΠΑΣ ΚΥΨΕΛΟΣ, ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΣΟΥ, ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ, ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ, ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ, ΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ περνάνε στην τρίτη φάση χωρίς αγώνες

Γ΄ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΠ.

18.1.2023    ΑΘΙΚΙΩΝ  ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ 7-0 
ΚΥΠ.  18.1.2023    ΑΣΣΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΣΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ  1-0
ΚΥΠ.  18.1.2023    ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ

καν.δ 1-1

Παρ.4-2 

ΚΥΠ. 18.1.2023   ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ  2-5
ΚΥΠ.  25.1.2023    ΘΩΔΕΙΟ ΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ 1-0 

ΚΥΠ.

25.1.2023     ΠΕΤΡΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ  1-4
ΚΥΠ.  25.1.2023    ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  7-4
ΚΥΠ.  25.1.2023    ΛΕΧΑΙΟΥ ΠΑΣ ΚΥΨΕΛΟΣ ΘΥΕΛΛΑ Κ.ΔΙΜΗΝΙΟΥ  1-0

Δ΄ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΠ.

 8.2.2023 14.45  ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΤΕΝΕΑΤΗΣ 2-1 
ΚΥΠ. 8.2.2023  14.45  ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΣΟΥ  2-0
ΚΥΠ. 8.2.2023  14.45  ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ  2-0
ΚΥΠ. 15.2.2023  14.45  ΛΕΧΑΙΟΥ ΠΑΣ ΚΥΨΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ  

 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 

 

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΠ.

           

ΚΥΠ.

           
ΚΥΠ.            
ΚΥΠ.