Ε.Π.Σ.
Κορινθίας
Γ΄ Κατηγορία 2022-2023
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/11/22,
11:30
Αρχαίας Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 1 Αετός Κρυονερίου
13/11/22,
11:30
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου 2 : 0 Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
13/11/22,
11:30
Πετρίου Οφέλτης Αρχ.Νεμέας 4 : 1 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
13/11/22,
11:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 1 : 3 Πανευρωστινιακός
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/11/22,
11:30
Αγίου Βασιλείου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 0 : 2 Αγ. Γεώργιος
20/11/22,
11:30
Αρχαίας Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου 2 : 1 Οφέλτης Αρχ.Νεμέας
20/11/22,
11:30
Ζευγολατιού Δάφνη Πουλίτσας 0 : 4 Προοδευτική Περιγιαλίου
20/11/22,
11:30
Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός 2 : 1 Αετός Κρυονερίου
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/11/22,
11:30
Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός 8 : 0 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
27/11/22,
11:30
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου 1 : 1 Οφέλτης Αρχ.Νεμέας
27/11/22,
11:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 5 : 0 Δάφνη Πουλίτσας
27/11/22,
11:30
Αρχαίας Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 3 Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/12/22,
11:00
Στάδιο Βέλου Δάφνη Πουλίτσας 0 : 3 Αετός Κρυονερίου
4/12/22,
11:30
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 2 : 0 Προοδευτική Περιγιαλίου
4/12/22,
11:30
Αρχαίας Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου 0 : 4 Πανευρωστινιακός
4/12/22,
11:30
Πετρίου Οφέλτης Αρχ.Νεμέας 2 : 1 Αγ. Γεώργιος
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/12/22,
11:30
Αγίου Βασιλείου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 1 : 1 Δάφνη Πουλίτσας
11/12/22,
11:30
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου 1 : 0 Αγ. Γεώργιος
11/12/22,
11:30
Ανατολικής Τραγάνας Αετός Κρυονερίου 2 : 0 ΑΟ Περαχώρας
11/12/22,
11:30
Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός 7 : 1 Οφέλτης Αρχ.Νεμέας
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/12/22,
11:00
Ανατολικής Τραγάνας Αετός Κρυονερίου 2 : 1 Προοδευτική Περιγιαλίου
18/12/22,
11:00
Στάδιο Βέλου Δάφνη Πουλίτσας 0 : 7 Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
18/12/22,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 5 : 0 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
18/12/22,
11:00
Αρχαίας Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 0 : 2 Πανευρωστινιακός
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/1/23,
11:00
Αγίου Βασιλείου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 1 : 5 Αετός Κρυονερίου
8/1/23,
11:00
Αρχαίας Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου 1 : 4 ΑΟ Περαχώρας
8/1/23,
11:00
Πετρίου Οφέλτης Αρχ.Νεμέας 1 : 4 Δάφνη Πουλίτσας
8/1/23,
11:00
Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός 4 : 3 Προοδευτική Περιγιαλίου
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/1/23,
11:00
Ανατολικής Τραγάνας Αετός Κρυονερίου 2 : 1 Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
15/1/23,
11:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου 3 : 0 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
15/1/23,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας 1 : 0 Οφέλτης Αρχ.Νεμέας
15/1/23,
11:00
Αρχαίας Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 1 : 4 Δάφνη Πουλίτσας
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/1/23,
11:00
Αγίου Βασιλείου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 0 : 5 Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
22/1/23,
11:00
Στάδιο Βέλου Δάφνη Πουλίτσας 0 : 6 Πανευρωστινιακός
22/1/23,
11:00
Πετρίου Οφέλτης Αρχ.Νεμέας 0 : 2 Αετός Κρυονερίου
22/1/23,
11:00
Αρχαίας Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 2 : 3 ΑΟ Περαχώρας
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/1/23,
11:00
Ανατολικής Τραγάνας Αετός Κρυονερίου 3 : 2 Αγ. Γεώργιος
29/1/23,
11:00
Αρχαίας Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου 0 : 0 Προοδευτική Περιγιαλίου
29/1/23,
11:00
Αγίου Βασιλείου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών 0 : 2 Οφέλτης Αρχ.Νεμέας
29/1/23,
11:00
Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός 5 : 2 ΑΟ Περαχώρας
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/2/23,
11:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου 5 : 0 Δάφνη Πουλίτσας
5/2/23,
11:00
Πετρίου Οφέλτης Αρχ.Νεμέας 0 : 0 Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
5/2/23,
11:00
Ανατολικής Τραγάνας Αετός Κρυονερίου 3 : 2 Πανευρωστινιακός
5/2/23,
11:00
Αρχαίας Κορίνθου Αγ. Γεώργιος 2 : 0 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/2/23,
11:00
Πετρίου Οφέλτης Αρχ.Νεμέας - : - Προοδευτική Περιγιαλίου
12/2/23,
11:00
Στάδιο Βέλου Δάφνη Πουλίτσας - : - ΑΟ Περαχώρας
12/2/23,
11:00
Αρχαίας Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - Αγ. Γεώργιος
12/2/23,
11:00
Σπαθοβουνίου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών - : - Πανευρωστινιακός
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/2/23,
11:00
Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
19/2/23,
11:00
Ανατολικής Τραγάνας Αετός Κρυονερίου - : - Δάφνη Πουλίτσας
19/2/23,
11:00
Αρχαίας Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Οφέλτης Αρχ.Νεμέας
19/2/23,
11:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου - : - ΑΟ Περαχώρας
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/3/23,
11:00
Αρχαίας Κορίνθου Αγ. Γεώργιος - : - Προοδευτική Περιγιαλίου
5/3/23,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας - : - Αετός Κρυονερίου
5/3/23,
11:00
Πετρίου Οφέλτης Αρχ.Νεμέας - : - Πανευρωστινιακός
5/3/23,
11:00
Στάδιο Βέλου Δάφνη Πουλίτσας - : - Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/3/23,
11:00
Αρχαίας Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - Δάφνη Πουλίτσας
12/3/23,
11:00
Αγίου Βασιλείου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών - : - ΑΟ Περαχώρας
12/3/23,
11:00
Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός - : - Αγ. Γεώργιος
12/3/23,
11:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου - : - Αετός Κρυονερίου
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/3/23,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
19/3/23,
11:00
Ζευγολατιού Δάφνη Πουλίτσας - : - Οφέλτης Αρχ.Νεμέας
19/3/23,
11:00
Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου - : - Πανευρωστινιακός
19/3/23,
11:00
Ανατολικής Τραγάνας Αετός Κρυονερίου - : - Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/3/23,
11:00
Αγίου Βασιλείου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών - : - Προοδευτική Περιγιαλίου
26/3/23,
11:00
Πετρίου Οφέλτης Αρχ.Νεμέας - : - ΑΟ Περαχώρας
26/3/23,
11:00
Ζευγολατιού Δάφνη Πουλίτσας - : - Αγ. Γεώργιος
26/3/23,
11:00
Αρχαίας Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - Αετός Κρυονερίου
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/4/23,
11:00
Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός - : - Δάφνη Πουλίτσας
2/4/23,
11:00
Ανατολικής Τραγάνας Αετός Κρυονερίου - : - Οφέλτης Αρχ.Νεμέας
2/4/23,
11:00
Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας - : - Αγ. Γεώργιος
2/4/23,
11:00
Αρχαίας Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - Φωκάς Αρχ. Κλεωνών