Ε.Π.Σ.
Κορινθίας

ΚΥΠΕΛΛΟ 2022 - 2023


 Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Ο    Π Ρ Ο Γ Ρ Α Μ Μ Α

ΚΥΠΕΛΛΟΥ

2022 - 2023

 

 

 A΄ ΦΑΣΗ

 

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΠ.

ΤΕΤΑΡΤΗ

14.9.2022

16.30 ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΑΡΗΣ ΒΟΧΑΪΚΟΥ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ '06 1-3 

ΚΥΠ.

 24.9.2022 16.30 ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΗΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ 0-2 

ΚΥΠ.

 24.9.2022 16.30 ΑΣΠΡΟΚΑΜΠΟΥ ΑΟ ΑΣΠΡΟΚΑΜΠΟΥ ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ 0-1 

ΚΥΠ.

24.9.2022 16.30 ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΙΟΥ ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

κδ 1-1

Παρ 1-1

Πεν 4-2 

ΚΥΠ.

24.9.2022 16.30 ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ ΔΑΦΝΗ ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ

κδ 2-2

Παρ 2-2

Πεν 4-5 

ΚΥΠ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 2.11.2022

14.45 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΣ ΣΦΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΟ ΜΑΨΟΥ 0-2 

ΚΥΠ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 2.11.2022

14.45 ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ ΑΟ ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΚΙΟΥ

 κ.δ. 2-2

παρ. 2-2

πεν. 2-4

 ΚΥΠ. ΤΕΤΑΡΤΗ 2.11.2022 14.45 ΚΛΕΝΙΑΣ ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ  ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3-2 

 B΄ ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 ΚΥΠ. 16/11/2022 14.30 ΛΕΧΑΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ 1-0 
 ΚΥΠ. 16/11/2022 14.30 ΑΘΙΚΙΩΝ ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ '06  5-1
 ΚΥΠ. 16/11/2022 14.30 ΚΛΕΝΙΑΣ ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ ΠΕΛΟΠΑΣ  1-3
 ΚΥΠ. 16/11/2022 14.30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΣΗΣ ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  2-5
 ΚΥΠ. 23/11/2022 14.30 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛ. ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ

 Κ. Δ 3-3

Παρ. 3-3

Πεν.4-2

 ΚΥΠ. 23/11/2022 14.30 ΑΝΑΤ. ΤΡΑΓΑΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ Κ.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  5-3
 ΚΥΠ. 23/11/2022 14.30 ΚΛΕΝΙΑΣ ΑΟ ΜΑΨΟΥ ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ  0-4
 ΚΥΠ. 23/11/2022 14.30 ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ ΑΟ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ ΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

 Κ.δ 3-3

Παρ. 4-5

Τα Σωματεία: ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ, ΠΑΣ ΚΥΨΕΛΟΣ, ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΣΟΥ, ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ, ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ, ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ, ΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ περνάνε στην τρίτη φάση χωρίς αγώνες

Γ΄ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΠ.

    ΑΘΙΚΙΩΝ  ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ  
ΚΥΠ.      ΑΣΣΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΣΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ  
ΚΥΠ.      ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ  
ΚΥΠ.      ΘΩΔΕΙΟ ΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ  

ΚΥΠ.

     ΠΕΤΡΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ  
ΚΥΠ.     ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ  
ΚΥΠ.      ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΖΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  
ΚΥΠ.      ΛΕΧΑΙΟΥ ΠΑΣ ΚΥΨΕΛΟΣ ΘΥΕΛΛΑ Κ.ΔΙΜΗΝΙΟΥ  

Δ΄ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΠ.

           
ΚΥΠ.            
ΚΥΠ.            
ΚΥΠ.            

 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 

 

ΑΓΩΝ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΠ.

           

ΚΥΠ.

           
ΚΥΠ.            
ΚΥΠ.