Γ1' Κατηγορία 2017-2018
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/10/17,
11:00
Γεώργιος Βάσσης Σοφικό '05 1 : 3 ΑΟ Μαψού
22/10/17,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου 4 : 2 ΑΠΣ Αγιάννης
22/10/17,
16:00
Αρχ. Κορίνθου Άρης Αρχ. Κορίνθου 0 : 3 Αίας Κορίνθου
22/10/17,
16:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης 2 : 3 Αετός Αγγελοκάστρου
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/10/17,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Αίας Κορίνθου 5 : 2 Σοφικό '05
29/10/17,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου 4 : 2 Άρης Αρχ. Κορίνθου
29/10/17,
11:00
ΚΛΕΝΙΑΣ ΑΟ Μαψού 6 : 0 Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
29/10/17,
15:00
Γαλατακίου Αετός Αγγελοκάστρου 2 : 5 ΑΠΣ Αγιάννης
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/11/17,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου 0 : 4 Αίας Κορίνθου
5/11/17,
11:00
Γαλατακίου Αετός Αγγελοκάστρου 3 : 4 ΑΟ Μαψού
5/11/17,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Άρης Αρχ. Κορίνθου 3 : 6 Σοφικό '05
5/11/17,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης 9 : 1 Ακαδημία Λεχαίου
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/11/17,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Αίας Κορίνθου 2 : 0 Αετός Αγγελοκάστρου
12/11/17,
11:30
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου 1 : 7 ΑΠΣ Αγιάννης
12/11/17,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Σοφικό '05 3 : 1 Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
12/11/17,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης 3 : 1 Άρης Αρχ. Κορίνθου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/11/17,
11:00
Γαλατακίου Αετός Αγγελοκάστρου - : - Σοφικό '05
19/11/17,
11:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού 8 : 0 Ακαδημία Λεχαίου
19/11/17,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Άρης Αρχ. Κορίνθου 1 : 0 Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
19/11/17,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης 1 : 0 Εθνικός Ξυλοκερίζης
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/11/17,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου 1 : 7 Αίας Κορίνθου
26/11/17,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου 2 : 1 Αετός Αγγελοκάστρου
26/11/17,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης 5 : 1 Άρης Αρχ. Κορίνθου
26/11/17,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης 0 : 2 ΑΟ Μαψού
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/12/17,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Αίας Κορίνθου 1 : 3 Εθνικός Ξυλοκερίζης
3/12/17,
11:00
Γεώργιος Βάσσης Σοφικό '05 5 : 4 Ακαδημία Λεχαίου
3/12/17,
11:00
Γαλατακίου Αετός Αγγελοκάστρου 1 : 0 Άρης Αρχ. Κορίνθου
3/12/17,
11:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού 3 : 2 ΑΠΣ Αγιάννης
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/12/17,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου 8 : 1 Ακαδημία Λεχαίου
10/12/17,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Άρης Αρχ. Κορίνθου 1 : 5 ΑΟ Μαψού
10/12/17,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης 4 : 3 Σοφικό '05
10/12/17,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης 4 : 2 Αίας Κορίνθου
 
9η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/12/17,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου - : - Αετός Αγγελοκάστρου
17/12/17,
11:00
ΚΛΕΝΙΑΣ ΑΟ Μαψού - : - Αίας Κορίνθου
17/12/17,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Σοφικό '05 - : - ΑΠΣ Αγιάννης
17/12/17,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/1/18,
11:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού - : - Σοφικό '05
14/1/18,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Αίας Κορίνθου - : - Άρης Αρχ. Κορίνθου
14/1/18,
11:00
Γαλατακίου Αετός Αγγελοκάστρου - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
14/1/18,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
 
11η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/1/18,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - ΑΟ Μαψού
21/1/18,
11:00
Γεώργιος Βάσσης Σοφικό '05 - : - Αίας Κορίνθου
21/1/18,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης - : - Αετός Αγγελοκάστρου
21/1/18,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Άρης Αρχ. Κορίνθου - : - Ακαδημία Λεχαίου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/1/18,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Αίας Κορίνθου - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
28/1/18,
11:00
ΚΛΕΝΙΑΣ ΑΟ Μαψού - : - Αετός Αγγελοκάστρου
28/1/18,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
28/1/18,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Σοφικό '05 - : - Άρης Αρχ. Κορίνθου
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/2/18,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - Σοφικό '05
4/2/18,
11:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης - : - Ακαδημία Λεχαίου
4/2/18,
15:00
Γαλατακίου Αετός Αγγελοκάστρου - : - Αίας Κορίνθου
4/2/18,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Άρης Αρχ. Κορίνθου - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/2/18,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου - : - ΑΟ Μαψού
11/2/18,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου - : - Άρης Αρχ. Κορίνθου
11/2/18,
11:00
Γεώργιος Βάσσης Σοφικό '05 - : - Αετός Αγγελοκάστρου
11/2/18,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - ΑΠΣ Αγιάννης
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
25/2/18,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Αίας Κορίνθου - : - Ακαδημία Λεχαίου
25/2/18,
11:00
ΚΛΕΝΙΑΣ ΑΟ Μαψού - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
25/2/18,
15:00
Γαλατακίου Αετός Αγγελοκάστρου - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
25/2/18,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Άρης Αρχ. Κορίνθου - : - ΑΠΣ Αγιάννης
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/3/18,
11:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ Ακαδημία Λεχαίου - : - Σοφικό '05
4/3/18,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Άρης Αρχ. Κορίνθου - : - Αετός Αγγελοκάστρου
4/3/18,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Αίας Κορίνθου
4/3/18,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης - : - ΑΟ Μαψού
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/3/18,
11:00
Λεχαίου Ακαδημία Λεχαίου - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
11/3/18,
11:00
ΚΛΕΝΙΑΣ ΑΟ Μαψού - : - Άρης Αρχ. Κορίνθου
11/3/18,
15:00
Αρχ. Κορίνθου Αίας Κορίνθου - : - ΑΠΣ Αγιάννης
11/3/18,
15:00
Γεώργιος Βάσσης Σοφικό '05 - : - Εθνικός Ξυλοκερίζης
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/3/18,
11:00
Αρχ. Κορίνθου Αίας Κορίνθου - : - ΑΟ Μαψού
18/3/18,
11:00
Γαλατακίου Αετός Αγγελοκάστρου - : - Ακαδημία Λεχαίου
18/3/18,
15:00
Αθικίων ΑΠΣ Αγιάννης - : - Σοφικό '05
18/3/18,
15:00
Ξυλοκερίζης Εθνικός Ξυλοκερίζης - : - Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου