Ε.Π.Σ.
Κορινθίας
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2019-2020
 
1η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
13/10/19,
11:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού 3 : 0 Απέσσας
13/10/19,
11:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 1 : 1 Προοδευτική Περιγιαλίου
13/10/19,
16:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 4 : 0 Ποσειδών Κ. Βρύσης
13/10/19,
16:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου 4 : 1 Αναγέννηση Κιάτου
13/10/19,
16:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας 1 : 1 Νέοι Στιμάγκας
13/10/19,
19:00
Ζευγολατιού Δάφνη Πουλίτσας 0 : 4 ΑΟ Λυκοποριάς
 
2η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/10/19,
11:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 2 : 5 ΑΟ Σπαθοβουνίου
20/10/19,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου 2 : 2 Νέοι Στιμάγκας
20/10/19,
16:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς 2 : 0 ΑΟ Λεχαίου
20/10/19,
16:00
Λεχαίου Προοδευτική Περιγιαλίου 5 : 0 Δάφνη Πουλίτσας
20/10/19,
16:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 2 : 5 ΑΟ Μαψού
20/10/19,
19:00
Ζευγολατιού Απέσσας 1 : 0 ΑΟ Λαύκας
 
3η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/10/19,
11:00
Ζευγολατιού Νέοι Στιμάγκας 1 : 2 ΑΟ Λυκοποριάς
27/10/19,
11:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου 1 : 3 Προοδευτική Περιγιαλίου
27/10/19,
11:00
Αναγέννηση Κιάτου 0 : 1 Απέσσας
27/10/19,
15:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας 3 : 2 Ποσειδών Κ. Βρύσης
27/10/19,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 3 : 3 ΑΟ Μαψού
27/10/19,
18:00
Ζευγολατιού Δάφνη Πουλίτσας 0 : 0 Ταρσινά '97
 
4η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
3/11/19,
10:00
Λεχαίου Προοδευτική Περιγιαλίου 5 : 1 Νέοι Στιμάγκας
3/11/19,
11:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού 4 : 1 ΑΟ Λαύκας
3/11/19,
11:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 1 : 2 ΑΟ Λεχαίου
3/11/19,
15:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς 4 : 0 Απέσσας
3/11/19,
15:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 1 : 2 Αναγέννηση Κιάτου
3/11/19,
18:00
Ζευγολατιού Δάφνη Πουλίτσας 0 : 3 ΑΟ Σπαθοβουνίου
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
10/11/19,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου 3 : 3 ΑΟ Μαψού
10/11/19,
11:00
Ζευγολατιού Νέοι Στιμάγκας 3 : 5 Ταρσινά '97
10/11/19,
15:00
ΑΟ Λυκοποριάς 3 : 0 Ποσειδών Κ. Βρύσης
10/11/19,
15:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου 3 : 0 Δάφνη Πουλίτσας
10/11/19,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 4 : 1 ΑΟ Λαύκας
 
6η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
17/11/19,
11:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού 5 : 2 ΑΟ Λυκοποριάς
17/11/19,
11:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 3 : 0 Απέσσας
17/11/19,
11:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου 2 : 2 ΑΟ Σπαθοβουνίου
17/11/19,
15:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας 2 : 1 Αναγέννηση Κιάτου
17/11/19,
15:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 0 : 1 Προοδευτική Περιγιαλίου
17/11/19,
18:00
Ζευγολατιού Δάφνη Πουλίτσας 2 : 5 Νέοι Στιμάγκας
 
5η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
20/11/19,
15:00
Ζευγολατιού Απέσσας 0 : 3 Προοδευτική Περιγιαλίου
 
7η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
24/11/19,
11:00
Ζευγολατιού Νέοι Στιμάγκας 2 : 5 ΑΟ Λεχαίου
24/11/19,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 4 : 0 Αναγέννηση Κιάτου
24/11/19,
15:00
Λεχαίου Προοδευτική Περιγιαλίου 0 : 1 ΑΟ Μαψού
24/11/19,
15:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 4 : 1 Ταρσινά '97
24/11/19,
15:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς 4 : 0 ΑΟ Λαύκας
24/11/19,
18:00
Ζευγολατιού Απέσσας 0 : 3 Δάφνη Πουλίτσας
 
8η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
1/12/19,
11:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού 0 : 3 Ταρσινά '97
1/12/19,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου 2 : 3 ΑΟ Λυκοποριάς
1/12/19,
11:00
Ζευγολατιού Νέοι Στιμάγκας 0 : 4 ΑΟ Σπαθοβουνίου
1/12/19,
11:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου 3 : 0 Απέσσας
1/12/19,
15:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας 1 : 2 Προοδευτική Περιγιαλίου
1/12/19,
18:00
Ζευγολατιού Δάφνη Πουλίτσας 0 : 0 Ποσειδών Κ. Βρύσης
 
9η Αγωνιστσική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/12/19,
11:00
Λεχαίου Προοδευτική Περιγιαλίου 3 : 1 Αναγέννηση Κιάτου
8/12/19,
11:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού 4 : 0 Δάφνη Πουλίτσας
8/12/19,
11:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 2 : 3 ΑΟ Λεχαίου
8/12/19,
11:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 3 : 0 ΑΟ Λαύκας
8/12/19,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 2 : 1 ΑΟ Λυκοποριάς
8/12/19,
18:00
Ζευγολατιού Απέσσας 0 : 3 Νέοι Στιμάγκας
 
10η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/12/19,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου 2 : 2 Ταρσινά '97
15/12/19,
11:00
Ζευγολατιού Νέοι Στιμάγκας 3 : 1 Ποσειδών Κ. Βρύσης
15/12/19,
11:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου 1 : 4 ΑΟ Μαψού
15/12/19,
15:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας 4 : 3 Δάφνη Πουλίτσας
15/12/19,
15:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς 2 : 1 Προοδευτική Περιγιαλίου
15/12/19,
18:00
Ζευγολατιού Απέσσας 0 : 3 ΑΟ Σπαθοβουνίου
 
11η Αγωινστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/12/19,
11:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού 2 : 0 Νέοι Στιμάγκας
22/12/19,
11:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 2 : 1 ΑΟ Λυκοποριάς
22/12/19,
15:00
Λεχαίου Προοδευτική Περιγιαλίου 0 : 1 ΑΟ Σπαθοβουνίου
22/12/19,
15:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας 0 : 2 ΑΟ Λεχαίου
22/12/19,
15:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 3 : 0 Απέσσας
22/12/19,
15:00
Ζευγολατιού Δάφνη Πουλίτσας 2 : 2 Αναγέννηση Κιάτου
 
12η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/1/20,
10:30
Λεχαίου Προοδευτική Περιγιαλίου 0 : 3 Ταρσινά '97
12/1/20,
11:00
Ζευγολατιού Νέοι Στιμάγκας 2 : 3 ΑΟ Λαύκας
12/1/20,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου 1 : 4 ΑΟ Λεχαίου
12/1/20,
15:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 0 : 3 ΑΟ Σπαθοβουνίου
12/1/20,
15:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς 2 : 0 Δάφνη Πουλίτσας
12/1/20,
15:00
Απέσσας 0 : 3 ΑΟ Μαψού
 
13η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/1/20,
11:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού 5 : 1 Ποσειδών Κ. Βρύσης
19/1/20,
11:00
Ζευγολατιού Νέοι Στιμάγκας 4 : 1 Αναγέννηση Κιάτου
19/1/20,
15:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου 1 : 1 ΑΟ Λυκοποριάς
19/1/20,
15:00
ΑΟ Λαύκας 3 : 0 Απέσσας
19/1/20,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου 5 : 0 Ταρσινά '97
19/1/20,
18:00
Ζευγολατιού Δάφνη Πουλίτσας 1 : 6 Προοδευτική Περιγιαλίου
 
14η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/1/20,
11:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού 2 : 3 ΑΟ Σπαθοβουνίου
26/1/20,
11:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 2 : 2 Δάφνη Πουλίτσας
26/1/20,
11:00
Λεχαίου Προοδευτική Περιγιαλίου 2 : 1 ΑΟ Λεχαίου
26/1/20,
15:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης 1 : 2 ΑΟ Λαύκας
26/1/20,
15:00
Απέσσας 0 : 3 Αναγέννηση Κιάτου
26/1/20,
15:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς 3 : 4 Νέοι Στιμάγκας
 
15η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/2/20,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου - : - Ποσειδών Κ. Βρύσης
2/2/20,
11:00
Ζευγολατιού Νέοι Στιμάγκας - : - Προοδευτική Περιγιαλίου
2/2/20,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - Δάφνη Πουλίτσας
2/2/20,
15:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας - : - ΑΟ Μαψού
2/2/20,
15:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - Ταρσινά '97
2/2/20,
15:00
Απέσσας - : - ΑΟ Λυκοποριάς
 
16η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/2/20,
11:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 - : - Νέοι Στιμάγκας
9/2/20,
11:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού - : - Αναγέννηση Κιάτου
9/2/20,
15:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης - : - ΑΟ Λυκοποριάς
9/2/20,
15:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας - : - ΑΟ Σπαθοβουνίου
9/2/20,
18:00
Ζευγολατιού Δάφνη Πουλίτσας - : - ΑΟ Λεχαίου
9/2/20,
18:00
Προοδευτική Περιγιαλίου - : - Απέσσας
 
17η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/2/20,
11:00
Ζευγολατιού Νέοι Στιμάγκας - : - Δάφνη Πουλίτσας
16/2/20,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου - : - ΑΟ Λαύκας
16/2/20,
15:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς - : - ΑΟ Μαψού
16/2/20,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - ΑΟ Λεχαίου
16/2/20,
15:00
Λεχαίου Προοδευτική Περιγιαλίου - : - Ποσειδών Κ. Βρύσης
16/2/20,
15:00
Απέσσας - : - Ταρσινά '97
 
18η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/2/20,
11:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - Νέοι Στιμάγκας
23/2/20,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου - : - ΑΟ Σπαθοβουνίου
23/2/20,
11:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 - : - Ποσειδών Κ. Βρύσης
23/2/20,
11:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού - : - Προοδευτική Περιγιαλίου
23/2/20,
15:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας - : - ΑΟ Λυκοποριάς
23/2/20,
15:00
Δάφνη Πουλίτσας - : - Απέσσας
 
19η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/3/20,
11:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης - : - Δάφνη Πουλίτσας
8/3/20,
11:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 - : - ΑΟ Μαψού
8/3/20,
11:00
Λεχαίου Προοδευτική Περιγιαλίου - : - ΑΟ Λαύκας
8/3/20,
15:00
Απέσσας - : - ΑΟ Λεχαίου
8/3/20,
15:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς - : - Αναγέννηση Κιάτου
8/3/20,
15:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - Νέοι Στιμάγκας
 
20η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/3/20,
11:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - Ποσειδών Κ. Βρύσης
15/3/20,
11:00
Ζευγολατιού Δάφνη Πουλίτσας - : - ΑΟ Μαψού
15/3/20,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου - : - Προοδευτική Περιγιαλίου
15/3/20,
15:00
Νέοι Στιμάγκας - : - Απέσσας
15/3/20,
15:00
Λαύκας ΑΟ Λαύκας - : - Ταρσινά '97
15/3/20,
15:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς - : - ΑΟ Σπαθοβουνίου
 
21η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/3/20,
11:00
Κλένιας ΑΟ Μαψού - : - ΑΟ Λεχαίου
22/3/20,
11:00
Ζευγολατιού Ταρσινά '97 - : - Αναγέννηση Κιάτου
22/3/20,
11:00
Λεχαίου Προοδευτική Περιγιαλίου - : - ΑΟ Λυκοποριάς
22/3/20,
15:00
Γιάννης Στέφας Ποσειδών Κ. Βρύσης - : - Νέοι Στιμάγκας
22/3/20,
18:00
Ζευγολατιού Δάφνη Πουλίτσας - : - ΑΟ Λαύκας
22/3/20,
18:00
ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - Απέσσας
 
22η Αγωνιστική
ΗμερομηνίαΗμ/νία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
29/3/20,
11:00
Κιάτου Πλαστικό Αναγέννηση Κιάτου - : - Δάφνη Πουλίτσας
29/3/20,
11:00
Ζευγολατιού Νέοι Στιμάγκας - : - ΑΟ Μαψού
29/3/20,
16:00
Λυκοποριάς ΑΟ Λυκοποριάς - : - Ταρσινά '97
29/3/20,
16:00
Λεχαίου ΑΟ Λεχαίου - : - ΑΟ Λαύκας
29/3/20,
16:00
Απέσσας - : - Ποσειδών Κ. Βρύσης
29/3/20,
16:00
Σπαθοβουνίου ΑΟ Σπαθοβουνίου - : - Προοδευτική Περιγιαλίου